صفحه 960 از 1371 نخستنخست ... 46086091095095195295395495595695795895996096196296396496596696796896997010101060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,591 تا 9,600 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان
    من به استادی ایمیل زدم و این جواب رو بهم داد:

I am currently on leave at the U.S. Department of Energy. While I do maintain research, it is difficult for me to take on new students at this time. Are you planning on pursuing a Ph.D.?

راستش من اصلا متوجه منظورش نشدم. توسط یکی از بچه های دانشگاه متوجه شدم که این استاد حدود 2 سال هست که در دانشگاه لب نداره و فقط تدریس میکنه. گویا دپارتمان انرژی هم که تو ایمیلش نوشته محل کار جدیدیش هست نه دپارتمان دانشگاهی که من اشتباها فکر میکردم هنوز اونجاست. اما اینکه چرا ازم پرسیده میخوام برای دکترا اقدام کنم رو متوجه نشدم (اصلا خودم تو ایمیل اول برای پوزیشن خالی ازش سئوال پرسیده بودم و الان نمیفهمم چرا دوباره خودش پرسیده)
    میشه لطفا راهنماییم کنین که چطور باید جوابشو بدم. یعنی فقط بگم آره یا بپرسم آیا پیشنهاد خاصی برام داره

ممنونم ازتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepidbarfii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به استادی ایمیل زدم و این جواب رو بهم داد:

I am currently on leave at the U.S. Department of Energy. While I do maintain research, it is difficult for me to take on new students at this time. Are you planning on pursuing a Ph.D.?

راستش من اصلا متوجه منظورش نشدم. توسط یکی از بچه های دانشگاه متوجه شدم که این استاد حدود 2 سال هست که در دانشگاه لب نداره و فقط تدریس میکنه. گویا دپارتمان انرژی هم که تو ایمیلش نوشته محل کار جدیدیش هست نه دپارتمان دانشگاهی که من اشتباها فکر میکردم هنوز اونجاست. اما اینکه چرا ازم پرسیده میخوام برای دکترا اقدام کنم رو متوجه نشدم (اصلا خودم تو ایمیل اول برای پوزیشن خالی ازش سئوال پرسیده بودم و الان نمیفهمم چرا دوباره خودش پرسیده)
    میشه لطفا راهنماییم کنین که چطور باید جوابشو بدم. یعنی فقط بگم آره یا بپرسم آیا پیشنهاد خاصی برام داره

ممنونم ازتون
    ایشان در مرخصی از دانشگاه است و فعلا در وزارت انرژی امریکا مشغول است در نتیجه دانشجو نمیگیرد. صرفا تشکرکنید و اگر حتما دنبال این استاد هستید میتوانید سوال کنیدکه چه موقع به دانشگاه برخواهند گشت.

Junior Member

دوستان منظورش از GA چیه؟ من ازش خواسته بودم که به عنوان دانشجوی دکترا توی گروه تحقیقاتیش باشم.

Thank you for your interest in working with me. We do have GA openings but it is very competitive. I would suggest you try best to score as high as you can get in English tests (e.g., IELTS >=7.5 and GRE V>70% and Q>90%) to maximize your chance of admission.

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhgank نمایش پست ها
    دوستان منظورش از GA چیه؟ من ازش خواسته بودم که به عنوان دانشجوی دکترا توی گروه تحقیقاتیش باشم.

Thank you for your interest in working with me. We do have GA openings but it is very competitive. I would suggest you try best to score as high as you can get in English tests (e.g., IELTS >=7.5 and GRE V>70% and Q>90%) to maximize your chance of admission.
    منظور Graduate Assistant هست.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط anil87 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من sep 26 به یه استادی ایمیل زدم واسه پذیرش. سریع یه ایمیل اتوامتیک اومد با متن زیر :
    I am on international travel until Sep 29, 2014, and I may be delayed in responding to email. For urgent matters,please contact our office supervisor, xx

و دیگه جواب نداد...

حالا امروز که Oct 3 هست دوباره ایمیل دم . یه ایمیل اتوماتیک دیگه اومد که :
    I am on international travel until October 13, 2014, and I may be delayed in responding to email. For urgent matters,please contact our office supervisor, xx

با توجه به اینکه من چشمم خیلی دنباله این استاده ، الان به نظرتون من چه کنم؟
    باز 10-15 روز منتظر بمونم؟
    به این خانم مسئول دفترش ایمیل بفرستم ؟
    بهشون زنگ بزنم؟

الان لازم نیست ایمیلی به استاد بفرستید. فعلاً باید صبر کنید و ببینید که آیا بعد از برگشتن از سفر، جوابی میدند یا خیر. قاعدتاً بعد از برگشتن، چند روزی ممکنه زمان ببره تا به امورات عقب مانده، رسیدگی کنند.

توی این فرصت، اگر مسئلۀ مبهمی براتون هست که مسئول دفترشون میتونه جواب بده، ازشون بپرسید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    الان لازم نیست ایمیلی به استاد بفرستید. فعلاً باید صبر کنید و ببینید که آیا بعد از برگشتن از سفر، جوابی میدند یا خیر. قاعدتاً بعد از برگشتن، چند روزی ممکنه زمان ببره تا به امورات عقب مانده، رسیدگی کنند.

توی این فرصت، اگر مسئلۀ مبهمی براتون هست که مسئول دفترشون میتونه جواب بده، ازشون بپرسید.
    ممنون از راهنمایی تون
    اگر چند روز بعد از اینکه از سفر برگشتن بازم جوابی ندادن ، برای بار سوم ایمیل بزنم؟
    از مسئول دفترشون چطوری بپرسم آیا ایشون به ایمیل های درخواست پذیرش جواب میدن یا نه ؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط anil87 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی تون
    اگر چند روز بعد از اینکه از سفر برگشتن بازم جوابی ندادن ، برای بار سوم ایمیل بزنم؟
    از مسئول دفترشون چطوری بپرسم آیا ایشون به ایمیل های درخواست پذیرش جواب میدن یا نه ؟
    چون ممکنه بعد از برگشت از سفر، تعداد ایمیل های چک نشده زیاد باشه، شاید بد نباشه که 14 اکتبر یک ایمیل یادآوری بزنید تا ایمیل های شما، فراموش نشه. محتوای ایمیل هم میتونه حاوی این نکته باشه که دو بار ایمیل دادید و ایشان گفته فلان روز از سفر میاد. فقط حواستون باشه که طلبکارانه ننویسید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام
    این بخشی از ایمیل یک استاده به من از استادان معماری دانشگاه رایرسون
    من اپلای نکردم
    اما
    پیشاپیش
    احساس نابودی میکنم

Students and supervisors are paired AFTER the candidate i admitted to the program.
    You need to know, though, that we have a very limited number for international admissions: usually only one or two per year, so the competition is much more intense then for the domestic students.

سالی 1-2 نفر از دانشگاهی که جزو 3 تای اول هم نیست ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک، امیرکبیر

پیش فرض technical paper چیه؟!!

سلام دوستان
    من واسه دکتری به یه استادی تو امریکا ایمیل زدم. حالا جوابمو داده که رزومت خوبه و اپلای کن بعد اخرش گفته در این حین technical paper ات رو هم برام بفرس. من نمیدونم منظورش دقیقا چیه. فکر میکنم یعنی که موضوعی که بعدا میخوام روش کار کنم رو میخواد بدونه. ولی نمیدونم حالا دقیقا چه جوری و در چه قالبی باید واسش بگم. یعنی واقعا در قالب paper بنویسم ؟
    اخه من هنوز خودم دقیقا مطمئن نیستم که میخوام چه کاری بکنم !! خیییلی زود نیست الان واسه این کار؟
    ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه. متن ایمیل استاده هم اینه:
    Your background look like a good fit for my group. I hope to have opening again for fall 2015. Please, apply directly then and indicate your interest in working with me. Your file will be forwarded when complete. In the meantime please forward to me what you would consider your technical paper.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز, یک سوال برام پیش اومده که دوستان با تجربه خواهش می کنم که راهنمایی کنند. اگر تو یک گروه یک استاد خودش بگه یا شما ازش بپرسید و قبول کنه اسمشو بعنوان سوپروایز بزنید بنظرتون به اساتید ذیگه اون گروه ایمیل نزنیم؟ پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)