صفحه 917 از 1371 نخستنخست ... 4178178679079089099109119129139149159169179189199209219229239249259269279671017 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,161 تا 9,170 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط elishnaz نمایش پست ها
    بازم مرسی
    ولی آخه اصلا استاده رزومه ای از من ندیده که ...!!!!
    !! مگه میشه استاد بدون دیدن رزومه ی شما بهتون بگه بیاید اپلای کنید یا به قول خودتون سفارش شما رو پیش رییس دپارتمان بکنه؟!
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    !! مگه میشه استاد بدون دیدن رزومه ی شما بهتون بگه بیاید اپلای کنید یا به قول خودتون سفارش شما رو پیش رییس دپارتمان بکنه؟!
    والا منم واسه همین چند لحظه هنگ کردم که چی شد، من کیم، کجام، این چی میگه!! (پیش رییس رپارتمان سفارش نکرده ... متن ایمیل رو نوشتم براتون گفته اگه خواستی ادامه بدی و سخت کوشی با این استاد همکاری کن ... که ایمیل اون استاده هم cc شده)

Member teimouri_y آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Georgetown University, Applied Linguistics

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab1367 نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان عزیزم از شما تشکر می کنم که به سوالات به خوبی جواب می دید
    من به اساتید یکی از دانشگا ها ایمیلی رو با این عنوان فرستادم
    Dear Professor

I have a bachelor degree in architecture from Islamic Azad university of Shahrood, Iran (GPA: 17.30/20, Ranking 10th among 91 students). I am encouraged to apply for master of architecture program at Kansas state university. I have had a chance to visit your web page at the Department of architecture and would like to express my great interest in your areas of research. I was wondering if there would be an opportunity for my contribution as a master student and part of your research group. To become familiar with my abilities, I have attached my CV and I'd be grateful if you could have a look and see if I could be a good fit for your team. Moreover I can send my portfolio if it is needed.

و او در جواب به من این پاسخ رو داده حالا باید در جواب او چی بنویسم
    Mehrab – I agree, It seems like we have common interests - David
    به نظر شما درخواست فاند من رو پذیرفته یا نه؟
    نه عزیز نپذیرفته، استقبالش سرد بوده،معمولا خوششون بیاد یه جورایی یهت نشون می دن و ازت می خوان که اپلای کنی. زیاد اهمیت نداره، فکرش رو زیاد نکن. برا خود من پیش اومده که طرف خیلیم کار درست بوده و ازم کلی تعریف کرده بود و گفت حتما اپلای کن بعد در اخر ریجکتم کردند. کلا یه گروه میشن دور هم با توجه به کلی معیار جند نفر رو انتخاب می کنند. چیزی که مهمه اینه که شما از این نامه نگاری ها بفهمی که کجاها شانست بیشتره. من که جات باشم پولم رو الکی خرج نمی کنم برا این طرف اپلای کنم. بعد تو میلت باید یه جوری حرف بزنی که با کاراش کاملا اشنایی نه اینه You just had a chance to visit his/her website! براش بگو کاراشو خوندی، خودتم توی این زمینه کار می کنی و افتخاری خواهد که باهاش کار کنی ازین جور حرفا.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_azad نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من چند روز پیش واسه یکی از اساتید دانشگاه national university Australia ایمیلی برای دریافت بورسیه و ادامه تحصیل فرستادم که در این ایمیل سوابق تحصیلیم رو نیز واسش ارسال کردم. مختصری از سوابق تحصیلی من شامل : رتبه 4 کنکور سراسری رشته کامپیوتر، 20 مقاله علمی پژوهشی در کنفرانس های و ژورنال های بین المللی از قبیل Springer, IEEE، حدود 10 گواهی ارایه سخنرانی در کنفرانس های بین المللی، انتخاب به عنوان پژوهشگر برتر، دانشجوی نمونه و نفر اول ورودی با معدل 18.27 بوده است که استاد پاسخ زیر را در جواب ایمیل من ارسال کرده، می خواستم از نظرات دوستان کمک بگیرم و ببینم که امکانش هست که من بتونم از این دانشگاه بورسیه بگیرم، ضمناً من مدرک ایلتس فعلاً ندارم و امکانش هست که بعد از مجاز شدن به بورسیه مدرک زبان را ارایه بدم؟

Reza,

I would be happy to have you as a PhD student at ANU under my supervision. Based on your credentials, I trust you would get the admission and scholarship.

As you may know, all graduate study applications is processed through the ANU applications system. You have to apply for admission and scholarship. There are separate committees for these two. More information can be accessed here:
    http://students.anu.edu.au/applications/gradresearch.php

When you fill the application documents, you need to enter the name of your supervisor. Then, I am required to write a "statement of support" letter for you. I like to provide a strong recommendation. For this, please email me with a tentative research proposal. The specifics of the research direction and thesis subject are often revised and changed during the PhD work.

In addition to the application form and research proposal, referee reports (ANU requires three academic referees to complete referee’s questionnaire, academic transcripts, English proficiency test results, etc. are also required. Please check
    http://www.anu.edu.au/sas/forms/referee-form-research.pdf
    for the application deadlines to not miss anything.

Feel free to let me know if you have a question.
    خیلی خوب برات نوشته، به نظرم که شانست خیلی بالاست (من که جات بودم واسه آمریکا اقدام می کردم!). واسه نمره آیلتس هم فکر می کنم قبول می کنند که بعدا براشون بفرستی. Go for it!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط elishnaz نمایش پست ها
    والا منم واسه همین چند لحظه هنگ کردم که چی شد، من کیم، کجام، این چی میگه!! (پیش رییس رپارتمان سفارش نکرده ... متن ایمیل رو نوشتم براتون گفته اگه خواستی ادامه بدی و سخت کوشی با این استاد همکاری کن ... که ایمیل اون استاده هم cc شده)
    شما رو به کسی توصیه نکرده. برعکس، یک استاد دیگر رو به شما توصیه کرده(بخاطر زمینه کاری). گفته اگررزومه ات قویه با اون استاد تماس بگیر.هیچ صحبتی از سفارش و رزومه و غیره هم نشده.
    اگرفکرمیکنید شانس دارید از این فرصت استفاده کنید و باب صحبت با این استاد دومی رو باز کنید شاید موقعیتی جور شد.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط red_skn نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز از جوابتون،
    فقط مشکل من اینه که من مقاله مو تازه سابمیت کردم و هنوز جوابش نیومده؟ آیا فرستادن اون کار درستیه؟ یا بهش بگم که مقالم فعلا سابمیته و نمیتونم بفرستم
    ممنون میشم یه چیزی پیشنهاد بدین که طرف بهش بر نخوره
    حتما اپلای کن و مقالتم براش بفرست. نگران نباش استادی که فاند و یه تیم تحقیقاتی داره با کلی پروژه نیازی به مقاله شما نداره فقط می خواد کیفیت کارت رو ببینه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering, the SRTTU

نقل قول نوشته اصلی توسط teimouri_y نمایش پست ها
    خیلی خوب برات نوشته، به نظرم که شانست خیلی بالاست (من که جات بودم واسه آمریکا اقدام می کردم!). واسه نمره آیلتس هم فکر می کنم قبول می کنند که بعدا براشون بفرستی. Go for it!
    ممنون از راهنماییتون. یه مساله دیگه که هست اینه که من تازه کارشنسیم رو تموم کردم و این استاد گفته که واسه دکترا اپلای کنم و تا جایی که من می دونم از نظر وزارت علوم کارشناسی به دکترا بدون وجود مدرک ارشد مجاز نیست و این دانشگاه هم برای ارشد بورسیه نمیده. به نظرتون امکانش هست که بتونم واسه ارشدم از دانشگاه های امریکا بورسیه بگیرم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_azad نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من چند روز پیش واسه یکی از اساتید دانشگاه national university Australia ایمیلی برای دریافت بورسیه و ادامه تحصیل فرستادم که در این ایمیل سوابق تحصیلیم رو نیز واسش ارسال کردم. مختصری از سوابق تحصیلی من شامل : رتبه 4 کنکور سراسری رشته کامپیوتر، 20 مقاله علمی پژوهشی در کنفرانس های و ژورنال های بین المللی از قبیل Springer, IEEE، حدود 10 گواهی ارایه سخنرانی در کنفرانس های بین المللی، انتخاب به عنوان پژوهشگر برتر، دانشجوی نمونه و نفر اول ورودی با معدل 18.27 بوده است که استاد پاسخ زیر را در جواب ایمیل من ارسال کرده، می خواستم از نظرات دوستان کمک بگیرم و ببینم که امکانش هست که من بتونم از این دانشگاه بورسیه بگیرم، ضمناً من مدرک ایلتس فعلاً ندارم و امکانش هست که بعد از مجاز شدن به بورسیه مدرک زبان را ارایه بدم؟

Reza,

I would be happy to have you as a PhD student at ANU under my supervision. Based on your credentials, I trust you would get the admission and scholarship.

As you may know, all graduate study applications is processed through the ANU applications system. You have to apply for admission and scholarship. There are separate committees for these two. More information can be accessed here:
    http://students.anu.edu.au/applications/gradresearch.php

When you fill the application documents, you need to enter the name of your supervisor. Then, I am required to write a "statement of support" letter for you. I like to provide a strong recommendation. For this, please email me with a tentative research proposal. The specifics of the research direction and thesis subject are often revised and changed during the PhD work.

In addition to the application form and research proposal, referee reports (ANU requires three academic referees to complete referee’s questionnaire, academic transcripts, English proficiency test results, etc. are also required. Please check
    http://www.anu.edu.au/sas/forms/referee-form-research.pdf
    for the application deadlines to not miss anything.

Feel free to let me know if you have a question.
    دوست عزیز بسیار بسیار بعیده بورس دکتری بشید
    ۱- برای بورس دکتری در استرالیا شما یا باید لیسانس بژوهش محور و یا فوق لیسانس داشته باشید که مطمینا ندارید
    ۲- دانشگاه های علم و صنعت - شریف - تهران برای استرالیا ارجحیت دارند راستش نگفتی چه دانشگاهی هستی؟
    ۳-
    رتبه 4 کنکور سراسری رشته کامپیوتر این خیلی خوبه تاثیر می گذارد در افزایش شانس شما
    ۴-
    20 مقاله علمی پژوهشی در کنفرانس های و ژورنال های بین المللی از قبیل Springer, IEEE این خیلی شک بر انگیز هست دوست عزیز در ایران دانشجوی مستر هم اینهمه مقاله نداره! من که ۵ سال وقت گذاشتم ۱۳ تا مقاله اونم مشترک کار کردم! بهر حال ارزیابی دقیقی خواهید شد و به احتمال زیاد مصاحبه فنی
    ۵- حدود 10 گواهی ارایه سخنرانی در کنفرانس های بین المللی این هم ایضا مثل بالا ولی بنظرم بستگی داره شما سخنران بودی یا فقط جزو اراپه دهندگان مقاله بودید
    ۶- انتخاب به عنوان پژوهشگر برتر، دانشجوی نمونه و نفر اول ورودی این بسیار عالی هست و بنظر من شانست عالی میشه

در مجموع بنظر من نظر استاد بسیار +++ هست ولی در استرالیا شورا باید نظر بدهد به نظر من و تجربه چند سال ابلای من در استرالیا شما برای مستر به احتمال زیاد شانس داری که میتونی به دانشگاه های دیگری بجز ملی استرالیا فکر کنید
    ویرایش توسط Saaaaam : May 26th, 2014 در ساعت 12:25 PM
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering, the SRTTU

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز بسیار بسیار بعیده بورس دکتری بشید
    ۱- برای بورس دکتری در استرالیا شما یا باید لیسانس بژوهش محور و یا فوق لیسانس داشته باشید که مطمینا ندارید
    ۲- دانشگاه های علم و صنعت - شریف - تهران برای استرالیا ارجحیت دارند راستش نگفتی چه دانشگاهی هستی؟
    ۳-
    رتبه 4 کنکور سراسری رشته کامپیوتر این خیلی خوبه تاثیر می گذارد در افزایش شانس شما
    ۴-
    20 مقاله علمی پژوهشی در کنفرانس های و ژورنال های بین المللی از قبیل Springer, IEEE این خیلی شک بر انگیز هست دوست عزیز در ایران دانشجوی مستر هم اینهمه مقاله نداره! من که ۵ سال وقت گذاشتم ۱۳ تا مقاله اونم مشترک کار کردم! بهر حال ارزیابی دقیقی خواهید شد و به احتمال زیاد مصاحبه فنی
    ۵- حدود 10 گواهی ارایه سخنرانی در کنفرانس های بین المللی این هم ایضا مثل بالا ولی بنظرم بستگی داره شما سخنران بودی یا فقط جزو اراپه دهندگان مقاله بودید
    ۶- انتخاب به عنوان پژوهشگر برتر، دانشجوی نمونه و نفر اول ورودی این بسیار عالی هست و بنظر من شانست عالی میشه

در مجموع بنظر من نظر استاد بسیار +++ هست ولی در استرالیا شورا باید نظر بدهد به نظر من و تجربه چند سال ابلای من در استرالیا شما برای مستر به احتمال زیاد شانس داری که میتونی به دانشگاه های دیگری بجز ملی استرالیا فکر کنید

دوست عزیز تشکر می کنم از بابت راهنمایی شما.
    خدمت شما عرض کنم در باره مورد اول که فرمودین، من هم با شما موافقم، به نظرم احتمال گرفتن بورسیه دکترا برای من وجود نداره و اگه وجود هم داشته باشه به دلیل قوانین وزارت علوم امکانش نیست.
    در مورد سایر موارد که اشاره کردین خدمت شما عرض کنم که تحقیقات ربطی به مدرک تحصیلی نداره و مهم نیست که شخص ارشد، دکترا یا کارشناسی باشه مهم اینکه که کاربلد باشه. ضمناً من خودم همزمان با 4 گروه تحقیقاتی کار می کردم فقط به هدف اینکه بتونم برای ارشد یا دکترام بورسیه بگیرم و اینکه نوشتم گواهی سخنرانی منظور گواهی ارایه مقاله است. و نهایتاً هم خدمت شما عرض کنم که نصف مقالات اینجانب علمی پژوهشی معتبر هستند و ای اس ای نیستند.
    در کل اگر دانشگاه مناسبی برای پیشنهاد به اینجانب دارین متشکر میشم؟

دوستان منظور از این جمله چیه؟
    you have to mail those to either the dept. in engineering or directly to the graduate school.
    یعنی مدارک رو باید پست کنم یا با ایمیل بفرستم؟
    سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)