صفحه 908 از 1371 نخستنخست ... 4088088588988999009019029039049059069079089099109119129139149159169179189581008 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,071 تا 9,080 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام . ممنون ميشم اگر من رو هم راهنمايي كنيد . منظورش از توافق و همكاري بين دانشگاه من و دانشگاه اونا چيه؟متوجه نميشم!!! چه جوابي بايد بدم ؟
    I will be very pleased to support Your candidature. Do You know if there any Erasmus agreemenf between our Universities?

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط elishnaz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه راهنماییم بفرمایید جواب این استادو بایدچی بدم؟من خودم ساپورت مالی ندارم
    Dear ...,

I am positive on your PhD study under my supervision, however, can I ask you what is your financial plan?

As you might be aware, there are scholarship opportunities for international students, but the scholarships are extremely competitive. From my experience, I regret to tell you that your chance for the scholarships is very low.

Regards,
    سلام
    از رزومه شما خوشش اومده امارزومه شما آنقدر قوی نیست که فاند بگیری میگه بیا اینجا و با خودت پول بیار چون ممکنه بهت قاند ندن
    به نظرم برای جاهای دیگه هم اپلای کن
    ایشالا موفق میشی
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط spd7 نمایش پست ها
    سلام . ممنون ميشم اگر من رو هم راهنمايي كنيد . منظورش از توافق و همكاري بين دانشگاه من و دانشگاه اونا چيه؟متوجه نميشم!!! چه جوابي بايد بدم ؟
    I will be very pleased to support Your candidature. Do You know if there any Erasmus agreemenf between our Universities?
    منظورش اینه که آیا دانشگاه های شما و ایشان، طبق برنامۀ اراسموس (یعنی این) با هم همکاری علمی دارند یا نه. اراسموس یکی از منابع تأمین فاند توی اروپاست. احتمالاً استاد مربوطه از نظر تأمین مالی دانشجوهاش، دچار مشکل هست و مایل هست که فاند شما از جای دیگری مثل اراسموس تأمین بشه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    منظورش اینه که آیا دانشگاه های شما و ایشان، طبق برنامۀ اراسموس (یعنی این) با هم همکاری علمی دارند یا نه. اراسموس یکی از منابع تأمین فاند توی اروپاست. احتمالاً استاد مربوطه از نظر تأمین مالی دانشجوهاش، دچار مشکل هست و مایل هست که فاند شما از جای دیگری مثل اراسموس تأمین بشه.
    ممنونم از كمكتون دوست عزيز .اين اولين مكاتبه من با اين استاده. اين يعني از رزومه من خوشش اومده كه تو اولين ايميل صحبت فاند مي كنه ؟ با توجه به اينكه همچين همكاري بين دانشگاه من و اراسموس وجود نداره ، ايا درسته كه ازش به طور مستقيم درباره فاند شخصيش بپرسم ؟

دوستان من یه ایمیل به یکی از اساتید دانشگاه کمبریج فرستادم. ایشون هم جواب زیر رو فرستادن. به نظر شما این تمپلت هست یا میشه روش حساب کرد؟ با سپاس

Dear xxxx,
    Many thanks for your mail. We are certainly interested in taking on postgraduate students for 2014 entry, particularly those with a good academic record such as yourself. For further information and how to go about applying, please look at http://www.eng.cam.ac.uk/xxx and http://www.eng.cam.ac.uk/xxx. Please also look at our group website http://wwwxxx - this has research topics we are currently interested in.
    We also run a joint 4 year (1 year MSc followed by PhD) in xxx Development in collaboration with xxx which you might be interested in. We find that this is a useful programme for those who do not have a great deal of xxx experience. As an international student, you should apply via Cambridge rather than directly to the programme. However details are at http://wwwxxxx /
    Please don't hesitate to ask any questions
    Best regards

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

با استادی تو کانادا در تماس بودم از 10 ماه پیش... حتی در مورد پروژه ای هم که قرار بود کار کنیم هم صحبت کردیم، یه دوست همکار هم داشت که من با اونم در تماس بودم، از اونجایی که مث اینکه دوست صمیمی هستن، اون استاد به من گفت میخوای بیای دانشگاه ما یا دانشگاه اون، یعنی تکلیف رو مشخص کن.... خلاصه همه چی خوب بود و مطمئن بودم که ردیفه، خیلی شیک الان این ایمیل رو زده!!!! این رو میزارم که دوستانی که نگران مسائل اخلاقی هستن، خیلی هم نگران نباشن، ما به دوتا استاد ایمیل میزنیم عذاب وجدان میگیریم، اونموقع اینا اینجوری برا ما فرصت سوزی میکنن، کانادایی هم بود!!

I have been
    trying to rearrange some of my supervisory and administrative load to
    allow me to support more graduate students in the upcoming year.
    Unfortunately, I was not able to do so and regrettably I will not be
    able to accept any more students at this time.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط spd7 نمایش پست ها
    ممنونم از كمكتون دوست عزيز .اين اولين مكاتبه من با اين استاده. اين يعني از رزومه من خوشش اومده كه تو اولين ايميل صحبت فاند مي كنه ؟ با توجه به اينكه همچين همكاري بين دانشگاه من و اراسموس وجود نداره ، ايا درسته كه ازش به طور مستقيم درباره فاند شخصيش بپرسم ؟
    فعلاً نمیشه گفت که خوشش آمده یا نه.

هیچ ایرادی نداره که صادقانه بگید ارتباطی وجود نداره و از ساپورت های مالی ایشان، در زمان مناسب بپرسید.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط hockey نمایش پست ها
    دوستان من یه ایمیل به یکی از اساتید دانشگاه کمبریج فرستادم. ایشون هم جواب زیر رو فرستادن. به نظر شما این تمپلت هست یا میشه روش حساب کرد؟ با سپاس

Dear xxxx,
    Many thanks for your mail. We are certainly interested in taking on postgraduate students for 2014 entry, particularly those with a good academic record such as yourself. For further information and how to go about applying, please look at http://www.eng.cam.ac.uk/xxx and http://www.eng.cam.ac.uk/xxx. Please also look at our group website http://wwwxxx - this has research topics we are currently interested in.
    We also run a joint 4 year (1 year MSc followed by PhD) in xxx Development in collaboration with xxx which you might be interested in. We find that this is a useful programme for those who do not have a great deal of xxx experience. As an international student, you should apply via Cambridge rather than directly to the programme. However details are at http://wwwxxxx /
    Please don't hesitate to ask any questions
    Best regards
    ظاهراً بجای پرداختن به اپلیکیشن و درخواست شما، اقدام به تشریح روال اپلای کرده. هیچ حرفی نمیشه زد؛ چه مثبت چه منفی.

Junior Member

سلام دوستان در جواب این استاد چی بگیم بهتره؟ یعتی یحورایی اکی داده
    Dear ,

Thanks for your application..

(as a doctoral student under my supervision, you need publish 2-3 international journal papers (indexed by SCI.

If you accept these challenges, you are welcome.

Sincerely

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminc نمایش پست ها
    آره جوابش مثبته
    حالا بپرس ببین فاند میده؟
    خیلی ممنون از جوابتون، راستش من فاند نمیخام ، فقط میخام بهم پذیرش بدن، چی جواب بدم بهتره؟ (برای مقطع دکتراست رشته مهندسی صنایع)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)