صفحه 867 از 1371 نخستنخست ... 3677678178578588598608618628638648658668678688698708718728738748758768779179671367 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,661 تا 8,670 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط aryangolden نمایش پست ها
    دوستان نظرتون راجع به این جواب چی هست؟
    تمپلیته؟
    چی بگم در جوابش؟
    Dear Aryan,

You have a very interesting background and I encourage you to apply to our program. I will have openings for new PhDs for Fall 2014 (check the application deadline). Your application will be reviewed by our admission committee.

Sincerely,
    تمپليت نيست اما پرونده شما توسط كميته بررسي ميشه و اين كميته هست كه به شما پذيرش ميده نه استاد
    ازش بپرسيد ميتونيد تخمين بزنيد كه نظر كميته چه خواهد بود؟ بگيد از الان ميشه بمن بگيد فاند ميگيرم يا نه؟
    سوالاتتون را رك بپرسيد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    AUT- Tissue Eng.

والا تو خود سایت دانشگاه گفته که اول با اساتید صحبت کنید تا سوپروایزرتون رو پیدا کنید، اگه قراره که کمیته تشخیص بده دیگه ایمیل برای چیه؟ الان من دچار دوگانگی شدم
    ضمنا ممنون از پاسختون

Junior Member

دوستان، یه استادی در آمریکا هست که خیلی کارش رو دوست دارم و قشنگ همونیه که من دنبالش هستم. SIUC رنک دانشگاهش 177. ولی متاسفانه من رزومه آنچنانی ندارم.(معدل لیسانس و ارشدم 17 و 18 اندی هر دو آزاد، آیلتس6.5 و gre 142/147/3.5) ایمیلی براشون فرستادم که می تونم دکترا رو زیرنظر شما بخونم یا نه و اینم رزومه من. در پاسخ ایشون ازم درصدهای gre رو پرسیده و در آخر ایمیل اینو نوشتن:
    Please keep in mind that I am not certain I will have an opening for a new PhD student next year. I just want to be realistic that you should look at your other options for PhD universities.
    واقعیتش اینه که اگه این استاد رو از دست بدم واقعا دلم می سوزه. از طرفی فقط به خاطر هزینه اش من نمی تونم مسترمجدد بخونم وگرنه از خدام هم بود با این استاد یه فوق دیگه بخونم. چه روش آبرومندی رو بهم توصیه می کنید ارتباطم با ایشون قطع نشه و حداکثر استفاده رو از شانسم کرده باشم. پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم.

سلام دوستان

دوستان این ایمیل در چه سطحیه , میشه روش حساب باز کرد ؟
    Shahin

If you are interested, get back to me early January and have all the
    material for application ready in case I ask you to apply after
    interviewing you.

این الان داره منو به اینترویو دعوت میکنه ؟
    دیه سوالی که دارم چرا مثل بقیه ایمیلایی که گرفتم سلام نکرده یا نگفته شاهین عزیز و اخرش هم ننوشته ریگارد یا از این جور چیزا ؟ منظورم اینه که چون این کارا رو نکرده بد محسوب نمیشه ؟

خیلی ممنون از کمکتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinjc نمایش پست ها
    سلام دوستان

دوستان این ایمیل در چه سطحیه , میشه روش حساب باز کرد ؟
    Shahin

If you are interested, get back to me early January and have all the
    material for application ready in case I ask you to apply after
    interviewing you.

این الان داره منو به اینترویو دعوت میکنه ؟
    دیه سوالی که دارم چرا مثل بقیه ایمیلایی که گرفتم سلام نکرده یا نگفته شاهین عزیز و اخرش هم ننوشته ریگارد یا از این جور چیزا ؟ منظورم اینه که چون این کارا رو نکرده بد محسوب نمیشه ؟

خیلی ممنون از کمکتون

گفته ژانویه با من تماس بگیر که مصاحبه ات کنم ببینم میتونم قبولت کنم یا نه. از لحن مختصر و مفید نامه برمیاد که مثلا مسافرت یا در حال عبور و مرور بوده و روی تبلت یا اسمارت فون تایپ میکرده و وقت قربان صدقه رفتن را نداشته. زیاد از این موضوع بهتون برنخوره.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    NC State University

سلام دوستان. یه استادی اینطوری جواب من رو داده:
    Please submit an application, and I would be happy to review.

Thanks,
    بنظرتون چطوره؟ چی بگم در جوابش؟ میشه روش حساب کرد؟
    ممنونم
    اول کنم اندیشه تا برگزینم پیشه ای
    آنگه به یک پیمانه می، اندیشه را باطل کنم
    در روزگار تفاوت ها، همه شبیه هم اند!

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa_CM نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه استادی اینطوری جواب من رو داده:
    Please submit an application, and I would be happy to review.

Thanks,
    بنظرتون چطوره؟ چی بگم در جوابش؟ میشه روش حساب کرد؟
    ممنونم
    ممكنه حتي به رزومه اتون نگاه هم نكرده باشند. خواستن كه رسما اقدام كنيد تا بعد مداركتون رو ببينند.
    با خودتونه تصميم. ولي به نظر تمپلت مياد.شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    NC State University

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    ممكنه حتي به رزومه اتون نگاه هم نكرده باشند. خواستن كه رسما اقدام كنيد تا بعد مداركتون رو ببينند.
    با خودتونه تصميم. ولي به نظر تمپلت مياد.شادزي
    مرسی. بنظرتون جوابش رو چی بدم خوبه؟ تشکر فقط بکنم یا پیگیر بشم؟ چی میتونم ازش بپرسم؟
    اول کنم اندیشه تا برگزینم پیشه ای
    آنگه به یک پیمانه می، اندیشه را باطل کنم
    در روزگار تفاوت ها، همه شبیه هم اند!

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

Hi Namoplus,

It seems like I might be able to accept one new student next year and your
    back ground seems to be a good fit to our group's research interest. There are other things that
    might be a impediment to
    you working with me and in our research group but we can start looking
    into possible collaboration lines

به نظرتون بپرسم که impediment ها چیه؟ حدس میزنم چون فیلدم حساسه به موضوع تحریم اینا ربط داشته باشه! بعدم سوال بیشتر راجع به فیلد کاریم پرسیده.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    دوستان استادی در یکی از دانشگاههای امریکا که من اپلای کرده بودم و پذیرش گرفتم و قرار بوذ باهاش کار کنم این پیام رو به من داده.اگر شما جای من بودید چه تصمیمی میگرفتین (من میفهمم چی میگه ولی میگم اگر شما بودین چه میکردین)؟آیا فکر میکنید اصلا امیدی به آینده هست؟آخه من چندتا دوست دانشجو در آمریکا دارم که میگن اگر سال اول خودت هزینه هات رو بپردازی برای سالهای بعد هم میگن خودش میده دیگه.به نظرتون امیدی به سالهای بعد برای گرفتن فاند هست؟ الانم باید BS بفرستم برای صدور I-20

In terms of your assistantship, I don’t have any fund to support you at least in your 1st year. In addition, there is no absolute guarantee for the assistantship in your 2nd and 3rd years. I believe you may understand what’s happening in US economy. However, I will do my best to find any opportunity to support your program, and once again I don’t have any clear picture, yet for you! In other words, if something happens, you would be my 1st priority in terms of finance. I hope that you understand what I mean to you. So, please be prepared for your program with your financial resources.
    سلام
    البته اساتيد من پاسخ شما رو دادند.
    بخواهيم ريسك اين كار رو بررسي كنيم به صورت زير احتمالات قابل بررسيه:

1- سال اول بريد و با هزينه ي خودتون و از سال دوم منبع فاند براي ايشون پيدا بشه و بتونن ساپورتتون كنند.
    2-سال اول با ساپورت مالي خودتون تشريف ببريد و اين استادم نتونه كاري كنه. در اينصورت خيلي زودتر متوجه خواهيد شد و بايد يا با اساتيد ديگه هماهنگ بشيد يا دپارتمان هاي پولدارتر و يا در دانشگاه هاي همون شهر ، ايالت و نهايتا كشور دنبال موقعيت فاند دار بگرديد. و نهايتا به نتيجه برسيد كه كمي تلاش و نگراني هاش زياده.
    3-تمام كارهاي لازم رو در مورد 2 انجام داده به نتيجه نرسيد كه ناچاريد هزينه ي سال دوم رو هم خودتون بديد تا باز پروسه ي 2 رو اجرا كنيد. و حالا چون دو سال هزينه داديد حيفه كه بي نتيجه رها كنيد پس تا همنيجا در صورت پيدا كردن موقعيت فاند دار يك درخواست معادل ارشد بديد و مدركتون رو از اينجا بگيريد و به پوزيشن فاند دار تشريف ببريد.(اگر دانشگاه جزء سياستش باشه)

تمام اينها احتمالاته و نهايتا شما با انتخابتون ميتونيد مشخص كنيد در آينده چه خواهد شد. من بشخصه ريسك پذيرم تا حد بالا لذا جواب ايشون از نظر من خوبه و ميرفتم كمكش مي كردم كه زودتر پروژه ايي تعريف كنه كه فاند پذير باشه.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)