صفحه 959 از 1371 نخستنخست ... 45985990994995095195295395495595695795895996096196296396496596696796896910091059 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,581 تا 9,590 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    یعنی تا چند سال دیگه دانشجوی جدید نمیگیره. با درنظرگرفتن ددلاینها، جواب مثبت همین الان از استاد یعنی سپتامبر آینده. وقتی میگه در آینده نزدیک نمیگیرم یعنی نه فقط سال آینده بلکه سال بعدش هم. کسی که 18 تا دانشجوی دکترا داره باید چندتاشون رو فارغ التحصیل کنه تا جا برای دانشجوی جدید داشته باشه.

سلام
    بعضی از دانشجوهاش که سایت داشتن، دیدم که ورودی سال 2009 یا 2010 هستند. احتمال نداره که بخواد خالی بشه؟ من سه تا دیدم حالا بقیه رو نمیدونم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein4u نمایش پست ها
    سلام
    بعضی از دانشجوهاش که سایت داشتن، دیدم که ورودی سال 2009 یا 2010 هستند. احتمال نداره که بخواد خالی بشه؟ من سه تا دیدم حالا بقیه رو نمیدونم.
    بهرحال خیلی روش حساب نکنید.

Junior Member

به این ایمیل به نظرتون چه جوابی بدم که بحث ادامه پیدا کنه؟

Thank you for being interested in my research group. Your online resume looks very impressive. I would encourage you to submit the application as soon as possible. Please list me as the *only* potential supervisor in the application so that the application will be forwarded to me for sure.

There are some scholarship for new students. Their deadlines are in Jan 2015. Let me know if you are interested in these.

Junior Member

سلام
    همین الان این ایمیل برام اومده از استاد آلبرتا
    همه میدونیم که کانادا حرف اول با استاداست اما می خوام ببینم چرا گفته اول باید دانشکده اوکی بده؟!
    میدونم رد کرده اما چرا اینجوری؟!

Hi. Admission is a two tiered process. Students must be accepted by the faculty first (apply here: http://www.engineering.ualberta.ca/G...dmissions.aspx) and then by individual research groups. Both tiers are competitive. I'm always looking for top students.

این از یه استادی تو کانادا واسم اومده،این که گفته اپلایکشن تو رو جدی میگیرم چقدر میشه امیدوار بود؟و چطوری جواب بدم؟ باچه سناریویی پیش برم؟

Hi X,

Thanks for your interest int my group. Your background looks good. I will consider your application very seriously. Make sure you mention me as a possible supervisor when you apply,

regards,
    Y

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط SmartRobot نمایش پست ها
    این از یه استادی تو کانادا واسم اومده،این که گفته اپلایکشن تو رو جدی میگیرم چقدر میشه امیدوار بود؟و چطوری جواب بدم؟ باچه سناریویی پیش برم؟

Hi X,

Thanks for your interest int my group. Your background looks good. I will consider your application very seriously. Make sure you mention me as a possible supervisor when you apply,

regards,
    Y
    استاد با این ایمیل، گفته که رزومۀ شما براش قابل قبول هست. نمیشه خیلی گفت که حتماً شما جذب میشید. اگر اپلای میکنید، اسمشون رو در اپلیکیشن به عنوان استاد راهنمای مطلوب ذکر کنید.
    همین.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    استاد با این ایمیل، گفته که رزومۀ شما براش قابل قبول هست. نمیشه خیلی گفت که حتماً شما جذب میشید. اگر اپلای میکنید، اسمشون رو در اپلیکیشن به عنوان استاد راهنمای مطلوب ذکر کنید.
    همین.
    مرسی . ولی چطوری بهش جواب بدم که همین قابل قبول رو به تدریج تو ذهنش به مناسب تبدیل کنم؟ چون دوستان میگفتن که وقتی استاد میتونسته نه بگه و نه نگفته(درسته معنیش پذیرش نیست)ولی یعنی تو شانس کمی نداری (ضمنا این استادیه که از دانشجوهای ایرانیش پرسیدم که به اونا جواب داده بوده بوده قبل از پذیرش یا نه که گفتن این استادیه که معمولا جواب نمیده)

Junior Member

سلام دوستان
    من به یه استادی ایمیل زدم این جواب رو بهم داده گفته با این دو تا استاد تماس بگیر
    حالا من چی بگم
    ممنون میشم هر چی سریع تر بهم کمک کنید
    Thank you for your inquiry addressed to Prof. Juutilainen. After reading your CV I would advise you to contact either professor of environmental informatics, Mikko Kolehmainen (mikko.kolehmainen@uef.fi ) or professor of water chemistry, Simo Pehkonen (simo.pehkonen@uef.fi ) for discussions about a suitable research plan. They are both working at the Department of Environmental Science, .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام دوستان
    من sep 26 به یه استادی ایمیل زدم واسه پذیرش. سریع یه ایمیل اتوامتیک اومد با متن زیر :
    I am on international travel until Sep 29, 2014, and I may be delayed in responding to email. For urgent matters,please contact our office supervisor, xx

و دیگه جواب نداد...

حالا امروز که Oct 3 هست دوباره ایمیل دم . یه ایمیل اتوماتیک دیگه اومد که :
    I am on international travel until October 13, 2014, and I may be delayed in responding to email. For urgent matters,please contact our office supervisor, xx

با توجه به اینکه من چشمم خیلی دنباله این استاده ، الان به نظرتون من چه کنم؟
    باز 10-15 روز منتظر بمونم؟
    به این خانم مسئول دفترش ایمیل بفرستم ؟
    بهشون زنگ بزنم؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط bkhavar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به یه استادی ایمیل زدم این جواب رو بهم داده گفته با این دو تا استاد تماس بگیر
    حالا من چی بگم
    ممنون میشم هر چی سریع تر بهم کمک کنید
    Thank you for your inquiry addressed to Prof. Juutilainen. After reading your CV I would advise you to contact either professor of environmental informatics, Mikko Kolehmainen (mikko.kolehmainen@uef.fi ) or professor of water chemistry, Simo Pehkonen (simo.pehkonen@uef.fi ) for discussions about a suitable research plan. They are both working at the Department of Environmental Science, .
    شما استاد مناسبی رو برای مکاتبه انتخاب نکردید یا اینکه ایشان پوزیشن ندارند و شما رو به همکارانشون ارجاع دادند. دیگه با این استاد کاری ندارید الا یک تشکر.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)