صفحه 956 از 1371 نخستنخست ... 45685690694694794894995095195295395495595695795895996096196296396496596610061056 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,551 تا 9,560 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرتون درباره ی جواب این استاد چیه؟

سلام بچه به یه استادی میل زدم گفته که I am a non-tenure track faculty member . الان من از کجا
    بدونم با کدوم استادا میشه لینک زد ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط tina_tahmneh نمایش پست ها
    سلام بچه به یه استادی میل زدم گفته که I am a non-tenure track faculty member . الان من از کجا
    منظورشون اینه که ایشون استاد رسمی که بتونه دانشجو قبول کنه نیستند و احتمالا فقط تدریس میکنند.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط tina_tahmneh نمایش پست ها
    استاد به شما گفته که عضو هیئت علمی دپارتمان نیست تا بتونه دانشجو بگیره. باید قبلش از توی لیست استادان رسمی دپارتمان، چک میکردید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member nano572 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام، من یک هفته پیش به این استاد ایمیل زدم، امروز جواب داده، منظورش چیه؟! نمی فهمم! اولش گفته مطمئن نیستم بعد جمله آخرش!

I cannot be sure if I will pick up a new student this year, but your background is quite suitable for work on our laboratory. We consider applications as a group (the Chemical, Biochemical, and Environmental Engineering group), and can promise to look for your application if you choose to apply.

ویرایش توسط nano572 : September 29th, 2014 در ساعت 08:10 AM

Junior Member

دوستان یه استاده فقط اینو نوشته:

Thank you for your interests in studying with me at X.

Yes, I am happy to be your supervisor.
    من الان باید چی بگم؟(هیچی توضیح نداده. من در مورد فاند و نحوه ثبت نام و ... سوال دارم )

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhgank نمایش پست ها
    دوستان یه استاده فقط اینو نوشته:

Thank you for your interests in studying with me at X.

Yes, I am happy to be your supervisor.
    من الان باید چی بگم؟(هیچی توضیح نداده. من در مورد فاند و نحوه ثبت نام و ... سوال دارم )
    جواب استاد زمانی قابل ارزیابی هست که شما دقیقاً متن ارسالی خودتون رو اینجا درج کنید تا ببینیم استاد مربوطه، به چه متنی، چه جوابی داده. این نکته نه فقط برای شما، بلکه برای تمام دوستانی هست که در این تاپیک، پست می گذارند.

این جواب که خیلی معمولی هست؛ هیچ نکته ای نداره که بشه حرفی زد.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط nano572 نمایش پست ها
    سلام، من یک هفته پیش به این استاد ایمیل زدم، امروز جواب داده، منظورش چیه؟! نمی فهمم! اولش گفته مطمئن نیستم بعد جمله آخرش!

I cannot be sure if I will pick up a new student this year, but your background is quite suitable for work on our laboratory. We consider applications as a group (the Chemical, Biochemical, and Environmental Engineering group), and can promise to look for your application if you choose to apply.

استاد مربوطه مطمئن نیست که امسال دانشجوی جدید بگیره. ضمناً اعلام کرده که آزمایشگاهی که ایشان در اون کار میکنه، با رشته های دیگری همپوشانی داره و دانشجوی جدید، تنها با نظر استاد یک رشته انتخاب نمیشه و نظر استادان هر سه رشتۀ دخیل در آزمایشگاه، مهمه.

با این حال، اگر اپلای رسمی کنید، ایشان اپلیکیشن شما رو مد نظر خواهند داشت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    جواب استاد زمانی قابل ارزیابی هست که شما دقیقاً متن ارسالی خودتون رو اینجا درج کنید تا ببینیم استاد مربوطه، به چه متنی، چه جوابی داده. این نکته نه فقط برای شما، بلکه برای تمام دوستانی هست که در این تاپیک، پست می گذارند.

این جواب که خیلی معمولی هست؛ هیچ نکته ای نداره که بشه حرفی زد.
    بله. حق با شماست. متن ایمیل من :

I am MSc. graduate of Information Technology from K. N. Toosi University of Technology . I would appreciate the opportunity of joining your research group as a PhD student.

I read some of your publications on Data mining and Artificial Intelligence, and I was fascinated by your research papers and found them in line with my research interest. Indeed, because of my enormous enthusiasm for Data mining and Recommendation systems, I have worked as analyst and R&D supervisor for a related company along with part time lecturing at UAST University. .

ویرایش توسط mozhgank : September 29th, 2014 در ساعت 11:18 AM

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhgank نمایش پست ها
    بله. حق با شماست. متن ایمیل من :

I am MSc. graduate of Information Technology from K. N. Toosi University of Technology . I would appreciate the opportunity of joining your research group as a PhD student.

I read some of your publications on Data mining and Artificial Intelligence, and I was fascinated by your research papers and found them in line with my research interest. Indeed, because of my enormous enthusiasm for Data mining and Recommendation systems, I have worked as analyst and R&D supervisor for a related company along with part time lecturing at UAST University. .

خب متن شما بد نیست اما باید به طور صریح می پرسیدید که آیا قصدی برای گرفتن دانشجوی جدید داره یا نه. باید می پرسیدید که اگر پوزیشن خالی داره، فاندی هم برای دانشجوی جدید داره یا نه. باید می پرسیدید که آیا با توجه به رزومۀ شما، مایل هست که شما رو به عنوان دانشجوی جدید، ساپورت کنه یا نه.

شما کلی گفتید؛ ایشان هم کلی جواب مثبت داده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    خب متن شما بد نیست اما باید به طور صریح می پرسیدید که آیا قصدی برای گرفتن دانشجوی جدید داره یا نه. باید می پرسیدید که اگر پوزیشن خالی داره، فاندی هم برای دانشجوی جدید داره یا نه. باید می پرسیدید که آیا با توجه به رزومۀ شما، مایل هست که شما رو به عنوان دانشجوی جدید، ساپورت کنه یا نه.

شما کلی گفتید؛ ایشان هم کلی جواب مثبت داده.
    خودش تو سایتش زده که دو تا phd scholarship داره. ازش بپرسم آیا منو برای این پوزیشن انتخاب کرده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)