صفحه 861 از 1371 نخستنخست ... 3617618118518528538548558568578588598608618628638648658668678688698708719119611361 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,601 تا 8,610 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Salam
    Say him/her that you are a citizen from Iran and so will needs an entry visa. An that ask he/she could provide financial supports indispensable for your living and university costs

نقل قول نوشته اصلی توسط nasiim نمایش پست ها
    سلام دوستان. میخواستم بدونم استاد منظورش از فرستادن این ایمیل چیه؟؟!!

Thanks for your interest. If you will be a visa student, then the funding will be the key issue.
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    درست میفرمایید ولی وقتی در سایتش میزنه که دانشجو گرجویت میخاد بگیره به نظرتون ادم نباید ایمیل بفرسته؟
    مسلما چرا. شما هم که ایمیل زدید و ایشون هم جواب داد. تقاضای ارزیابی شانس شما بعد از این ایمیل بنظر من اضافی است.

یک جواب خوب گرفته بودم وقتی پرسیدم فاند داری اینو گفت:
    If admitted to our PhD program, you will receive financial support. Our Director of Graduate studies can provide additional details.

یکم ناامیدم کرد!

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

یک جواب خوب گرفته بودم وقتی پرسیدم فاند داری اینو گفت:
    If admitted to our PhD program, you will receive financial support. Our Director of Graduate studies can provide additional details.

یکم ناامیدم کرد!
    جای ناامیدی نداره. اتفاقاً جالب هست که میگه اگر پذیرفته بشید، ساپورت مالی وجود داره. شاید روال کمک های مالی دپارتمان این هست که مدیریت منابع و عمدۀ کمک های مالی، با مدیر مسئول تحصیلات تکمیلی هست. اگر دوست دارید اپلای کنید و حداقل های دپارتمان رو دارید، با این ای میل ناامید نشید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

سلام بچه ها من می خوام یه فرم اپلیکشن و پر کنم. اما به مشکل بر خورد کردم. نمی دونستم این سوال رو کجا بپرسم. خواهش می کنم اگه شما می دونین به من بگین. چون خیلی هم تا ددلاین زمان نمونده. شما منظور این بخشو می دونین؟ خیلی ممنونم.
    تو فرم یه بخشی داره باید پر کنیم :

recommendation information:

under the provision of family: I have retained my right to access this recommendation

Education rights and privacy act: I have waived my right toaccess this recommendation

Applicants signature

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    جای ناامیدی نداره. اتفاقاً جالب هست که میگه اگر پذیرفته بشید، ساپورت مالی وجود داره. شاید روال کمک های مالی دپارتمان این هست که مدیریت منابع و عمدۀ کمک های مالی، با مدیر مسئول تحصیلات تکمیلی هست. اگر دوست دارید اپلای کنید و حداقل های دپارتمان رو دارید، با این ای میل ناامید نشید.
    مرسی از پاسختون. اینجا ازش تشکر کنم بگم امیدوارم که در گروهت کار کنم. این خوبه؟

این جواب چه طور هست؟
    Thank you for your interest in my research group. If you have not already applied to our program, I encourage you to do so.

دوستان بنده یه جواب دیگه دریافت نمودم، میشه راهنمایی بفرمایین آیا جای امیدواری هست یا نه؟ تو این مرحله آیا نیازی هست که در جواب به استاد چیزی بگم؟
    ممنون
    Thanks for note. I would encourage you to submit an application to the graduate school and let me know when it is complete. I will review your file. I have openings for students in the fall and you appear to have a good background for the work we’re doing.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

مرسی از پاسختون. اینجا ازش تشکر کنم بگم امیدوارم که در گروهت کار کنم. این خوبه؟
    آره خوبه. میتونید ازش اجازه بگیرید و توی SoP به عنوان یکی از استادهای مورد نظرتون یا تنها استاد مورد نظرتون، اسمش رو بیارید.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

این جواب چه طور هست؟
    Thank you for your interest in my research group. If you have not already applied to our program, I encourage you to do so.
    تمپلیت.
    هیچ حرفی نزده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)