صفحه 961 از 1371 نخستنخست ... 46186191195195295395495595695795895996096196296396496596696796896997097110111061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,601 تا 9,610 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : technical paper چیه؟!!

نقل قول نوشته اصلی توسط beheshte_kh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من واسه دکتری به یه استادی تو امریکا ایمیل زدم. حالا جوابمو داده که رزومت خوبه و اپلای کن بعد اخرش گفته در این حین technical paper ات رو هم برام بفرس. من نمیدونم منظورش دقیقا چیه. فکر میکنم یعنی که موضوعی که بعدا میخوام روش کار کنم رو میخواد بدونه. ولی نمیدونم حالا دقیقا چه جوری و در چه قالبی باید واسش بگم. یعنی واقعا در قالب paper بنویسم ؟
    اخه من هنوز خودم دقیقا مطمئن نیستم که میخوام چه کاری بکنم !! خیییلی زود نیست الان واسه این کار؟
    ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه. متن ایمیل استاده هم اینه:
    Your background look like a good fit for my group. I hope to have opening again for fall 2015. Please, apply directly then and indicate your interest in working with me. Your file will be forwarded when complete. In the meantime please forward to me what you would consider your technical paper.
    منظور يجور پروپوزال يا برنامه ايندتون هست. ازش بپرسيد ايا فرمت خاصي مي خواد يا خير.

موفق باشبد.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان من اولین ایمیل و فرستادم و در جواب استاد چند تا سوال برام پیش اومد :
    یکی اینکه منظور این استاد از این چی هست؟
    Thank you for your e-mail and for enjoying reading my review paper; I am flattered.

Francesco (not a professor!)

بعد دوستان ایشون منظور من و اشتباه فهمیدن:
    فک کردن من " دپارتمان روانشناسی " درس میخونم. و بهم گفت برو از دپارتمان خودتون استاد پیدا کن
    چون ما بچه های دپارتمان خودمون و فقط سوپروایز میکنیم

و من اشتباه کردم موضوع پیشنهادی که میخوام کار کنم و تو ایمیل اول گفتم. و یه جورایی اون و محدود کردم.
    حالا به نظرتون بهش بگم : هر موضوعی که مد نظر شما هست ، من رو همون کار میکنم یا چی؟

ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط payize نمایش پست ها
    سلام دوستان من اولین ایمیل و فرستادم و در جواب استاد چند تا سوال برام پیش اومد :
    یکی اینکه منظور این استاد از این چی هست؟
    Thank you for your e-mail and for enjoying reading my review paper; I am flattered.

Francesco (not a professor!)

بعد دوستان ایشون منظور من و اشتباه فهمیدن:
    فک کردن من " دپارتمان روانشناسی " درس میخونم. و بهم گفت برو از دپارتمان خودتون استاد پیدا کن
    چون ما بچه های دپارتمان خودمون و فقط سوپروایز میکنیم

و من اشتباه کردم موضوع پیشنهادی که میخوام کار کنم و تو ایمیل اول گفتم. و یه جورایی اون و محدود کردم.
    حالا به نظرتون بهش بگم : هر موضوعی که مد نظر شما هست ، من رو همون کار میکنم یا چی؟

ممنون
    1- تشکر کرده بابت ایمیل شما؛ مسرور و خرسند هستند بابت اینکه شما از خواندن مقالۀ مروری ایشان، لذت بردید.
    2- در انتها، یادآوری کرده که پروفسور نیست! نمیدونم منظورش لفظ پروفسور (به معنای استاد تمام) بوده یا اینکه میخواد بگه اصلاً استاد نیست.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

Mechatronic عزیز

جلو اسمش تو پیجش نوشته Lecturer
    یعنی میتونه سوپروایزر بشه؟؟؟؟؟

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط payize نمایش پست ها
    Mechatronic عزیز

جلو اسمش تو پیجش نوشته Lecturer
    یعنی میتونه سوپروایزر بشه؟؟؟؟؟
    راستش توی بعضی دانشگاه ها، این دسته استادها میتونند سوپروایزر بشند؛ اما در عمدۀ موارد نمیتونند. باز بستگی داره به دانشگاهی که شما مورد نظرتون هست.

چون این عنوان را داره، پس دیگه استاد هست و دانشجوی دکترا نیست. حدسم این بود که به دانشجوی دکترا ایمیل زدید. با این تفسیر، تصور میکنم استاده می خواد به شما یادآوری کنه که تنها برای استادانی از Dear Professor XXX استفاده کنید که واقعاً استاد تمام باشند.

اگر اینطور باشه، جا داره دوستان دیگر هم توجه کنند و برای تمام سطوح علمی استادها، از Dear Professor استفاده نکنند.

بعلاوه، استاد مورد نظر شما تمایلی به کار کردن با دانشجوهای سایر رشته ها نداره؛ حتی اگر محتوای اون رشته ها، نزدیک به رشتۀ ایشان باشه. به نظر میاد که محدودیتی که شما در محتوای ایمیل گذاشتید، در نوع جواب استاد، بی تأثیر نبوده.

Junior Member

سلام دوستان،
    من حدود چند ماه پیش به یه استادی ایمیل زدم و اون جواب داد و بعد از رد و بدل شدن چند تا ایمیل تماس اسکایپی داشتیم. در نهایت گفت رزومت خوبه و من فکر میکنم اگه اپلای کنی دانشگاه ما بهت ادممیشن بده. فقط زودتر این کارو انجام بده که ببنیم از چه سورسی میتونیم فاند تهیه کنیم. من بعد دردسرهای فراوان واسه این دانشگاه اپلای کردم ولی بعد اپلای دیگه این استاده جواب نمیداد به ایمیل هام. تا اینکه دیشب بعد 3 هفته تو اسکایپ گیرش انداختم. یه حرفی گفته که میخوام نظر شما رو بدونم و اینکه چه جوابی بهش بدم که قانع بشه.

There is no problem with your applcation at thei point of time. The graduate school has been quite busy with new students events, Q-exams. That causes a lot of delay in admission processing of next semester. But now it is going to a right time to restart this event. Most likely I will get a graduate assistantship for you, except one concern about the commitment to pursue a PhD within my research group. As can be seen, it is a pretty long-term goal, with a period of 4-5 years as usual. A couple of colleagues warned me that some Iranian graduate students tend to "jump" around. So I wish to learn more about your plan and wish you do not belong to that group of students. I need to leave right now. Please send me an email if possbile. Thanks and keep in touch.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط red_skn نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من حدود چند ماه پیش به یه استادی ایمیل زدم و اون جواب داد و بعد از رد و بدل شدن چند تا ایمیل تماس اسکایپی داشتیم. در نهایت گفت رزومت خوبه و من فکر میکنم اگه اپلای کنی دانشگاه ما بهت ادممیشن بده. فقط زودتر این کارو انجام بده که ببنیم از چه سورسی میتونیم فاند تهیه کنیم. من بعد دردسرهای فراوان واسه این دانشگاه اپلای کردم ولی بعد اپلای دیگه این استاده جواب نمیداد به ایمیل هام. تا اینکه دیشب بعد 3 هفته تو اسکایپ گیرش انداختم. یه حرفی گفته که میخوام نظر شما رو بدونم و اینکه چه جوابی بهش بدم که قانع بشه.

There is no problem with your applcation at thei point of time. The graduate school has been quite busy with new students events, Q-exams. That causes a lot of delay in admission processing of next semester. But now it is going to a right time to restart this event. Most likely I will get a graduate assistantship for you, except one concern about the commitment to pursue a PhD within my research group. As can be seen, it is a pretty long-term goal, with a period of 4-5 years as usual. A couple of colleagues warned me that some Iranian graduate students tend to "jump" around. So I wish to learn more about your plan and wish you do not belong to that group of students. I need to leave right now. Please send me an email if possbile. Thanks and keep in touch.
    بله؛ این همون مشکل "ترنسفر" هست که الان به شدت بین دوستان ایرانی باب شده که علیرغم گرفتن RA از استاد و دادن امید واهی به استاد مبنی بر حضور طولانی مدت در گروه تحقیقاتی مربوطه، پس از یک ترم یا یک سال، عازم دانشگاه باب دلشون میشند و دست استاد میمونه توی پوست گردو. پر واضحه که تبعات منفی چنین ناصداقتی هایی، گریبان هموطنان بعدی را میگیره که تصمیم میگیرند برای اون دانشگاه یا استاد، ایمیل بزنند.

استاد مورد نظر شما، نگران ترنسفر کردن شماست و باید به نحوی به ایشان اطمینان بدید که چنین نخواهد شد. وجداناً اگر تصمیم شما قطعی نیست، به استاد بگید و دنبال بحث هایی نظیر "توی آب نمک خوابوندن گزینه ها" نباشید. هر چقدر استدلال و شواهد شما شفاف تر و منطقی تر باشه، استاد هم بیشتر از بابت شما خیالش راحت میشه.

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

دوستان اگه استادی جواب بده که دانشجوهاش رو گرفته ، آیا من میتونم بهش بگم که می تونه رزومه من رو به استادای دیگه اگه نیاز دارند بفرسته یا اینکه این کار مرسوم نیست؟

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط sariii نمایش پست ها
    دوستان اگه استادی جواب بده که دانشجوهاش رو گرفته ، آیا من میتونم بهش بگم که می تونه رزومه من رو به استادای دیگه اگه نیاز دارند بفرسته یا اینکه این کار مرسوم نیست؟
    اینجوری زیاد قشنگ نیست.میتونید ازشون بخواید که در صورت امکان استادای دیگه ای که در اون زمینه کار میکنن رو به شما معرفی کنن.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

ApplyAbroad Veteran

نظرتون راجع به این جواب چیه؟ تمپلیته؟ استاد حتی ازم نخواسته رزومه رو بفرستم براش. استاد مدعو هم بود. نمیدونم با توجه به هزینه های اپلای و رقابت شدید تو این دانشگاه، امیدی هست اپلای کنم یا نه؟ وقتی بدون دیدن رزومه جواب داده، احساس میکنم از سر لطف و ادب بوده نه اینکه خوشش اومده. تو میلم معدلام رو نوشته بودم و موضوع تزم و زمینه ای که دوست دارم روش کار کنم.

Thanks so much for your email and interest in my research. The next step is to apply to the xxx program at xxx and mention that you might be interested in working with me. It is too early to discuss projects for 2015, as students have not yet been admitted. Good luck with your application.
    ویرایش توسط haley : October 9th, 2014 در ساعت 09:49 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)