صفحه 90 از 1371 نخستنخست ... 4080818283848586878889909192939495969798991001401905901090 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew
    این جواب استاد امیدوار کننده است؟ من در جواب چی بدم...؟
    Dear Ata,

I encourage you to apply for a graduate degree in particle physics at Carleton University
    ity
    These emails are 50-50 would say still no strong signal from professors;

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    در مورد فاند هم با این استاد صحبت کردید؟
    نه صحبت نکردم... الان ازش بپرسم؟ یا apply کنم بعد؟
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew
    نه صحبت نکردم... الان ازش بپرسم؟ یا apply کنم بعد؟
    به نظر من در مورد فاند هم بپرسید.
    این ایمیل به تنهایی همونطور که مهدی عزیز اشاره کردند نمی تونه جواب امیدوار کننده ای محسوب بشه.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Senior Member

Dear ,

thank you very much for your application which is very interesting. I could well imagine to accept you in my group and to give you a lab job. It is too early, however, to make a definite decision because there will be many applicants
    Dear Friend,

Having taken a look at my databse, I think this reply is encouraging and you would have a good chance of being admitted. Should you apply for Fall 2009 semester, it was a good response. However, your desired term of entry is in the far future; and the professor, consequently, would not be inclined to give a verbal commitment to you.

If I were you, I kept my connection with this professor and absolutely applied for his group.

Beware, judgment regarding the application is hectic and hard. This process has a non-linear behaviour.

Best of Luck,
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Senior Member

thank you very much for your application which is very interesting. I could well imagine to accept you in my group and to give you a lab job. It is too early, however, to make a definite decision because there will be many applicants
    Your response can be:

Thank you very much for your encouraging letter. I will absolutely apply for PhD /MS progrma at your esteemed department. I hope I can get the opportunity of PhD/MS studies under your supervision.

Sincerely,
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    These emails are 50-50 would say still no strong signal from professors;
    چطوری می شه شانسه همچین email هایی رو برد بالا؟
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

من يك كار شايد نادرستي كردم من با يك استاد در يك دانشگاه در تماس بودم ولي قول رسمي نداده بود اما خوب تحويل مي گرفت و آنا جواب ميداد تا اينكه جواب ايميل منو نداد منم رفتم به يك استاد ديگه در همون دانشكده ايميل زدم كه در همون موضوع كار مي كرد اونم ابراز علاقه مندي كرد و پرسيد اپلاي كردي يا نه؟حالا موندم چي بگم و ازم كازنامه را خواست در حاليكه من اسم اون يكي استاد را زدم در SOP و اصلا برام بد ميشه؟ من قبول دارم عجله كردم اما خوب الان چه بايد بكنم؟و اصلا ارتباط با دو استاد درسته يا نه؟ بگم اپلاي كردم مي ترسم هم اين هم اونو از دست بدم ؟ و فيلد كاريشون يكيه!يكي منو راهنمايي كنه؟

یکی از استادایی که من باهاش در تماس بودم این email رو برام فرستاده

First be assured that even though I am not on the admission committee
    for grads this year, I did remember your email. Along with other
    theorists here, I havere viewed have your application. It is certainly
    strong. Particularly impressive are your publications and the fact you have
    a very broad theory background.

The decision here has been mixed. You are still high on our list to
    consider but you are not among our first round of offers which we have
    just recently made.
    This means that, assuming you are still interested in ... university, you will have to
    wait for a short while until final decisions are made. Sorry for this, but
    you need to know where you stand. IT is likely but not certain we will be
    making further offers.

So now you want to know what our considerations were, and why.
    My feeling is that your application is competitive with any other we have
    gotten this year. Oour hesitation is your area of interest. Our theory
    group is looking currently looking for people more in pure crypto/security
    or in complexity theory and somewhat less in algorithms/game
    theory/applications. So mostly (and briefly) this is the reason for our
    ranking.

You should know we have only made offers with financial aid for 3 people
    out of about 65 theory candidates. So it is always a hard choice.

I will try to keep you informed and do let me know as you make your
    decisions.

P.S. If you want to talk more directly, I can call you, just let me know
    when and where to call.

من کمی تو این فیلدایی که الآن می خوان بگیرن کار کردم؛ البته نه خیلی؛ زمینه کاریم یه چیز دیگه است؛ ولی دانشگاهشو دوست دارم. به نظرتون اینکه بگم تماس بگیره ممکنه که شانس من و بالا ببره؛ چون به نظرم email ش کامله و من سوالی ندارم که ازش بپرسم . یا اینکه فقط بگم که من منتظر می شم و تو این زمینه هایی هم که گفتین کمی background دارم و دوست دارم کار کنم.

ممنون از جواباتون

سبز تویی که سبز می خواهمت

Senior Member

من جای شما بودم حتما ابراز علاقه می کردم و می خواستم که من رو مد نظر قرار بدن. موقعیت خوبیه.

Senior Member

من يك كار شايد نادرستي كردم من با يك استاد در يك دانشگاه در تماس بودم ولي قول رسمي نداده بود اما خوب تحويل مي گرفت و آنا جواب ميداد تا اينكه جواب ايميل منو نداد منم رفتم به يك استاد ديگه در همون دانشكده ايميل زدم كه در همون موضوع كار مي كرد اونم ابراز علاقه مندي كرد و پرسيد اپلاي كردي يا نه؟حالا موندم چي بگم و ازم كازنامه را خواست در حاليكه من اسم اون يكي استاد را زدم در SOP و اصلا برام بد ميشه؟ من قبول دارم عجله كردم اما خوب الان چه بايد بكنم؟و اصلا ارتباط با دو استاد درسته يا نه؟ بگم اپلاي كردم مي ترسم هم اين هم اونو از دست بدم ؟ و فيلد كاريشون يكيه!يكي منو راهنمايي كنه؟
    You have taken your choice hatily. However, I think it does not alter your chance of being admitted. If they want to take you, they will.

Best of Luck,

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)