صفحه 884 از 1371 نخستنخست ... 384784834874875876877878879880881882883884885886887888889890891892893894934984 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,831 تا 8,840 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

با سلام. من برای یکی از استادای خیلی مطرح اما از یه دانشگاه نه چندان خوب ایمیل زدم برای پست داک. طرف طبق معمول گفت پست داک نمیگیرم ولی اگه خواستی برای دکتری دوباره اپلای کن. من گفتم ددلاین گذشته و اگه شد سال دیگه اقدام میکنم. بعد این ایمیلو زد.
    Check again for applying for fall 2014 admission as assistantships are distributed then. There are no scholarships available for those applying for spring admission.
    بعد ایمیل زدم که ددلاین گذشته!!! یعنی استادا نمیدونن که ددلاین کی هست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SmSUT نمایش پست ها
    با سلام. من برای یکی از استادای خیلی مطرح اما از یه دانشگاه نه چندان خوب ایمیل زدم برای پست داک. طرف طبق معمول گفت پست داک نمیگیرم ولی اگه خواستی برای دکتری دوباره اپلای کن. من گفتم ددلاین گذشته و اگه شد سال دیگه اقدام میکنم. بعد این ایمیلو زد.
    Check again for applying for fall 2014 admission as assistantships are distributed then. There are no scholarships available for those applying for spring admission.
    بعد ایمیل زدم که ددلاین گذشته!!! یعنی استادا نمیدونن که ددلاین کی هست؟
    لزوما احتیاجی نیست بدونند چون به اونا ارتباطی نداره و معمولا توسط اداره پذیرش تعیین میشه. یک ایمیل به اداره پذیرش بزنید ببینید هنوز برای پاییز پرونده جدید قبول میکنند یا نه.

Junior Member

سلام،يه سوال داشتم،اگه يه استادي بگه موقع اپلاي ذكر كنم باهاش در تماس بودم ميشه بهش أميدي داشت كه پذيرش بده؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط Mary89 نمایش پست ها
    سلام،يه سوال داشتم،اگه يه استادي بگه موقع اپلاي ذكر كنم باهاش در تماس بودم ميشه بهش أميدي داشت كه پذيرش بده؟
    احتمالا توی چنین دانشگاهی، ارتباط با استاد و تأیید ضمنی استاد، مورد نظر مثبت کمیتۀ تصمیم گیر هست؛ بله میشه امیدوار بود ولی نباید رؤیا پردازی کنید که 100 درصد هست؛ امیدوار باشید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    فقط در حد همين يك جمله؟ برخي اساتيد از اين شيوه استفاده مي كنند كه بعد از رسيدن مدارك شما به دپارتمان مدارك شما براي بررسي بهشون ارجاع شه. مث كساني كه ميگن اسم ما رو تو SOP بيار. حالا چقدر اميد رو ميشه با اين پاسخ اندازه گرفت من نظري ندارم.به رزومه ي شما ارتباط پيدا ميكنه.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نه،قبلش ايميل زده بودم من ميخواستم دپارتمان متريال اپلاي كنم اونم گفته بود فيزيك اپلاي كن به دلايلي و گفته بود زمينه كاريم به اون و چند تا استاد ديگه ميخوره، اما من نمره تافلم به ميكنيم دپارتمان فيزيك نرسيد،بهش ايميل زدم كه ميخوام دوباره امتحان بدم ،اونم گفت اينجا دپارتمان. كوچكي هست و يه سري مسائل خاصي مدنظرشونه بهشون بگم كه يه امتحان ديگه دارم و اينكه بگم با ايشون در تماس بودم،
    نميدونم با اين أوصاف آيا سر كارم يا نه

Member gigalover آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Iowa University, Electrical Engineering

نه،قبلش ايميل زده بودم من ميخواستم دپارتمان متريال اپلاي كنم اونم گفته بود فيزيك اپلاي كن به دلايلي و گفته بود زمينه كاريم به اون و چند تا استاد ديگه ميخوره، اما من نمره تافلم به ميكنيم دپارتمان فيزيك نرسيد،بهش ايميل زدم كه ميخوام دوباره امتحان بدم ،اونم گفت اينجا دپارتمان. كوچكي هست و يه سري مسائل خاصي مدنظرشونه بهشون بگم كه يه امتحان ديگه دارم و اينكه بگم با ايشون در تماس بودم،
    نميدونم با اين أوصاف آيا سر كارم يا نه
    به نظر من، اینکه ایشون گفته ذکر کنید اسمشونو، میتونه یه امتیاز + باشه. معمولاً تو کمیته ای که بررسی میشه، همچین استادی میتونه از شما حمایت بیشتری کنه. یه جور لابی هستش. اما مفهومش این نیست که 100% قطعی میشه. به هر حال ایشون نظر +ی میده که تاثیر داره، ولی تاثیر لزوماً 100% نیست
    برای من 2 سال و نیم طول کشید تا این پروسه ی اپلای نتیجه بده (اونجایی بیام که دلم میخواد، نه هر جایی)!پس تو هم میتونی، فقط نباید وسط راه کم بیاری. یادتم باشه که ارزش داره که آدم هرچقدر میتونه تلاششو بکنه. اینورا یه دنیای دیگه است! بعله! اینجوریا.

Junior Member

سلام من این جواب رو می فهمم که منظورش اینه که الان کسی رو نمی گیره و اینا. فقط نمیدونم اون جمله اخر cannot extend any assistance رو واسه چی گفته!

Hello Mr. YYY,

Congratulations on your outstanding achievements!

Unfortunately I do not have any positions at all. I welcome the possibility to work with you in the future but I can not extend any assiSTANCE.

Regards,

ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdio نمایش پست ها
    سلام من این جواب رو می فهمم که منظورش اینه که الان کسی رو نمی گیره و اینا. فقط نمیدونم اون جمله اخر cannot extend any assistance رو واسه چی گفته!

Hello Mr. YYY,

Congratulations on your outstanding achievements!

Unfortunately I do not have any positions at all. I welcome the possibility to work with you in the future but I can not extend any assiSTANCE.

Regards,

ممنون
    سلام
    الان فاندي نداره كه بخواهد به شما بده. به گزينه هاي ديگه ايميل بزندي. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام یه استاد به من این ایمیل رو داده :

Thanks for your interest in my research program. At this moment, I'm interested in dedicated and motivated Ph.D. students with high qualification to work on networked control systems or control over communication channels.

I would encourage you to apply for our Ph.D. program and you can put my name as the attention.

Regards,
    خواسته من ناراحت نشم یا اینکه امکان گرفتن فاند پس از اپلای ازش هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)