صفحه 902 از 1371 نخستنخست ... 4028028528928938948958968978988999009019029039049059069079089099109119129521002 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,011 تا 9,020 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

با سلام، من از طرف یکی از اساتید چنین جوابی رو گرفتم:
    Thank you for your email. I have no----- opportunities at the moment, but will let you know if anything arises.

به نظر شما بایستی منتظر بمونم یا نه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط NT2013 نمایش پست ها
    با سلام، من از طرف یکی از اساتید چنین جوابی رو گرفتم:
    Thank you for your email. I have no----- opportunities at the moment, but will let you know if anything arises.

به نظر شما بایستی منتظر بمونم یا نه؟
    خیر

بسته به اینکه این استاد چقدر مشغله داشته باشه و رزومۀ شما چقدر قوی باشه، احتمال فراموش شدن شما وجود داره.

اگر علاقمند به حوزۀ تحقیقاتیش هستید، ازش بپرسید که حدوداً چه زمانی براش ای میل بزنید و از وجود فاند جویا بشید، بهتره.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

سلام
    بچه ها من به این استاد گفتم زمینه کاری برام مهمه دانشگاه زیاد مهم نیست بعد 5 دقیقه بعد اینو برای من فرستاد
    I will have openings at ? University. Have a look at ? . Have a look at our recent publications in the area of catalysis ? and feel free to send me your application if you are interested

من همه مدارکو دارم فقط میخوام تافل 3-4 ماه دیگه امتحان بدم چی باید بگم
    تو اپلیکیشن فرم گفته بود نمره تافل رو هم بذارید

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_asa نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من به این استاد گفتم زمینه کاری برام مهمه دانشگاه زیاد مهم نیست بعد 5 دقیقه بعد اینو برای من فرستاد
    I will have openings at ? University. Have a look at ? . Have a look at our recent publications in the area of catalysis ? and feel free to send me your application if you are interested

من همه مدارکو دارم فقط میخوام تافل 3-4 ماه دیگه امتحان بدم چی باید بگم
    تو اپلیکیشن فرم گفته بود نمره تافل رو هم بذارید
    با سلام
    به استاد ایمیل بزنید و بگویید چه 3 تا 4 ماه دیگه امتحان دارید.
    من فکر می کنم بهتر است ثبت نام بکنید و بعد تاریخ دقیق روز امتحان را به ایشون بگید و بعد هم تاریخ دقیق نمره را بیان بفرمایید.
    در ضمن اگر آمریکا اپلای میکنید GRE هم لازم دارید. این بعدا مشکل ساز نشود برای شما؟!؟!؟

Good Luck
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

Junior Member

با سلام
    این ایمیلیه که من امروز از یکی از استادای دپارتمان (که مکاتبه داشتیم) بعد از گفتن خبر پذیرشم دریافت کردم(در آمریکا):

Ruuzbeh

Congratulations on your acceptance for the MS program. I have several ongoing XXXXX projects and I believe that we can find one suitable for your thesis work. However, I should clarify that while I can have you work in my lab, I do not have an assistantship to offer you. The MS students must pay their own way and cover all of their own expenses. If you are still interested, we can talk further when you arrive to define a project. Let me know your thoughts. Thanks

Dr. ......

من قبل از اپلای به این استاد ایمیل زده بودم و اونم جواب داده بود که پوزیشن خالی در زمینه ای که مورد علاقه منه و مرتبط با پروژه لیسانسم هست رو داره. البته ایشون اون موقع گفت که بیشتر مایله دانشجو مستر بگیره و رو همین حساب منهم برا مستر اپلای کردم و چند روز پیش هم چواب پذیرشم اومد. از این ایمیل خیلی تعجب کردم! مگه میشه استادی ندونه دانشجویی که ایمیل می زنه و دنبال پوزیشن تو گروه تحقیقی هست دنبال فانده؟
    نا گفته نماند که من بدون فاند اصن نمی تونم برم.
    لطفا در مورد جواب این ایمیل راهنماییم کنین.

سلام دوستان من با یه استادی در ارتباط بودم , و فقط رزومه براش فرستاده بودم هیچ سوالی هم ازم نکرده بعد یه همچین یایملی اومد
    Hi shahinjc ,

The funding is available now. I can offer 15,000 per year for a period of 2 years.
    The topics is ****** which is related to one of the topics of you interest based on your CV.

Please confirm if you will come to ***. I advised you read all the information on the school of graduate studies at *** to get a better idea about the cost of the studies and living cost before making your decision.

I look forward to working with you in my lab.

Thank you,

من برای دانشگاه اپلای هم نکردم ولی وقت داره واسه اپلای این داره فاندو بهم میده یا اینکه بعد که اپلای کردم میخواد منو با بقیه مقایسه کنه ؟ چون برام عجیبه حتی یه مصاحبه ی ساده هم نکرد و ریز نمره هم نخواست

Junior Member

سلام دوستان من ای میل زیر رو از استاد دریافت کردم بعد از پذیرش و درخواست من مبنی بر RA TA و ایشون اینو گفتن:
    Hi , I am happy to hear from you. It has been good to see your posts on Facebook. I feel like I am getting to know you a little bit. The admission process is complete. Assistantship awards will be made later near the end of the semester. Our program only gets a few openings so there may not be support for fall semester. It may be that if you can afford to pay for the fall semester you will become known and can find funding on campus. I will continue to promote you for funding. We will stay in touch and I hope some funding will become available. Best,
    به نظرتون میشه روش حسابی واکرد؟
    مرسی

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinjc نمایش پست ها
    سلام دوستان من با یه استادی در ارتباط بودم , و فقط رزومه براش فرستاده بودم هیچ سوالی هم ازم نکرده بعد یه همچین یایملی اومد
    Hi shahinjc ,

The funding is available now. I can offer 15,000 per year for a period of 2 years.
    The topics is ****** which is related to one of the topics of you interest based on your CV.

Please confirm if you will come to ***. I advised you read all the information on the school of graduate studies at *** to get a better idea about the cost of the studies and living cost before making your decision.

I look forward to working with you in my lab.

Thank you,

من برای دانشگاه اپلای هم نکردم ولی وقت داره واسه اپلای این داره فاندو بهم میده یا اینکه بعد که اپلای کردم میخواد منو با بقیه مقایسه کنه ؟ چون برام عجیبه حتی یه مصاحبه ی ساده هم نکرد و ریز نمره هم نخواست
    داره میگه تا این حد میتونه فاند به شما بده؛ اگر دانشجوش بشید. ممکنه شما رو بخواد با دیگران هم مقایسه کنه ولی از متن ای میل پیداست که با دیدن رزومه تون به شما چنین پیشنهادی داده چون داره اشارۀ مشخص میکنه که پروژه به فلان علاقمندی شما که در رزومه درج کردید مرتبط هست. ضمناً در ادامه میگه مایل هست شما رو توی آزمایشگاهش ببینه؛ یعنی ای میل تمپلیت نیست و داره علاقمندی خودش رو میگه.

ضمناً اینطور میشه برداشت کرد که شما با 15000 تا نتونید کل هزینه ها رو پوشش بدید؛ چون اشاره میکنه که قبل از تصمیم گیری، هزینۀ تحصیل و زندگی رو توی وب سایت تحصیلات تکمیلی ببینید.

در کل ای میل خوب و مثبتی هست. پیگیر باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    داره میگه تا این حد میتونه فاند به شما بده؛ اگر دانشجوش بشید. ممکنه شما رو بخواد با دیگران هم مقایسه کنه ولی از متن ای میل پیداست که با دیدن رزومه تون به شما چنین پیشنهادی داده چون داره اشارۀ مشخص میکنه که پروژه به فلان علاقمندی شما که در رزومه درج کردید مرتبط هست. ضمناً در ادامه میگه مایل هست شما رو توی آزمایشگاهش ببینه؛ یعنی ای میل تمپلیت نیست و داره علاقمندی خودش رو میگه.

ضمناً اینطور میشه برداشت کرد که شما با 15000 تا نتونید کل هزینه ها رو پوشش بدید؛ چون اشاره میکنه که قبل از تصمیم گیری، هزینۀ تحصیل و زندگی رو توی وب سایت تحصیلات تکمیلی ببینید.

در کل ای میل خوب و مثبتی هست. پیگیر باشید.
    خیلی ممنون از جوابتون

تمپلت که نیست صد درصد
    ایشون من دو و سه ماه پیش اولین ایمیلمو دادم گفت صبر کن توی مارچ نتیجهی گرنتام که اومد با بقیه مقایست میکنم و برای بورس در نظرت میگیرم . اولای مارچ میل زدم که چی شد جوابم نداد , وسطای مارچ میل زدم گفتم یه آفر دیگه دارم چی شد بررسی کرده بهم گفت تصمیم با خودته شانس و فرصت داری صبر بده تا نتیجه ی فاندام مشخص بشه , من جواب ندام خودش یه هفته بعد اینو نوشت برام . من این دانشگاه اپلای نکردم و اگر بخوام اپلای کنم باید اپلیکشن فی , پول پست پول ریپورت تافل بدم , به نظر شما جوری هست که من ایمیل بدم ببینیم نظرش قطعیه یا نه ؟ چون از یه کشور دیگه آفر دارم که اون دانشگاه بهتریه .

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinjc نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جوابتون

تمپلت که نیست صد درصد
    ایشون من دو و سه ماه پیش اولین ایمیلمو دادم گفت صبر کن توی مارچ نتیجهی گرنتام که اومد با بقیه مقایست میکنم و برای بورس در نظرت میگیرم . اولای مارچ میل زدم که چی شد جوابم نداد , وسطای مارچ میل زدم گفتم یه آفر دیگه دارم چی شد بررسی کرده بهم گفت تصمیم با خودته شانس و فرصت داری صبر بده تا نتیجه ی فاندام مشخص بشه , من جواب ندام خودش یه هفته بعد اینو نوشت برام . من این دانشگاه اپلای نکردم و اگر بخوام اپلای کنم باید اپلیکشن فی , پول پست پول ریپورت تافل بدم , به نظر شما جوری هست که من ایمیل بدم ببینیم نظرش قطعیه یا نه ؟ چون از یه کشور دیگه آفر دارم که اون دانشگاه بهتریه .
    راستش شما هنوز اینجا اپلای نکردید که بشه گفت اصلاً پذیرش میگیرید یا نه.
    ضمناً نمیدونم اون جایی که آفر دارید و دانشگاه بهتری هست، چقدر بهتر هست.

این ای میل مثبت هست ولی نمیشه با آفر آماده مقایسش کرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)