صفحه 903 از 1371 نخستنخست ... 4038038538938948958968978988999009019029039049059069079089099109119129139531003 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,021 تا 9,030 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    راستش شما هنوز اینجا اپلای نکردید که بشه گفت اصلاً پذیرش میگیرید یا نه.
    ضمناً نمیدونم اون جایی که آفر دارید و دانشگاه بهتری هست، چقدر بهتر هست.

این ای میل مثبت هست ولی نمیشه با آفر آماده مقایسش کرد.
    ازشون پرسیدم دقیق جواب دادن
    I offered you the position but there are other candidates that qualify for that position that are eager to take it.
    If you haven't decide yet by the due date, the position will be offered to the next candidate in the list.

برای اطلاع کاربر های آینده گذاشتم که سوالاشونو مستقیم از استاد بپرسن

Junior Member

من ماه نوامبر که به یه استاد ایمیل زدم این جوابو گرفتم

thank you for your interest in our program. From the documents you shared, it appears that you have a very strong background for Ph.D. studies and I encourage you to apply to our program. At this time, I plan to accept 1-2 new students for Fall of 2014. Admission is very competitive and I personally have received some 30 applicants already who are interested in joining my research team in 2014. Therefore, make sure you get all your paperwork into the University as soon as you can. I look forward to seeing your application.

من هم اپلای کردم و به استاد خبر دادم. متاسفانه دانشگاه هنوز جواب پذیرشها حتی راند اول رو هم نداده چون من هر هفته دارم به کوردینیتور ایمیل میدم و میگه کمیته هنوز داره بررسی میکنه. نکته جالب اینه که جمعه به من گفت ممکنه نتایج اولیه بعد از 15 آپریل اعلام بشه این دیگه عجیبه. تقریبا همه تو امریکا تا 15 اپریل راند اول رو میدن. چند بار هم به استاده ایمیل زدم که کمیته من رو میگیره یا نه و اصلا شانسی دارم یا نه. فقط یه بار دو هفته پیش جواب داد که کمیته هنوز داره بررسی نهایی رو میکنه اما باید به زودی خبری از اونا دریافت کنی. خوب نمیدونم چرا به صراحت تکلیف من رو معلوم نمیکنه خودش. جمعه هم بهش ایمیل دادم و گفتم اصلا شانسی دارم یا نه که جوابی نداد. البته ایمیلم رو چندین بار باز کرده بود و خونده بود(نمیدونم چرا). الان موندم بالاخره چیکار کنم صبر کنم... ممنون میشم نظری پیشنهادی به من بدید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط 831405 نمایش پست ها
    من ماه نوامبر که به یه استاد ایمیل زدم این جوابو گرفتم

thank you for your interest in our program. From the documents you shared, it appears that you have a very strong background for Ph.D. studies and I encourage you to apply to our program. At this time, I plan to accept 1-2 new students for Fall of 2014. Admission is very competitive and I personally have received some 30 applicants already who are interested in joining my research team in 2014. Therefore, make sure you get all your paperwork into the University as soon as you can. I look forward to seeing your application.

من هم اپلای کردم و به استاد خبر دادم. متاسفانه دانشگاه هنوز جواب پذیرشها حتی راند اول رو هم نداده چون من هر هفته دارم به کوردینیتور ایمیل میدم و میگه کمیته هنوز داره بررسی میکنه. نکته جالب اینه که جمعه به من گفت ممکنه نتایج اولیه بعد از 15 آپریل اعلام بشه این دیگه عجیبه. تقریبا همه تو امریکا تا 15 اپریل راند اول رو میدن. چند بار هم به استاده ایمیل زدم که کمیته من رو میگیره یا نه و اصلا شانسی دارم یا نه. فقط یه بار دو هفته پیش جواب داد که کمیته هنوز داره بررسی نهایی رو میکنه اما باید به زودی خبری از اونا دریافت کنی. خوب نمیدونم چرا به صراحت تکلیف من رو معلوم نمیکنه خودش. جمعه هم بهش ایمیل دادم و گفتم اصلا شانسی دارم یا نه که جوابی نداد. البته ایمیلم رو چندین بار باز کرده بود و خونده بود(نمیدونم چرا). الان موندم بالاخره چیکار کنم صبر کنم... ممنون میشم نظری پیشنهادی به من بدید.
    انتخاب دیگری دارید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    انتخاب دیگری دارید؟
    فعلا منتظر جواب 2 دانشگاه دیگه هم هستم ولی خوب چون از استاداش فیدبک نداشتم امیدی هم به اونا نیست. در حال حاضر تنها کورسوی امیدم اینه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط 831405 نمایش پست ها
    فعلا منتظر جواب 2 دانشگاه دیگه هم هستم ولی خوب چون از استاداش فیدبک نداشتم امیدی هم به اونا نیست. در حال حاضر تنها کورسوی امیدم اینه.
    پس چاره دیگری غیر از صبر ندارید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial Engineering

سلام بر دوستان.دريافت همچين ايميلي از طرف استاد اصولا مفهوم خاصي داره؟من بايد پيگيري انجام بدم از طريق office؟ يا صرفا يه جواب سربالا و منفي محسوب ميشه ؟
    I have passed on you e-mail to our research office who will follow up.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    NC State University

یکی از اساتیدی توی دانشگاهی که من پذیرش گرفتم بهم این ایمیل رو زده:
    You have a good chance to receive TA position this year. If you like, we might discuss it sometimes this week.

من چی جوابشو بدم؟ بنظرتون قرار هست که با من مصاحبه کنه؟
    اول کنم اندیشه تا برگزینم پیشه ای
    آنگه به یک پیمانه می، اندیشه را باطل کنم
    در روزگار تفاوت ها، همه شبیه هم اند!

Junior Member

سلام دوستان:
    من ایمیل به استاد نزدم اما یک سوال در مورد ایمیل دریافتی از coordinator دارم. من برای دانشگاه gatech اپلای کردم (مواد) و اونها هم تا الان تکلیف من را مشخص نکردند. (ددلاین دانشگاه 15 دسامبر بود) حدود 15 روز پیش ایمیل زدم در مورد اینکه چی شد و کی نتیجه ها میاد پرسید. دیشب منشی به من این طور جواب داد:
    Hello XXX,

Unfortunately, we will not have a decision on your application in the near future. It could be as late as the first of May. If you have an offer of acceptance from another university, please adhere to their deadlines and be committed to your decision.
    Thank you,

حالا برام یکم سوال پیش اومده که کلاً منظورش چی بوده؟؟؟ چون یک کم مشکوکم که این ممکنه مفهومش این باشه که wait- list شده باشم. آخه اکثراً جوابای لیست انتظار تا 1 may معلوم میشه. به خاطر همین کمی مردد شدم. در ضمن تو gradcafe تا حالا دو round جوابای اکسپت اومده و چند نفری هم ریجکت.
    لطفاً راهنمایی کنید.
    متشکرم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط Ukabed90 نمایش پست ها
    سلام دوستان:
    من ایمیل به استاد نزدم اما یک سوال در مورد ایمیل دریافتی از coordinator دارم. من برای دانشگاه gatech اپلای کردم (مواد) و اونها هم تا الان تکلیف من را مشخص نکردند. (ددلاین دانشگاه 15 دسامبر بود) حدود 15 روز پیش ایمیل زدم در مورد اینکه چی شد و کی نتیجه ها میاد پرسید. دیشب منشی به من این طور جواب داد:
    Hello XXX,

Unfortunately, we will not have a decision on your application in the near future. It could be as late as the first of May. If you have an offer of acceptance from another university, please adhere to their deadlines and be committed to your decision.
    Thank you,

حالا برام یکم سوال پیش اومده که کلاً منظورش چی بوده؟؟؟ چون یک کم مشکوکم که این ممکنه مفهومش این باشه که wait- list شده باشم. آخه اکثراً جوابای لیست انتظار تا 1 may معلوم میشه. به خاطر همین کمی مردد شدم. در ضمن تو gradcafe تا حالا دو round جوابای اکسپت اومده و چند نفری هم ریجکت.
    لطفاً راهنمایی کنید.
    متشکرم.
    خیلی واضح میگه روی اپلیکیشن شما نظر خاصی گرفته نشده. منتظر هستند تا اگر اکسپت شده ها، آفر رو قبول نکردند، شما جزو گزینه های آخر دپارتمان برای اعطای پذیرش باشید.
    ضمناً خیلی جالب هست که میگه اگر آفری از جای دیگه دارید، پیگیر اون آفر باشید؛ یعنی به این دپارتمان نباید دل ببندید و سایر آفر ها رو رد کنید.
    شانستون برای این دپارتمان، خیلی خیلی کم هست؛ اما خب صفر نیست.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    خیلی واضح میگه روی اپلیکیشن شما نظر خاصی گرفته نشده. منتظر هستند تا اگر اکسپت شده ها، آفر رو قبول نکردند، شما جزو گزینه های آخر دپارتمان برای اعطای پذیرش باشید.
    ضمناً خیلی جالب هست که میگه اگر آفری از جای دیگه دارید، پیگیر اون آفر باشید؛ یعنی به این دپارتمان نباید دل ببندید و سایر آفر ها رو رد کنید.
    شانستون برای این دپارتمان، خیلی خیلی کم هست؛ اما خب صفر نیست.
    منم به نظرم همین طور هست. من تا الان یک جا با اطمینان 99% اکسپت کردم که تو همین رده هاست ولی به دلیل مسائل اب و هوا ترجیح می دم از این دانشگاه آفر داشته باشم. حالا صبر میکنم ببینم چی میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)