صفحه 912 از 1371 نخستنخست ... 4128128629029039049059069079089099109119129139149159169179189199209219229621012 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,111 تا 9,120 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Neda2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از یه دانشگاهی پذیرش گرفتم، و یکی از استادا( اسمش A) خودش بهم ایمیل زد و بهم فول فاند داد، قبلا با یه استاد دیگه ( اسمش B) حرف زده بودم و بهم گفته بود که من تو روبه عنوان دانشجوم قبول می کنم و بهت فاند می دم، اما بعد از یه مدت جواب ایمیل رو نداد، و تو همین فاصله اون استاده (A) بهم ایمیل زد و بهم فول فاند داد و قول داد که فاندم تا پایان دوره دکترام تامین باشه( من به این استاد گفتم که استاد B به من گفته دانشجوم باش و بهت فاند می دم اما دیگه جواب نداد)، منم به استادA قول دادم که برم با اون کار کنم. حالا امروز استادB این ایمیل رو به من زده:
    First of all, I apologize for my late response. I meant to reply you
    earlier but delayed by all various pressing deadlines. You should have
    received an assistantship offer letter a couple of weeks ago -
    have you made your decision? It seems I haven't heard from you for the
    decision yet. If you have made a decision and are planning the trip to……..,
    I'll be happy to assist you in various paperwork including the
    international workshop arrangement. I very much look forward to
    working with you together also.

Look forward to hearing from you, and Congratulations!!
    حالا من واقعا دوست دارم با استادA کار کنم، با توجه به اینکه توی دانشکده با این استاد هم ممکنه بعدا درس بردارم، به نظرتون چجوری جوابشو بدم که بد نباشه؟ بعد به نظرتون باید به استاد A بگم که همچین ایمیلی دریافت کردم؟
    خیلی ممنونم از راهنماییتون
    شما نامه آفر استاد اولی رو دریافت کرده اید؟
    در هر حال چون هنوز آفری را قبول نکرده اید مشکلی نیست که به این استاد اطلاع بدهید که تصمیم گرفته اید با پروفسور xx (استاد دومی) کار کنید و از توجهات ایشون هم تشکر کنید و بگویید امیدوارید ایشان را در آنجا ملاقات کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من با یک استادی 3 ماه پیش اسکایپ کردم و بعد از 2 ماه بهش گفتم پی شد نتیجه ارزیابی شما. اونم اینو جواب داد
    The Research Office at the University will be in communication with all candidates for PhD positions.
    خوب یعنی چی؟؟ یعنی باید هنوز صبر کنم ؟؟ پذیرفته شدم یا نه؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

نقل قول نوشته اصلی توسط piroo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با یک استادی 3 ماه پیش اسکایپ کردم و بعد از 2 ماه بهش گفتم پی شد نتیجه ارزیابی شما. اونم اینو جواب داد
    The Research Office at the University will be in communication with all candidates for PhD positions.
    خوب یعنی چی؟؟ یعنی باید هنوز صبر کنم ؟؟ پذیرفته شدم یا نه؟؟؟
    یعنی با تمام کاندیداهای دکترا ،دپارتمان ارتباط برقرار خواهد کرد . از ظواهر امر پیداست هنوز تصمیمی گرفته نشده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smsaa68 نمایش پست ها
    یعنی با تمام کاندیداهای دکترا ،دپارتمان ارتباط برقرار خواهد کرد . از ظواهر امر پیداست هنوز تصمیمی گرفته نشده
    مرسی ولی مگه ریسرچ آفیس تصمیم گیرنده است؟؟؟ من با دپارتمان و اساتیدش مکاتبه کردم و اپلای کردم . ریسرچ آفیس وظیفش چیه؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط piroo نمایش پست ها
    مرسی ولی مگه ریسرچ آفیس تصمیم گیرنده است؟؟؟ من با دپارتمان و اساتیدش مکاتبه کردم و اپلای کردم . ریسرچ آفیس وظیفش چیه؟؟
    قاعدتا نباید اینجوری باشه. ممکنه منظورش ادمیشن آفیس بوده و اشتباهی نوشته.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    جوابتون به نظر من خیلی جالب و هوشمندانه نبوده. استاد از رزومۀ شما خوشش آمده ولی فیلد تحقیقاتیش دقیقاً منطبق با رزومۀ شما نیست. البته مایل هست تا در صورت امکان، پوزیشنی باز کنه تا شما جذب گروهش بشید.
    اگر ددلاین گذشته باشه، به ناچار باید روی ددلاین بعدی مانور بدید. در این صورت، بهتره با استاد مکاتبه کنید و بگید که تمایل دارید که برای ددلاین بعدی رسماً اپلای کنید. توی این فرصت هم استاد میتونه رزومۀ شما رو به دقت بررسی کنه.
    بد نیست که بهش بگید که مایلید توی این فرصت، یک سری از مقالات ایشان رو مطالعه کنید تا زمینۀ لازم برای همکاری، فراهم بشه. برای این کار، بهتره از استاد بپرسید که حوزه هایی که در حال حاضر داره توی آزمایشگاه ایشان پیش میره، چی هست تا در ادامۀ همون حوزه مطالعه کنید.
    دوستان بعد از ۱۳ روز از جواب دادنم به استاده هنوز جوابی بهم نداده. به نطرتون چی بگم؟
    دوست دارم بپرسم که ایا موارد ارسالیم رو بررسی کردین و پوزیشنی برام دارین؟
    این سوال خوبه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    سلام
    من به استادی ایمیل فرستادم اون اینو گفت:
    Thank you for your application materials. Your background is very strong. I need a little time to review your files in more detail and to see if there is a possibility to create a position for your area of strength and interest. Have you submitted an application to the University of ....
    بعدش من گفتم:
    Dear Professor ...., Thank you very much for your kind reply. Because I did not hear from you before, I haven't submitted an application yet but as soon as you suggest me, I will submit it. I should mention that I am eager to work on any topic related to....... So, if there is a new topic out of my experience related to those interests, I would be very happy to work under your supervision. Thank you again. Sincerely yours,
    بعدش الان ۵ روز گذشته جواب نداده
    دانشگاش کانادایی هست و ددلاین اپلیکیشن تموم شده.
    به نظرتون چه کنم؟
    امیدی هست؟
    ممنونم
    دوستان بعد از 13 روز که جواب ایمیلم رو نداده به نظرتون اینو بفرستم خوبه؟
    Dear professor ....
    According to the schedule, deadlines are passed for fall 2014 and international students however, there is still time for Canadian citizens and permanent residents to apply till 15th of July. I can apply at this time if you suggest me since the online application form for fall 2014 is still available. We can ask administrator to change my residential status to an international student after application. Furthermore, I can apply for January (Winter semester) and at this period of time, I will start reading papers and do searches to get ready for collaboration.
    Sincerely yours,
    خیلی ممنونم

با عرض سلام خدمت تمامی دوستانم
    من به استادی ایمیل زدم و بعد از یک روز ایمیلی از طرف مسئول پذیرش دانشگاه برای من فرستاده شد و در ایمیل ذکر شده بود که استادی که من به او میل زدم از او این درخواست رو کرده. قسمتی از متن نامه به این صورت است:

Professor Eric Hill asked me to contact you.

Thank you for your interest in the University of Michigan and in the Taubman College of Architecture and Urban Planning! We think you will find Michigan to be an exciting and rewarding place to pursue your studies in architecture.

Apply / Master of Architecture: http://taubmancollege.umich.edu/arch...pply/graduate/

Application and Portfolio Deadline: January 15th annually for the following Fall semester. Taubman College does not accept Winter Semester admissions.

Eligibility: http://taubmancollege.umich.edu/arch...e/eligibility/
    Taubman College does not accept visiting scholars, exchange students, or part time students.

The study of architecture at Michigan provides students with an opportunity to explore the world around them, by providing an introduction to designing the space and buildings within it. In the study of architecture, as an interdisciplinary profession, courses are taken in design, representation, construction, structures, environmental sciences, history, and art. For individuals with a passion for designing the built environment and a desire to address the environmental challenges facing us today, an education in architecture is ideal.
    حالا می خواستم بدونم این میل چه معنی ای میدهد آیا باید دوباره به استاد مورد نظر میل بفرستم و بهش بگم که آیا به من فاند می ده یا نه

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab1367 نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت تمامی دوستانم
    من به استادی ایمیل زدم و بعد از یک روز ایمیلی از طرف مسئول پذیرش دانشگاه برای من فرستاده شد و در ایمیل ذکر شده بود که استادی که من به او میل زدم از او این درخواست رو کرده. قسمتی از متن نامه به این صورت است:

Professor Eric Hill asked me to contact you.

Thank you for your interest in the University of Michigan and in the Taubman College of Architecture and Urban Planning! We think you will find Michigan to be an exciting and rewarding place to pursue your studies in architecture.

Apply / Master of Architecture: http://taubmancollege.umich.edu/arch...pply/graduate/

Application and Portfolio Deadline: January 15th annually for the following Fall semester. Taubman College does not accept Winter Semester admissions.

Eligibility: http://taubmancollege.umich.edu/arch...e/eligibility/
    Taubman College does not accept visiting scholars, exchange students, or part time students.

The study of architecture at Michigan provides students with an opportunity to explore the world around them, by providing an introduction to designing the space and buildings within it. In the study of architecture, as an interdisciplinary profession, courses are taken in design, representation, construction, structures, environmental sciences, history, and art. For individuals with a passion for designing the built environment and a desire to address the environmental challenges facing us today, an education in architecture is ideal.
    حالا می خواستم بدونم این میل چه معنی ای میدهد آیا باید دوباره به استاد مورد نظر میل بفرستم و بهش بگم که آیا به من فاند می ده یا نه
    فعلاً لزومی به ارتباط با استاد نیست؛ احتمالاً منظور استاد اینه که شما به دپارتمان اپلای کنید و بعدش اگر لازم شد، استاد وارد مکالمه با شما خواهد شد.
    اگر اپلای کردید، ای میلی به استاد بزنید و ضمن تشکر، بگید که اپلای کردید و مایلید دانشجوی ایشان باشید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushx2x نمایش پست ها
    دوستان سلام.

من با یکی از اساتید دانشگاه تماس گرفتم و الان او ازم خواسته تا از publication هاش یه
    critical review
    تهیه کنم. آیا تابه حال کسی این تجربه رو داشته؟ میشه کمکم کنید که چه جوری و با چه فرمتی باید این critical review تهیه کنم؟؟

کسی نمونه ای داره از
    critical review یه مقاله که بتونم از روش یاد بگیرم؟

ممنون
    من چنین تجربه ای رو دارم؛ البته استاد از من نخواسته بود و خودم این کار رو انجام دادم تا دستم برای مکالمه با استاد، پر باشه.

نکتۀ سختی نیست؛ شما مقالات 5 سال اخیر استاد رو نگاه کن و سعی کن ریپورت 2 تا حداکثر 5 صفحه ای از اونها آماده کنی؛ یعنی گزارشی ساده و شفاف از عملکرد پژوهشی این استاد در 5 سال اخیر، همراه با ذکر دستاوردها و پیشنهادات بهبود کار در آینده. تا اینجا همه چی بر اساس مقالات استاد هست و شما حرفی از خودت نمیزنی. در انتها هم میتونی ماکزیمم توی یک صفحه، ایده های خودت برای بهبود این پروژه ها در آینده و میزان علاقۀ خودت به اونها رو بیان کنی.

این میشه ریپورت ساده از وضعیت پژوهشی استاد و جایگاه احتمالی شما در تیم ایشان.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)