صفحه 947 از 1371 نخستنخست ... 4478478979379389399409419429439449459469479489499509519529539549559569579971047 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,461 تا 9,470 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein4u نمایش پست ها
    بچه ها من همین الان یه جواب گزفتم. برام جالب بود که استاد تو این ساعت جواب بده. خیلی سحر خیزه. نظر قطعیتون رو بگین. استاد ایرانیه. چی جواب به استاد بدم بهتره؟؟
    I cannot say much--We have to see all the folders of all the applicants
    You are more than welcome to apply though
    خيلي جواب مهمي هم نداده!
    گفته پرونده ها زياده و ما همه رو بررسي مي كنيم!
    در حقيقت شما رو به اپلاي مستقيم دعوت كرده.

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hirt-01 نمایش پست ها
    دوستان این میل رو 15 سپتامبر دریافت کردم:

Thank you kindly for your email and for your interest in our program here at Dalhousie University. Unfortunately, I don’t currently have a research project opening suitable for your skills and experience. I wish you the best with your future studies.
    Kind regards,

همین استاد ای-میلم رو 8-9-11 سپتامبر هم باز کرده بود ولی 15ام جواب بهش داد. پس میشه گفت از رزومه ام خوشش اومده و من چون ریچرچ اینترست هام رو خوب ننوشتم این جواب رو بهم داده؟

به نظرتون بهش بگم از خیلی از زمینه ها خوشم میاد ولی چند تا رو تو رزومه نوشتم؟! ( مستر اپلای می کنم فکر نکنم زیاد حرف بدی باشه، درسته؟! )
    ايا مستر باي ريسرچه؟
    ايشون صحبت از نبود تجربه در اون زمينه خاص صحبت ميكنه ، نه علاقتون.

موفق باشيد.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Daniel87 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من به یه استاد توی کانادا ایمیل زدم، طرف جواب داد:

Dear Mr. Daniel,

I will have openings next year and look forward to reviewing your application materials.

خب این جواب که به نظرم سرکاری رسید بی خیال شدم.....بعد از یکی دو روز graduate coordinator بهم میل زد که :
    Good Afternoon:
    If possible upon submission of an application can you please email either Dr. XXX(the one I mailed in the first place) or I your application number so that we can speedily review your application.

Thank you for your interest in our program.
    Best Wishes,

منم فوری جواب دادم که باشه و اینا..... حالا سوال من اینه که آیا این ایمیلو به همه میزنن یا مثلا از رزومه من خوششون اومده؟ چون من تا حالا کانادا ایمیل نزدم فازشون نمیدونم چیه!
    فاز خاصي نيست فقط استاد ايميلتو براي ادميژن فوروارد كرده!
    کربلایم آرزوست...

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط tafshar11332 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من یه میل دیروز به یه استاد تو آلمان زدم این جوابو بهم داد
    Thank you very much for your interest in our research. Unfortunately, I cannot offer you financial support for a PhD position at present. I would be happy to accept your application in case you apply successfully for a fellowship (e.g. at the DAAD). In that case, we could try to support such an application.
    معنیش چیه؟!یعنی باید بگردم تو سایت daad ببینم برا دانشگاهی که این استاد هست برا دکترا برنامه ای دارن یا نه؟
    دقيقا!
    اون چيزي كه مشخصه استاد در اون حوزه بودجه نداره، حالا دو راه داريد يا با علم اينكه بودجه نيست اپلاي كنيد دوم اينكه بريد سايت داد و ببينيد ايا شرايط مالي براي اين پوزيشن هست يا نه.
    نكته: خيلي از دوستان دنبال اينن كه از همون اول همه چي اكي باشه تا برن يعني لقمه اماده! اما يادتون باشه داريد وقت رو هم از دست ميديد، بنظرم اگه موقعيت خوب و اينده داريه بريد، خيلي وقته بعد يكسال اون پروژه با پروژه ديگري پيوند ميخوره يا حتا شايد پروژتون رو عوض كرديد يا استاد...خلاصه اينكه هزار و يك در باز ميشه..اما اينكه فقط مناظر باشيم يه مقدار ايده اليسمه!
    اين نظر و تجربه شخصي من بود.

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamdireza نمایش پست ها
    سلام
    من تازه شروع کردم به فرستادن میل
    یکی از استادا اینو فرستاده_ می شه راهنمایم کنید ممنون
    good to know that you are interested in pursuing PhD at our department. In order to consider your applications, please formally apply to our program. If you get accepted to PhD program, first year you will be supported by the department. You do not need to choose the adviser at this point. If you are accepted to the program, you will have the whole year to chose an adviser from the whole faculty including myself. Typically students are supported by individual advisers starting their second year, once they pass the preliminary exam. However the first step is to apply and get accepted.

If you have questions about application process, please contact Mechanical Engineering Graduate Program Coordinator, Sharon E Anderson (e-mail: Sharon.E.Anderson@colorado.edu ). If you have some technical questions, do not hesitate to contact me.
    من راجب فاند باهش حرف نزدم
    الان باید درباره فاند حرف بزنم ؟

دوست عزيز ايشون كه گفته!
    شما اول بايد اپلاي كنيد و اگه پذيرفته شديد تا يكسال شما رو پوشس ميدن و بعدش بايد استاد پيدا كنيد(در حقيقت موضوع اصلي تز)...
    شمارو در حقيقت به اپلاي مستقيم توصيه كرده.

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

ApplyAbroad Guru

دوستان این میل رو 15 سپتامبر دریافت کردم:

Thank you kindly for your email and for your interest in our program here at Dalhousie University. Unfortunately, I don’t currently have a research project opening suitable for your skills and experience. I wish you the best with your future studies.
    Kind regards,

همین استاد ای-میلم رو 8-9-11 سپتامبر هم باز کرده بود ولی 15ام جواب بهش داد. پس میشه گفت از رزومه ام خوشش اومده و من چون ریچرچ اینترست هام رو خوب ننوشتم این جواب رو بهم داده؟

به نظرتون بهش بگم از خیلی از زمینه ها خوشم میاد ولی چند تا رو تو رزومه نوشتم؟! ( مستر اپلای می کنم فکر نکنم زیاد حرف بدی باشه، درسته؟! )
    بنظر من این صرفا یک ریجکت مودبانه است. هیچ صحبتی از اینکه از رزومه شما خوشش آمده باشد نکرده است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    خيلي جواب مهمي هم نداده!
    گفته پرونده ها زياده و ما همه رو بررسي مي كنيم!
    در حقيقت شما رو به اپلاي مستقيم دعوت كرده.

موفق باشيد.
    اپلای غیر مستقیم هم داریم مگه؟ بعد more than به چیزی اشاره نمیکنه یا نه؟ حالا به نظر من سوالی دیگه در جوابش بپرسم مثلاً بگم شانس من چقدره ؟ یا نه کلاً ولش کنم؟.

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بنظر من این صرفا یک ریجکت مودبانه است. هیچ صحبتی از اینکه از رزومه شما خوشش آمده باشد نکرده است.
    منم احساس می کنم حق با شماست تا با احسان عزیز ( ehsan1983).

این دانشگاه یه استاد دیگه هم داره که من به کاراش علاقه مندم به اون هم میل بزنم؟

راستی ددلاین دال هویزه 31 ژانویه است. یه مدت دیگه بهش میل بدم فرجی میشه؟!
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

ApplyAbroad Guru

منم احساس می کنم حق با شماست تا با احسان عزیز ( ehsan1983).

این دانشگاه یه استاد دیگه هم داره که من به کاراش علاقه مندم به اون هم میل بزنم؟

راستی ددلاین دال هویزه 31 ژانویه است. یه مدت دیگه بهش میل بدم فرجی میشه؟!
    این استاد رو ولش کنید و با بقیه تماس بگیرید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein4u نمایش پست ها
    اپلای غیر مستقیم هم داریم مگه؟ بعد more than به چیزی اشاره نمیکنه یا نه؟ حالا به نظر من سوالی دیگه در جوابش بپرسم مثلاً بگم شانس من چقدره ؟ یا نه کلاً ولش کنم؟.
    يعني كه از طريق صحبت با استاد بجايي نميرسي، و بايد بري از طريق سايت دانشگاه، مستقيما اپلاي كني....بيخيال اون more than هم بشو! اگه نكته اي بود اشاره ميكرد. منظورم اينه واقع بين باش.

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)