صفحه 87 از 1371 نخستنخست ... 377778798081828384858687888990919293949596971371875871087 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

سلام مجدد، دوستان بر اساس راهنمایی های شما من ایمیل زدم که این جواب رو داد
    Hello

I asked, and your application would still be accepted (see below. where you can see the general criteria for admission applied this year. besides ref. letters etc.)

".....
    Yes, he can apply....As for admission, that would be up to the graduate committee...Do we know what his GPA, GRE and TOEFL scores are??
    BS GPA must be at least a 3.0
    MS GPA (if applying to PhD - must be 3.5)
    TOEFL - University minimum policy is a score of 80 for the IBT - or 550 written exam or 213 or the computer based exam......"

The admission is also based on my recommendations. Then, in one or two months I (we) could probably be able to tell you more about the financial situation. I am not able to tell you now if we will have enough funds. It depends also on how many other students will be funded.

bets regards
    مشخص نکرد قطعا فاند می گیره یا نه؟ بر اساس این جواب فکر می کنید درسته apply کنم؟پیشاپیش بابت جواب ممنونم.
    Innovate or evaporate

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

Americans don't lie! They cannot tell you about funding now. However, I think they are positive

Senior Member

malkomx: بله به نظر منم بهتره اپلای کنی چون هم احتمال فاند وجود داره و هم قویا" احتمال پذیرشت ... البته احتمالا" چون دانشگاه رنک بالاست باید مینیمم هاشو داشته باشی تا اول از سد اداره پذیرش بگذری ... موفق باشی ...

نقل قول نوشته اصلی توسط malkomx
    سلام مجدد، دوستان بر اساس راهنمایی های شما من ایمیل زدم که این جواب رو داد
    Hello

I asked, and your application would still be accepted (see below. where you can see the general criteria for admission applied this year. besides ref. letters etc.)

".....
    Yes, he can apply....As for admission, that would be up to the graduate committee...Do we know what his GPA, GRE and TOEFL scores are??
    BS GPA must be at least a 3.0
    MS GPA (if applying to PhD - must be 3.5)
    TOEFL - University minimum policy is a score of 80 for the IBT - or 550 written exam or 213 or the computer based exam......"

The admission is also based on my recommendations. Then, in one or two months I (we) could probably be able to tell you more about the financial situation. I am not able to tell you now if we will have enough funds. It depends also on how many other students will be funded.

bets regards
    مشخص نکرد قطعا فاند می گیره یا نه؟ بر اساس این جواب فکر می کنید درسته apply کنم؟پیشاپیش بابت جواب ممنونم.
    من جای شما بودم 100% اپلای می کردم.یه تحلیل cost-benefit ساده کنید!اگه اپلای کنید و قبول نشید،200 تومن از دست دادید.اگه اپلای نکنید و احتمال قبول شدنتون بوده باشه Irvine و یه فاند خوبو از دست دادین...
    Before the Dawn

Junior Member

خیلی ممنون از راهنمایی شما. apply می کنم.
    Innovate or evaporate

Junior Member

[سلام دوستان

من واسه دانشگاه U of Washington رشته برق اپلای کرده بودم. امروز این ایمیل رو از یکی از استادهاش دریافت کردم

Dear ,

We have just finalized our group’s admission decision. I think you will be receiving an acceptance letter, if you haven’t. Congratulations! We hope you will join us. At this moment it looks like there is no funding offer for you. Your TOEFL speak test score is not high enough(20) to qualify for TA in UW yet (the minimum score is 26). But if there is anyway you can take it again and receive a passing score before you arrive, you can apply for TA after you arrive. Or you can take the UW SPEAK test once you come here and try to receive a passing score. Otherwise, many international students take a couple quarters of ESL courses before they are eligible for TA. You can also continue communicating with faculty for potential research positions. Although there is no RA offer for you at this moment, some of us may get funding at a later date.

Please let me know if I can be of further help
    ]

البته از یک دانشگاه پایینتر (رتبه50 آمریکا )پذیرش با فاند خواهم گرفت ولی خیلی دوست دارم اینجا برم . به نظر شما چیکار کنم؟ و جواب این استاد رو چی بدم؟
    با توجه به اینکه فکر کنم تا 15 آپریل بیشتر وقت نداری که تکلیف جاهای دیگه را معلوم کنی و من هم نمیدونم اینا فاندشون کی جور میشه؟

متاسفانه خودم هم پول ندارم

Senior Member

to luck:

1. تبریک فراوان
    2. من جای شما بودم سریع یک تافل دیگه امتحان می دادم و نمره لازم برای TA رو می آوردم.
    3. اگر امکانش رو دارید که سریع دوباره امتحان بدید بهش این موضوع رو بگید.
    4. seattle هست یا st.louis??????

Junior Member

مرسی sysbiosys عزیز

seattle- U of washington هست.

ولی گفته
    But if there is anyway you can take it again and receive a passing score before you arrive, you can apply for TA after you arrive.

یعنی بعد از اینکه رسیدی اینجا واسه TA اپلای کن. یعنی اول باید با پول خودم برم سفارت؟

به نظر شما تا 15 آپریل که جواب بقیه رو باید مشخص کنم میتونم یه تافل دیگه بدم که نمره speaking ام 6 نمره بالا بیاد؟(20 به 26)

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lucky
    مرسی sysbiosys عزیز

seattle- U of washington هست.

ولی گفته
    But if there is anyway you can take it again and receive a passing score before you arrive, you can apply for TA after you arrive.

یعنی بعد از اینکه رسیدی اینجا واسه TA اپلای کن. یعنی اول باید با پول خودم برم سفارت؟

به نظر شما تا 15 آپریل که جواب بقیه رو باید مشخص کنم میتونم یه تافل دیگه بدم که نمره speaking ام 6 نمره بالا بیاد؟(20 به 26)

حرفتون منطقیه.
    1. راستش این دانشگاه خیلی خوبه و حیفه از دستش بدید. اما خوب این طوری هم فاندتون روی هواست. از بچه های با تجربه تر کمک بگیرید حتما که چه باید کرد.
    2. بالا بردن نمره speaking کاری نداره به نظر من.

من توی این دانشگاه یه استاده فاند داده بود و فقط گفته بود پذیرش بگیری همه چیز تمومه اما من رد شدم به سادگی ( از 2 تا دپارتمان)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lucky
    [سلام دوستان

من واسه دانشگاه U of Washington رشته برق اپلای کرده بودم. امروز این ایمیل رو از یکی از استادهاش دریافت کردم

Dear ,

We have just finalized our group’s admission decision. I think you will be receiving an acceptance letter, if you haven’t. Congratulations! We hope you will join us. At this moment it looks like there is no funding offer for you. Your TOEFL speak test score is not high enough(20) to qualify for TA in UW yet (the minimum score is 26). But if there is anyway you can take it again and receive a passing score before you arrive, you can apply for TA after you arrive. Or you can take the UW SPEAK test once you come here and try to receive a passing score. Otherwise, many international students take a couple quarters of ESL courses before they are eligible for TA. You can also continue communicating with faculty for potential research positions. Although there is no RA offer for you at this moment, some of us may get funding at a later date.

Please let me know if I can be of further help
    ]

البته از یک دانشگاه پایینتر (رتبه50 آمریکا )پذیرش با فاند خواهم گرفت ولی خیلی دوست دارم اینجا برم . به نظر شما چیکار کنم؟ و جواب این استاد رو چی بدم؟
    با توجه به اینکه فکر کنم تا 15 آپریل بیشتر وقت نداری که تکلیف جاهای دیگه را معلوم کنی و من هم نمیدونم اینا فاندشون کی جور میشه؟

متاسفانه خودم هم پول ندارم
    کسی از دوستان با تجربه نظری نداره من باید چیکار کنم در این موارد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)