صفحه 95 از 1371 نخستنخست ... 458586878889909192939495969798991001011021031041051451955951095 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

سلام
    من ازیک دانشگاه پذیرش بدون فانددارم
    به چندتااستادایمیل زدم که فاندمیخوام یکیشون اینجوری جواب داده

Thank you for your very kind note. The problem is that I don't know today what my research funding will be in the Fall. Let's discuss this when you get here.
    به نظرتون بایدبهش چی بگم
    بگم من دیفرمیکنم برای اسپرینگ؟ تاشمافاندبگیری

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

if u have in hands some other admissions, you can do like as you said
    If you are firm to go for that by any means, there is no point asking for defer
    But, anyway I believe getting admitted with no fund is not such a headache to be worried about,

your resume looks impressive. Can you apply to the department as soon as possible. the admission decisions will be made by the end of april.

Also, can you give me your phone number and the timings that you will be available in the next two weeks, I would like to talk to you before making any decisions.
    چقدر میشه امید داشت به این جواب؟ الان زود قرار بذارم یا برم پیپیرهای استاده را بخوانم دیرتر قرار بذارم (بی جنبه بازی)

Senior Member

your resume looks impressive. Can you apply to the department as soon as possible. the admission decisions will be made by the end of april.

Also, can you give me your phone number and the timings that you will be available in the next two weeks, I would like to talk to you before making any decisions.
    چقدر میشه امید داشت به این جواب؟ الان زود قرار بذارم یا برم پیپیرهای استاده را بخوانم دیرتر قرار بذارم (بی جنبه بازی)
    Though it is not possible to predict the real behaviour of professors in this matter, with consideration of some degree of deviation, you have a high chance of being admitted.

If I were you, I applied to that program and also used the articles of the professor to be ready for an interview.

You have pretty good chance. Don loose it!
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

من هم همینطور فکرمی کنم. عاقلانه است که اپلای کنید و بهش ایمسل خم بزنید که هر وقت مایله آماده مصاحبه هستید.

Junior Member

سلام
    همسرمن ازیک دانشگاه پذیرش گرفته امروزیک استاداین ایمیلوزده
    Dear ------------,

Prof. ---------- forwarded your email to regarding financial support. I may have a RA position which will be available this fall. If you are interested in my research area, let us talk on the phone sometime soon. You can find my research interests from my homepage below. Please let me know at your earliest convenience. I look forward to hearing from you soon.

Regards,

راستشوبخواهیدماامتحان تافل pbt دادیم واصلا آمادگی مصاحبه زودرونداریم به نظرتون جمعه دیره؟
    میشه منوراهنمائی کنید متن زیرچه جوریه بفرستم؟
    Dear Dr---
    Thank you very much for your email. After reviwing your site I found your research interest very close to mine.
    I think friday is a good time for interview. If it is possible please let me know your phone number and the time that is suitable for intervie..
    Regards,
    ببخشیدخیلی هول شدم حرف زدن فارسیمم یادم رفته

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

سلام

تبریک می گم. اینجا رو یک نگاهی بندازید. کمکتون می کنه.

http://www.applyabroad.org/forum/index.php?topic=1086.0

اصلا هم نگران نشید. اونا خودشون می دونن که شما استرس دارید، به همین خاطر شرایط شما رو در نظر می گیرند.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

Junior Member

سلام. من به یه استاد میل زدمو گفتم ادمیشین گرفتم و می‌خوام زیر نظر شما کار کنم و علقه دارم به تحقيقاتت. اونم جواب داد:

Dear Hamed,

It is also my pleasure to have you work with me.

حالا من موندم اين يعني اينكه بيا بدون فاند زير نظرم كار كن يا با فاند؟؟ جوابي لازم بهش بدم و راجب فاند بپرسم؟

در ضمن با graduate office كه تماس گرفه بودم گفتن نتايج فاند تا اوايل مي مياد.

Junior Member

پیش فرض تماس با اساتيد ديگر بعد از جواب OK يك استاد

من از يك دانشگاه آمريكا براي PhD پذيرش بدون فاند دارم بعد از پذيرش در ماه April به 7 استاد رزومه خودم رو فرستادم گفتم من از دپارتمان شما پذيرش دارم و به موضوع كاري شما علاقه دارم اولين اونها گفت رزومت impressiveهست با من آخر Mayدوباره تماس بگير شايد يه دانشجو PhDبردارم دو استاد ديگه گفتند در حال حاضر فاند نداريم 4 تا ديگه هم اصلا جواب ندادند

با توجه به اينكه تا آخر May بيش از يك ماه مونده نمي دونم منتظر بمونم يا به استادهاي ديگه email بزنم چون فكر ميكنم اونها پوزيشن خاليشان را ممكن است به دانشجوهاي ديگه اي بدند و شانس من ازبين بره( ولي به احتمال زياد وضعيت فاند آنها هم اخر May روشن ميشه)

دوستان لطفا نظر بدند صبر كنم يا به استادهاي ديگه هم email بزنم.

Senior Member

It is also my pleasure to have you work with me.

حالا من موندم اين يعني اينكه بيا بدون فاند زير نظرم كار كن يا با فاند؟؟ جوابي لازم بهش بدم و راجب فاند بپرسم؟

در ضمن با graduate office كه تماس گرفه بودم گفتن نتايج فاند تا اوايل مي مياد.

I think this is not clear enough to be judged.

You can ask him about the funding situation.
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)