صفحه 910 از 1371 نخستنخست ... 4108108609009019029039049059069079089099109119129139149159169179189199209601010 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,091 تا 9,100 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط shabgard66 نمایش پست ها
    خیلی مثبت بوده به نظرم. شانستون کم نیست. اگه پوزیشن داره واسه فاند ( حتما بپرسین ازش) اپلای کنین.
    باتشکر دوست گرامیآره این یک پوزیشن هستش در دانشگاه نیوکاسل. و فاند هم داره. ضمنا این پروژه در دپارتمان کامپیوتر ارائه شده. اما رشته من مدیریت صنعتی هست. اما interests های من کاملا شبیه به استاد هست. فکر کنم به این خاظر بوده که گفنه اپلای کن؟ آیا رشته من همون رشته دپارتمان مربوطه خواهد شد یا به عوامل دیگه بستگی داره؟مرسی

سلام دوستان. من با استاد قبل از اپلای هماهنگ کرده بودم اون با اینکه بعد از ددلاین اپلای کردم چندتا از مدارک نقص داشت با دانشکده صحبت کرد و پذیرش کاندیشنال دادن اولش هم گفته بود فاند RA نداره ولی TA میتونه کمکم کنه. بعد از پذیرش یه یک ماهی ازش خبری نبود تا بعد از چند بار ایمیل زدن در مورد فاند ازش پرسیدم چنین جوابی بهم داد.
    Mehdi,
    Thanks for the update. I'm currently on travel. However, Dr. Kim, Graduate Director should be able to answer your questions.

As I told you before I do not have research funds to support you program of study. Financial support is awarded by the department on a competitive basis. Deficiencies make applications less competitive. I'm willing to support your application if you decided to apply for a TA position.

این دانشگاه wes , bank statement خواسته من wes فرستادم . واسه ریجستر کردن باید 300 دلار دیگه بریزم بنظرتون با این جواب میشه امیدی به فاند داشت؟ اگه نه که این 300 دلار هم نریزم دیگه.

دوستان عزیز من با یک استاد در University of California, Irvine مکاتبه کردم که به من چنین جوابی دادند:
    نظرتون چیه؟؟!!
    Hello Fatemeh:

I will gladly work with you if you are accepted in the Planning, Policy and Design department at UCI. I also attach a copy of one of my papers. If you have not applied yet, you may have to work next year.
    Cheers,

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_r_1364 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من با استاد قبل از اپلای هماهنگ کرده بودم اون با اینکه بعد از ددلاین اپلای کردم چندتا از مدارک نقص داشت با دانشکده صحبت کرد و پذیرش کاندیشنال دادن اولش هم گفته بود فاند RA نداره ولی TA میتونه کمکم کنه. بعد از پذیرش یه یک ماهی ازش خبری نبود تا بعد از چند بار ایمیل زدن در مورد فاند ازش پرسیدم چنین جوابی بهم داد.
    Mehdi,
    Thanks for the update. I'm currently on travel. However, Dr. Kim, Graduate Director should be able to answer your questions.

As I told you before I do not have research funds to support you program of study. Financial support is awarded by the department on a competitive basis. Deficiencies make applications less competitive. I'm willing to support your application if you decided to apply for a TA position.

این دانشگاه wes , bank statement خواسته من wes فرستادم . واسه ریجستر کردن باید 300 دلار دیگه بریزم بنظرتون با این جواب میشه امیدی به فاند داشت؟ اگه نه که این 300 دلار هم نریزم دیگه.
    As he said he just can support your nomination and yours may have some weak points
    You have chance but it depends on your resume
    If he is a full professor or well known one he may be able push you through
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaa نمایش پست ها
    As he said he just can support your nomination and yours may have some weak points
    You have chance but it depends on your resume
    If he is a full professor or well known one he may be able push you through
    ممنون از راهنماییتون. آره استاد تمام هست و یه آزمایشگاه قوی هم داره بخاطر مریض بودن 2 سال از دانشگاه دور بوده از بهار 2014 دوباره اومده دانشگاه فکر میکنم من میشم اولین دانشجوش الان. نقض مدرک هم فقط بخاطر همون wes هست. میخواستم بدونم TA رو استاد میتونه از دپارتمان واسه دانشجو بخواد؟

سلام. این ایمیل از یک استاد ایرانی هستش واسم فرستاده لطفا نظراتتون را اعلام فرمایید. باتشکر فراوانI have been through your CV and it looks like that we can work together to adopt a good PhD research topic and continue to develop it. I have many topics in my mind as hot topics for both research and practice that are all involved in operations management.I am not sure if you have already sent this message to anybody else or not, but I would be prepared to talk about this in further details if you are interested to work with me and study in our university.I am looking forward to hearing from youBeh Omide Didar بعد از اینکه من بهشون مجدد OK دادم که میخوام باهاشون کار کنم اینو واسم فرستاد: That’s great Rasoul, I have forwarded your enquiries to the Post Graduate Research team to give their feedback. I hope we can start the process as early as possible to enable you to start from October.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    سلام. این ایمیل از یک استاد ایرانی هستش واسم فرستاده لطفا نظراتتون را اعلام فرمایید. باتشکر فراوانI have been through your CV and it looks like that we can work together to adopt a good PhD research topic and continue to develop it. I have many topics in my mind as hot topics for both research and practice that are all involved in operations management.I am not sure if you have already sent this message to anybody else or not, but I would be prepared to talk about this in further details if you are interested to work with me and study in our university.I am looking forward to hearing from youBeh Omide Didar بعد از اینکه من بهشون مجدد OK دادم که میخوام باهاشون کار کنم اینو واسم فرستاد: That’s great Rasoul, I have forwarded your enquiries to the Post Graduate Research team to give their feedback. I hope we can start the process as early as possible to enable you to start from October.
    مثبته؛ ولی فعلاً دست به عصا حرف زده تا ببینه شما تا چه حدی جدی هستید توی اعلام تمایلتون. اگر به نظر شما گزینۀ خوبی هست، پیگیرش بشید و امیدوار باشید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_r_1364 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون. آره استاد تمام هست و یه آزمایشگاه قوی هم داره بخاطر مریض بودن 2 سال از دانشگاه دور بوده از بهار 2014 دوباره اومده دانشگاه فکر میکنم من میشم اولین دانشجوش الان. نقض مدرک هم فقط بخاطر همون wes هست. میخواستم بدونم TA رو استاد میتونه از دپارتمان واسه دانشجو بخواد؟
    The process is like this
    Almost all faculties nominate their students for few available positions
    Then in a meeting based on both qualification of students and priorities of the faculties they decide about it
    If the faculty did not use his portion for a while it is likely to be able to support you better
    The only thing that may reduce your chance would be something like English proficiency or low GPA or these type of stuff
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member rogershah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Manufacturing

یکی از اساتید اینجوری جواب داده به من:
    I am happy to have you as a PhD student Hamed. We need to design a good project before the scholarship application is due in October.

الان باید چیکار کنم؟!

Junior Member rogershah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Manufacturing

Good track record. The University used to have international scholarship but now the number has been cut significantly. Also I have PhD student from Iran in my group. Do you think you are able to get some financial support from your country?

این یعنی اینکه اسکولار شیپ قطع شده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)