صفحه 94 از 1371 نخستنخست ... 44848586878889909192939495969798991001011021031041441945941094 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanh_2006
    شما اول از طرف استاد خبر دار شدید یا از طرف دانشگاه؟
    اول دانشگاه، دو روز بعد هم استاد راجع به ادمیشن و فاند میل زده بود.

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

من تمام مدارکم رو کامل فرستادم
    حتی منشیه گفت:
    I have reviewed your file and it appears to be complete. Once the
    >Graduate Student Admissions committee makes a decision upon your
    >application, I will send you an email with that decision.

منشیه تا حالا خبر نشده و جواب ایمیل رو هم نمی ده ولی از استاده پرسیدم اینطور جواب داده که:

After receiving all of your credentials, the graduate committee
    will review your application and decide on your admission. Dianne
    will provide you timely information.

من نمی فهمم منظورش چیه( معنی انگلیسی رو می فهمم هدف جوابشو درک نمی کنم)
    به نظرتون مدارکم ناقصه؟

نه دیگه. وقتی منشی به شما گفته مدارک کامله یعنی کامله. اگر هم ناقص میبود، خودش به شما اطلاع میداد.
    استاده فقط یه جواب کلی داده. گفته وقتی مدارک کامل بشه، پرونده ی شما بررسی میشه. منظورش این نبوده که پرونده ی شما ناقصه.

پیش فرض به این جواب دلخوش باشم؟

سلام

من با سرپرست یکی‌ از گروه تحقیقاتی دانشگاه Robort Gordon , England تماس گرفتم وCV , Letter of Motivation فرستادم تا اگه بخواد واسه دانشجوی PhD منو قبول کنه ، تو جواب نوشته:

Hello,
    Thank you for your note. I will advise that you visit the university website to complete you application.

The URL is www.rgu.ac.uk/research.

Regards
    همونجور که خودتون میدونید این یهTemplet است، اما واسه apply ‌ کردن ه دورهٔ PhD که بدون Proposal نمی‌شه apply‌ کرد من هم کهProposal خاصی‌ مدنظرم نیست حالا من نمیدونم منظور این بابا چی‌ بوده؟ نظر شما چیه؟اصلا دل خوش کردن به اینجور جوابا منطقیه؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : به این جواب دلخوش باشم؟

موضوع تکراری!
    قوانین فروم را رعایت کنید!

Senior Member

will review your application and decide on your admission. Dianne
    will provide you timely information.

من نمی فهمم منظورش چیه( معنی انگلیسی رو می فهمم هدف جوابشو درک نمی کنم)
    به نظرتون مدارکم ناقصه؟
    Dont worry and dont take seriously the replies of university professors.
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

این استاد کلی فاندبدست آورده دیگه اما دانشگاه خوبی نیست و اصلا دکترا نداره هرچند کارشو کاملا دوست دارم ؟
    Thank you very much for sending me your papers.
    Your area looks close to mine. What is your plan
    to come to US? Our department still has no Ph.D.
    program.
    من از دانشگاههای خوب بی فاند دارم. با کدوم میشه رفت سفارت؟می تونم با بی فاند برم سفارت که نگن تو فوق داری میری باز فوق هرچند فوقش با رشته من فرق داره و بعد در آمریکا عوض کنم برم این دانشگاه؟ با کدوم رفتن سفارت بهتره؟من پول شخصی ندارم که بی فاند برم!اما آیافوق یک رشته غیر رشته فوقت بری بهت گیر نمیدن تو که فوق داری باز فوق می خوای چیکار؟

سفارت که نگن تو فوق داری میری باز فوق هرچند فوقش با رشته من فرق داره و بعد در آمریکا عوض کنم برم این دانشگاه؟ با کدوم رفتن سفارت بهتره؟من پول شخصی ندارم که بی فاند برم!اما آیافوق یک رشته غیر رشته فوقت بری بهت گیر نمیدن تو که فوق داری باز فوق می خوای چیکار؟
    اتفاقا اگر رشته ای غیر از رشته فوقت بری، بهت کمتر گیر می دهند. اگر هم گیر دادند، می تونی بگی به رشته قبلیم علاقه نداشتم یا به این نتیجه رسیدم که رشته قبلی به علایقم نمی خوره.

نقل قول
    سفارت که نگن تو فوق داری میری باز فوق هرچند فوقش با رشته من فرق داره و بعد در آمریکا عوض کنم برم این دانشگاه؟ با کدوم رفتن سفارت بهتره؟من پول شخصی ندارم که بی فاند برم!اما آیافوق یک رشته غیر رشته فوقت بری بهت گیر نمیدن تو که فوق داری باز فوق می خوای چیکار؟

اتفاقا اگر رشته ای غیر از رشته فوقت بری، بهت کمتر گیر می دهند. اگر هم گیر دادند، می تونی بگی به رشته قبلیم علاقه نداشتم یا به این نتیجه رسیدم که رشته قبلی به علایقم نمی خوره.

آفا یاسر مرسی اما مشکل اینه که هرچند با رشته فوقم فرق داره اما بسیار به رشته لیسانسم نزدیکه هرچند یکی نیست! من در دو رشته متفاوت لیسانس و فوق گرفتم! ازاین می ترسم سفارت بگه با لیسانست نزدیکه هرچی بگم فوقم یک چیز دیگه است ویزا ندن! تقریبا با فاندی که این استاده بدست آورده به راحتی بگم برای فوق میام میده چون من چندین پیپر روی کار اون دارم که چندتاشو دیده اما توجیه کاملی ندارم که چرا یاز فوق می خونم مگر اینکه بگم به رشته اصلیم بر می گردم و روی مقالاتی که روی اینکار دادم فهمیدم تغییر رشته ام اشتباه بوده؟ این دلیل قانع کننده است برای این استاده و احیانا سفارت بیارم؟ کسی تجربه ای داره؟

Senior Member maryamf آواتار ها

You can say , though I used to like my bachelor field of study, I was accepted in this field for master(in master entrance exam). So, I like to continue my previous studies..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)