صفحه 88 از 1371 نخستنخست ... 387879808182838485868788899091929394959697981381885881088 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

خب بنظر م طرف راه فراری از این موقعیت نگذاشته و تمام راهها را بسته. شما باهاش یه بار دیگه تماس بگیر و بگو که ما تحریم داریم و نمی تونم دوباره به این زودیا تافل بدم و TSE هم تو این خراب شده برگزار نمی شه و بدون فاندم ویزا نمی دهند ;Dبخاطر ملیتم. هرچند طرف هم گفته اگه دوباره تافل دادی وقتی اینجا رسیدی می تونی واسه TAاقدام کنی این یعنی تو I20 خبری از فاند هم نخواهد بود.
    البته راه دیگه اینکه شما واقعا اگه مشتاق هستید اینجا برید به این مسئله دقت کنید که سیستم تحصیل آنها کوآرتر هست یعنی اگه دوره ESL بری بعد تقریبا 5 ماه اگه اشتباه نکنم TA گرفتی (شایدم وقتی رسیدی امتحان UW Speakپاس کنی و TA بگیری)شاید بعد یه کوآرتر 2.5 ماه هم بتونیRA بگیری پس اگه اهل ریسک هستی و می تونی این چند وقت با پول خودت دوام بیاری بسم ال..
    هر چند مشکلات اصلی شما ویزاست شاید بتونی یه نامه ساپورت خوب ازش بگیری یادت نره که خیلی از دوستان بدون فاند هم تونستند ویزا بگیرند حتی از دوبی که این همه سختگیری می کنه. قضیه ویزا یه امر% 100 شانسی هستش .
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

سلام

من به یه استادی از دانشگاه ottawa چندین بار میل زده بودم و اونم هربار سریع جواب می داد و بهم گفته بود اپلای کن، حتی با هم بحث هم کردیم سر واحد هایی که باید بگذرونم!
    این بار که میل زدم که یه چیزی راجع به فرم اپلیکیشن بپرسم، دیدم یک هفته گذشت و جواب نداد
    دوباره میل زدم
    این بوده جوابش:
    RE: [Spam:******] RE: PhD applicant with Biomedical Spectroscopy interest
    U r right. There is a Masters but not PhD. Ur best bet would be to apply to electrical and u will have to take the option of optical communication which is funny but the closest.

این spam که اومده سر subject یعنی منو تو لیست spam هاش وارد کرده؟؟؟
    این funny که گفته، منو مسخره کرده یا چی؟؟؟

حالا با این جواب هنوز ممکنه بگیرتم؟؟

هر چند من جزئیات را نمیدانم (و شما هم چیزی نگفتی)، ولی احتمال می دهم که به شما پیشنهادی کرده باشه که بجای Biomedical Spectroscopy، رشته Optical Communication را انتخاب کنی که احتمالا به گرایش اولی مربوط می شود؛ هر چند که در نگاه اول بی ربط است (ولی با توجه به Interdisciplinary بودن Biomedical Science چندان هم بی ربط نیست). احتمال دارد که اشتباه هم شده باشه
    در ضمن اگر استادی جواب خوبی به شما داد، شما دیگه نباید استاد محترم با ایمیلهای وقت و بیوقت پشیمان کنی. برای فرم اپلیکیشن که دیگه با استاد تماس نمی گیرند.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط fakhteh_63
    سلام

من به یه استادی از دانشگاه ottawa چندین بار میل زده بودم و اونم هربار سریع جواب می داد و بهم گفته بود اپلای کن، حتی با هم بحث هم کردیم سر واحد هایی که باید بگذرونم!
    این بار که میل زدم که یه چیزی راجع به فرم اپلیکیشن بپرسم، دیدم یک هفته گذشت و جواب نداد
    دوباره میل زدم
    این بوده جوابش:
    RE: [Spam:******] RE: PhD applicant with Biomedical Spectroscopy interest
    U r right. There is a Masters but not PhD. Ur best bet would be to apply to electrical and u will have to take the option of optical communication which is funny but the closest.

این spam که اومده سر subject یعنی منو تو لیست spam هاش وارد کرده؟؟؟
    این funny که گفته، منو مسخره کرده یا چی؟؟؟

حالا با این جواب هنوز ممکنه بگیرتم؟؟
    بنظر نمیاد که شما تو لیست Spam گذاشته باشه ولی این بنظر من بدین منظور بوده که شما زیاد ایمیل بهش زدید.
    دوستان عزیز خواهشن فاصله زمانی ارسال ایمیل به استاد رعایت کنیدو بقول یه استادی می گفت شاید 2هفته از ارتباط من با یه داشجویی بگذره ولی من بعلت مشغله زیاد تجسم می کنم که 3روز پیش این دانشجو ایمیل زده بود و من جوابش دادم که. ;D
    در ضمن من فکر نمیکنم منظور از کلمه Funnyمسخره کردن شما باشه بلکه به کنایه می خواسته ماهیت درس بگه.
    موفق باشید

Hi dear friends
    I have got this email around 1 week ago.

Thanks for your enquiry. Your research interests are relevant to my postgraduate research directions. It would be in your interests to aim for ISI listed international journal or conference papers to help your application. I have cc'd our postgraduate officer so that she can send you the relevant application information.

But I didn't receive any email till now from that university, whats your idea about this email and what do you suggest me to do?
    Thanks in advance
    You think you can or you can't either way you're right

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه

اگه دد لانتون نزدیک نیست یکم دیگه صبر کنید. در نهایت جواب شما رو Graduate Coordinatorمیده ولی زیاد چیزه مهمی نیست چون یه سریTemplate خواهد فرستاد که به چه نحوی اپلای کنی و شرایط چی باشه.

ApplyAbroad Hero

من جواب این استاد رو چب بدم...
    thank you for your enquiry to work with our research group. I have passed your details on to the head of the research group.

Another alternative that you might consider is a new MSc course we will be starting in September. The MSc is in "Quantum Technologies", and lasts 1 year. It includes several taught modules and a large research element.

there isn't much information there at the moment, but I am adding more details regularly. If you would like more information, please let me know.

Regards,
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew
    من جواب این استاد رو چب بدم...
    thank you for your enquiry to work with our research group. I have passed your details on to the head of the research group.

Another alternative that you might consider is a new MSc course we will be starting in September. The MSc is in "Quantum Technologies", and lasts 1 year. It includes several taught modules and a large research element.

there isn't much information there at the moment, but I am adding more details regularly. If you would like more information, please let me know.

Regards,
    چیزی بیشتر از راهنمایی apply نگفته. حالا اگر شما می خواید برای اون Msc که گفته apply کنید براش ای میل بزنید و ابراز تمایل کنید.

ApplyAbroad Hero

صریحا ابراز علاقه کنم تمیگه... چه زود نظرش تغییر کزد؟؟؟
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

Dont gamble your future by making assumptions in air! Go ahead and write him some words about your alternative fields of interest as frontiers and challenging fields that could bring you novel knowledge

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)