صفحه 918 از 1371 نخستنخست ... 4188188689089099109119129139149159169179189199209219229239249259269279289681018 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,171 تا 9,180 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط hockey نمایش پست ها
    دوستان منظور از این جمله چیه؟
    you have to mail those to either the dept. in engineering or directly to the graduate school.
    یعنی مدارک رو باید پست کنم یا با ایمیل بفرستم؟
    سپاس
    مدارک رو باید پست کنید؛ یا به دپارتمان، یا مستقیماً به دانشکدۀ تحصیلات تکمیلی.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

دوستان راهنمایی کنید..
    یه استادی تو کانادا بهم گفته برو برای ترم پاییز اپلای کن...به نظرتون میرسم؟ الان 1 ماه و نیم طول میکشه تا نتیجه پذیرش...بعدشم اگه اوکی شه ویزا؟ امکان داره به 10 شهریور برسم؟؟

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mashf نمایش پست ها
    دوستان راهنمایی کنید..
    یه استادی تو کانادا بهم گفته برو برای ترم پاییز اپلای کن...به نظرتون میرسم؟ الان 1 ماه و نیم طول میکشه تا نتیجه پذیرش...بعدشم اگه اوکی شه ویزا؟ امکان داره به 10 شهریور برسم؟؟
    My experience is based on US similar cases
    First: If he wants he can get your admission in two weeks
    It would be great if you can send the paper documents outside of Iran with express mail
    Second: In worst case you can ask for late arrival. Then you will not take any course in the first semester and just do research which is not bad
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

با عرض سلام خدمت دوستان عزیزم
    من به یکی از اساتید دانشگاه امریکا ایمیل زدم و بعد از چند روز مسئول پذیرش دانشگاه به من ایمیل زد و گفت که فلان پروفسور از من خواسته که به شما ایمیل بزنم بعدش اطلاعاتی برای اپلای کردن به من داد به نظر شما استاد مورد نظر از این کار چه قصدی داشته ؟
    آیا باید به استاد مورد نظر ایمیل بزنم و با او در ارتباط باشم؟

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab1367 نمایش پست ها
    من به یکی از اساتید دانشگاه امریکا ایمیل زدم و بعد از چند روز مسئول پذیرش دانشگاه به من ایمیل زد و گفت که فلان پروفسور از من خواسته که به شما ایمیل بزنم بعدش اطلاعاتی برای اپلای کردن به من داد به نظر شما استاد مورد نظر از این کار چه قصدی داشته ؟
    نه دوست عزیز. شما احتمالا توی ایمیلتون در مورد پذیرش پرسیدید(یا اینکه استاد اینجوری برداشت کرده) و ایمیل شما رو برای مسئول پذیرش فوروارد کرده که ایشون اطلاعات لازم رو به شما بدن.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

یه سرس از دانشگاهها این کار رو همیشه میکنن. جزئی از protocol هست. اطلاعات فرستاده شده رو بخونید اگه همه چیز ok هست و مایلید apply کنید یه ایمیل بزنید به استاد بگید اطلاعاتی که فلانی فرستاد رو خوندم و به نظرم شرایط دانشگاه کاملا برا من مناسبه و قصد دارم apply کنم. خوشحال میشم شما رو در جریان روند پذیرش بزارم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab1367 نمایش پست ها
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

Junior Member

سلام. من به یه استادی email زدم و ایشون در جواب این رو دادن:I may have a position available for you. I will get back to you shortly.
    الان من باید چه کار کنم؟ منتظر بشم یا اینکه یه عکس العملی نشون بدم به جوابش.
    با تشکر
    Live fast, die young

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط metil نمایش پست ها
    سلام. من به یه استادی email زدم و ایشون در جواب این رو دادن:I may have a position available for you. I will get back to you shortly.
    الان من باید چه کار کنم؟ منتظر بشم یا اینکه یه عکس العملی نشون بدم به جوابش.
    با تشکر
    Say thanks for his/her reply and offer, and show you are eager to hear form her/him
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

سلام. در راستای اون مکاتبه ای که با استاد داشتم ایشون این جواب رو به من دادن:

Your resume is very strong and our research interests align well. However, an
    official offer cannot be made until you apply to MUN and provide the necessary
    documentation. I strongly suggest you apply and please keep my informed.

If you have questions, don't hesitate to contact me.

و همین جواب رو برای Secretary to the Associate Dean تحصیلات تکمیل دانشکده فرستاده. به نظر شما من اپلای کنم الان؟!!! روی اینجور جوابها چقدر میشه حساب کرد؟
    با تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123 نمایش پست ها
    Say thanks for his/her reply and offer, and show you are eager to hear form her/him
    Live fast, die young

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط metil نمایش پست ها
    سلام. در راستای اون مکاتبه ای که با استاد داشتم ایشون این جواب رو به من دادن:

Your resume is very strong and our research interests align well. However, an
    official offer cannot be made until you apply to MUN and provide the necessary
    documentation. I strongly suggest you apply and please keep my informed.

If you have questions, don't hesitate to contact me.

و همین جواب رو برای Secretary to the Associate Dean تحصیلات تکمیل دانشکده فرستاده. به نظر شما من اپلای کنم الان؟!!! روی اینجور جوابها چقدر میشه حساب کرد؟
    با تشکر
    دوست عزیز شما دیگه چی میخوای؟
    استاد از رزومه ی شما خوشش اومده و از اپلیکیشنتون هم داره حمایت می کنه. به نظر میاد شانس خوبی دارید. حتما این مورد رو جزو گزینه هاتون بذارید
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)