صفحه 9 از 1371 نخستنخست 12345678910111213141516171819591095091009 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

هر چند وقت يك بار بد نيست يه ايميلي بزني و مثلا رزومه update شده رو بفرستي. ولي نه هفته اي يكبار! اصلا جالب نيست. در اين جور مواقع اگه بيش از حد ايميل بزني استاد حوصله اش سر ميره و ديگه جواب نميده. به نظرم انرژيتو بذار روي زبان و نوشتن مقاله هاي بيشتر و ...بعدا اگه مداركت impressive باشه خودشون باهات تماس ميگيرن.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nanomaterials
    ممنون از راهنمایی هاتون.
    راستش من سعی کردم ارتباطم رو با این استادا و یکی دوتا استاد دیگه که جواب مشابهی دادند، حفظ کنم. دو سه تا ایمیل دیگه بهشون زدم و در مورد فاند و بورسیه دانشگاه و این چیزا ازشون پرسیدم و بهشون گفتم که دارم درحال حاضر روی تزم کار میکنم و زبانم رو قوی می کنم واسه امتحان تافل.
    دلم میخواد ارتباطم رو باهاشون ادامه بدم و حداقل هفته ای یک ایمیل براشون ارسال کنم که حداقل اسمم توی ذهنشون باقی بمونه واسه اپلای. اما نمی دونم درمورد چی حرف بزنم. خودم به ذهنم رسید که مثلا میتونم مقاله هاشون رو بخونم و در موردشون نظر بدم اما نمی دونم کار درستی میتونه باشه یا نه.
    میشه کمی راهنمایی کنین که وقتی که یه استاد جواب OK داد چجوری باید ارتباط رو باهاش حفظ کرد و من توی ایمیل های بعدیم در مورد چیا میتونم باهاشون حرف بزنم که اونا رو هم به حرف وادارم و ارتباط دو طرفه باشه.
    مرسی
    هفته ای یک میل به نظرم خیلی زیاده همون ماهی یکی هم کافیه. آمریکایی ها زیاد از follow up کردن خوششون نمی آد.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123
    ممنون از راهنمايي هاتون.
    پس من مي رم دنبال يه استاد ديگه ???
    شما بهتره پارالل کار کنید. یعنی همزمان با تعداد زیادی استاد در تماس باشید. نه اینکه منتظر جواب یکی وایسید اگه منفی بود برید بعدی. اینجوری فقط زمان از دست می دید.

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123
    ممنون از راهنمايي هاتون.
    پس من مي رم دنبال يه استاد ديگه ???
    شما بهتره پارالل کار کنید. یعنی همزمان با تعداد زیادی استاد در تماس باشید. نه اینکه منتظر جواب یکی وایسید اگه منفی بود برید بعدی. اینجوری فقط زمان از دست می دید.
    من با این پیشنهاد مهین موافقم، اما پارالل با استاد های از دانشگاه های مختلف، با دو تا استاد در یک دانشگاه مشترک با هم تماس نگیرین، چون بعضا ایمیل ها رو برای هم فروارد می کنن و ضایع می شه

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

يه سوال چند وقته داشتم
    اگه بخواهيد استادي كه تقريبا خيلي حرف ها با هم زديد و حتي پذيرش هم ازون دانشگاه داريد ولي ديگه تصميم به decline گرفتيد-چي واسه اون استاد مي نويسيد؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash2008
    يه سوال چند وقته داشتم
    اگه بخواهيد استادي كه تقريبا خيلي حرف ها با هم زديد و حتي پذيرش هم ازون دانشگاه داريد ولي ديگه تصميم به decline گرفتيد-چي واسه اون استاد مي نويسيد؟؟؟؟؟؟؟؟
    هر چند اخلاقی نیست ولی من اگه مجبور باشم میگم که ویزا نتونستم بگیرم
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

لطفا سريع جواب بدين.
    استاده گفته تو رو مي خوام. بعد پرسيده چقدر به دانشگاه ما علاقه داري؟ ??? و دانشگاه ما بالاي ليستته يا نه؟
    حالا بهش بگم مي ميرم واست يا طبيعي جواب بدم؟ چون حقيقتا دانشگاهش خوبه و موقعيت خوبي هم هست. بعدم دومين جائيه كه اپلاي كردم. خدائيش ذوق كردم اينقدر سريع و خوب جواب گرفتم.
    مشكلي نيست كه آسان نشود<br />مرد&nbsp; بايد&nbsp; كه&nbsp; هراسان&nbsp; نشود

رشته و دانشگاه

خب با ذکر مزیت ها و رنک خوب اون دانشگاه نشون بده بهش که شدیدا مایلی دانشجوی اونجا بشی
    فرصت رو از دست نده و با قیود مثبت و تاکیدی موقعیت رو غنیمت شمار

Junior Member

به نظر شما تا چند روز مي شه پاسخ ايميل يك استاد رو عقب انداخت كه ضايع نباشه؟
    چون من الان با يك استاد به تفاهم رسيدم ;D، تا ميل ميزنه سريع جوابشو مي دم، بعد مي بينم يه سري حرفها از قلم افتاده!!
    مشكلي نيست كه آسان نشود<br />مرد&nbsp; بايد&nbsp; كه&nbsp; هراسان&nbsp; نشود

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rf
    به نظر شما تا چند روز مي شه پاسخ ايميل يك استاد رو عقب انداخت كه ضايع نباشه؟
    چون من الان با يك استاد به تفاهم رسيدم ;D، تا ميل ميزنه سريع جوابشو مي دم، بعد مي بينم يه سري حرفها از قلم افتاده!!
    شنیدم یه پاسخ در رنج زمانی مودبانه اون نباید بیش تر از 2 روز باشه
    منم شنیدم نمیدونم واقعا همچین چیزی هست یا نه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)