صفحه 952 از 1371 نخستنخست ... 45285290294294394494594694794894995095195295395495595695795895996096196210021052 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,511 تا 9,520 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط nima93 نمایش پست ها
    من هرچی در مورد فاند به این استاده میگم هی میپیچونه.میگه من سوپروایزر میشم ولی وقتی اومدی.چه جوری بهش بگم که فاند میده یا نه ؟هر چی بهش میگم میگه حالا وقتی اومدی صحبت میکنیم.فکر میکنه میخوام برم سر خیابون!عجبا.
    As a said, I can certainly be your supervisor if we agree in a common research topic to pursue after you arrive in our university from the start of your master program and you have the proper background. As a first step, you can apply to the course-based MSc program that requires no supervisor.

یکی کمک کنه من چی بهش بگم
    شما صراحتا درمورد فاند باهاش صحبت کردید؟ سوپروایزر شدن لزوما به فاند ارتباطی نداره. ازش باید بپرسید
    Would there be any funding (research assistantships or scholarships) available to me if I am accepted?

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط nima93 نمایش پست ها
    من هرچی در مورد فاند به این استاده میگم هی میپیچونه.میگه من سوپروایزر میشم ولی وقتی اومدی.چه جوری بهش بگم که فاند میده یا نه ؟هر چی بهش میگم میگه حالا وقتی اومدی صحبت میکنیم.فکر میکنه میخوام برم سر خیابون!عجبا.
    As a said, I can certainly be your supervisor if we agree in a common research topic to pursue after you arrive in our university from the start of your master program and you have the proper background. As a first step, you can apply to the course-based MSc program that requires no supervisor.

یکی کمک کنه من چی بهش بگم
    ميتويني واضح بپرسي. اينو ghlobe عزيز چند پست بالاتر نوشته ترجمشو.
    ولي بنظرم خيلي رو حرفش نميشه اطمينان كرد مگه اينكه ريسك پذير باشي!

موفق باشيد
    کربلایم آرزوست...

سلام دوستان

استادی به من جواب داده که

Unfortunately, I don’t have opening in my lab right now. But we may have openings in the near future

منظورش از آینده نزدیک سال بعد میشه یا یکی دو ماه بعد؟

.One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Horses نمایش پست ها
    سلام دوستان

استادی به من جواب داده که

Unfortunately, I don’t have opening in my lab right now. But we may have openings in the near future

منظورش از آینده نزدیک سال بعد میشه یا یکی دو ماه بعد؟

از خودش باید بپرسید.

Junior Member

سلام
    من به دو تا استاد یکیشون professor و یکیشون associate میل زدم که زمینه ی کاریشون مثل هم بود. اولی که هنوز بعد سه روز جوابمو نداده و فکر میکنم که دیگه نده ولی دومی جواب زیر را بهم داد. به نظر شما جواب خوبیه؟ یعنی احتمالش هست بعد پذیرش بهم فاند بده؟
    یک سوال دیگه هم دارم و اون اینکه آیا من باید جوابی الان به این استاد بدم؟ یا نه نیازی به جواب دادن میلش نیست فقط اگر اپلای کردم و پذیرش گرفتم باهاش دوباره تماس بگیرم؟

Thank you for your email and interest.

You have a very good background that also matches
    my research areas. I also think that it will not be difficult for you to

get admission to our School.

I do have open positions in my research team for PhD students.
    However, please notice the following:
    1) International students , like you, have to get admission to our school
    and obtain USA visa on their own.
    2) I do not offer financial support to any student in advance unless the student is

here in our school and has proven high quality academic and research works.

Junior Member

دوستان سلام
    من در تماس بعدی با استاد گفتم که نیازمند فعلی فاند نیستم (چون بار اول گفته بود برای فاند تو یه تاریخ خاصی بهش ایمیل بدم) و ایشون هم جواب زیر رو به من دادند :
    I understand your interest. However, it is not only the funding issue. I should make sure that I have enough time to supervise new graduate students, as currently I have couple of MSc and PhD students under my supervision.
    Please send me the topic and content of your master thesis, as well as your transcripts (no need to be official). If you can also ask one or two of your references to send me recommendation letter, that would be great. Then I will let you know my decision. By the way, if no funding is available, you should make sure that you are able to financially afford your study and living. So, you can check all the fees and expenses from the following links:

حالا 2 تا سوال دارم
    1- پایان نامه ارشد من به زبان شیرین فارسیه و منظورش چه مقدار از پایان نامه هست (البته استاد هم ایرانی) یعنی همه شو می خاد ؟
    2-من نامه ریکام از استادم در ایران دارم براش اسکن کنم یا اینکه فرم مخصوص ریکام دانشگاه رو باید پر کنم و استاد تو ایران براش ایمیل کنه ؟
    ممنون میشم سریعتر جواب بدین

Junior Member

سلام بچه ها, اگر یه استاد بگه منتظر فاند هستم تا چند درصد احتمال داره فاندش درست شه؟
    There may be opportunities coming up in the coming year depending on the success of the research proposal I have submitted. Please be in touch. If any opportunities arise, I will contact you for sure.ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

کاربران گرامی و عزیزان همراه؛

لطفاً در این تاپیک، تنها به "نظر سنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید" بپردازید و مشاوره در خصوص محتوای ایمیل های ارسالی به اساتید را در تاپیک اختصاصی خود (اینجا) پی بگیرید.

تعداد قابل توجهی از ارسال های هفتۀ اخیر، بین این دو تاپیک منتقل شده اند که از شما عزیزان، صرف توجه و دقت نظر بیشتری را تقاضا می کنم.

رعایت قوانین => ارتقای پویایی و افزایش کارآمدی انجمن

مدیریت انجمن
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

من به یکی از استادا در دانشگاه کانادا ایمیل زدم و رزومه مو فرستادم حالا استاد گفته please send a sample of your writing. من 3 تا مقاله و یک کتاب دارم بنظرتون همه رو اتچ کنم؟ یا پایان نامه مو فقط؟ (البت مقاله های من زیاد مرتبط به research interest استاد نیست) فقط گفتم در محتوای ایمیلم که من دوس دارم طبق کارهای شما کار کنم و ریسرچ اینترستمون مشابه. ولی به هر حال رزومه منو هم دیده. به نظرتون ممکنه فقط بخواد سطح نوشتاری زبان انگلیسی مو بسنجه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvenaz1365 نمایش پست ها
    من به یکی از استادا در دانشگاه کانادا ایمیل زدم و رزومه مو فرستادم حالا استاد گفته please send a sample of your writing. من 3 تا مقاله و یک کتاب دارم بنظرتون همه رو اتچ کنم؟ یا پایان نامه مو فقط؟ (البت مقاله های من زیاد مرتبط به research interest استاد نیست) فقط گفتم در محتوای ایمیلم که من دوس دارم طبق کارهای شما کار کنم و ریسرچ اینترستمون مشابه. ولی به هر حال رزومه منو هم دیده. به نظرتون ممکنه فقط بخواد سطح نوشتاری زبان انگلیسی مو بسنجه؟
    در چنین مواقعی، هم استاد میتونه توانمندی شما در زبان انگلیسی رو بسنجه، هم در مورد کار تحقیقاتی شما ارزیابی کلی بکنه.
    معمولاً writing sample به مقاله گفته میشه.

معمولاً استادها با این نوع نگارش ایمیل، از اپلیکنت می خواند که بهترین اثر منتشر شده از اپلیکنت (با نظر خود اپلیکنت) را بفرسته.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)