صفحه 964 از 1371 نخستنخست ... 46486491495495595695795895996096196296396496596696796896997097197297397410141064 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,631 تا 9,640 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

بعد از دو ساعت استاد این جوابو داده:
    Unfortunately I will not have any opening in my group in the near future, but I encourage you to apply to the undergraduate program at the University of Kentucky. If you get admitted, you could join any of the faculties who have opening next year.
    منظورش از
    undergraduate program ، لیسانسه؟!!!! ضمنا من ازش خواسته بودم برای سال آینده منوبگیره اما ترمشو مشخص نکرده بودم ممکنه منظورش واسه فال 2015 باشه که جا نداره؟ اخه من واسه winter2015 میخام اقدا کنم. در ضمن اگه براش بنویسم که استادی که جا داره و زمینش مرتبطه معرفی کنه درسته؟
    ممنون از توجهتون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط meriii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این نظرش خوبه یا بد؟ در مورد ایران چی میگه؟
    به نظرتون چی جوابش بدم؟

Thanks for your interest in Chemical Engineering post-graduate studies at Notre Dame. We welcome applications from excellent candidates; details on applying can be found at http://cbe.nd.edu/. Admissions are competitive and dependent on the applicant pool and our Departmental needs in any given year, so I cannot give you specific feedback on the likelihood of you being admitted. Statistics about our typical admitted classes can be found at http://graduateschool.nd.edu/. Note that, because of the difficulty is securing US visas for students from Iran, we are more selective in reviewing applications from this country.

Selections of research groups is done after students are admitted and have joined our school. I anticipate taking one student into my group next year.
    1- روال کلی اپلای کردن برای این دپارتمان را گفته.
    2- لینک دومی که داده، حاوی اطلاعاتی هست در مورد پذیرفته شده های 5 سال اخیر.
    3- تأکید میکنه که به دلیل مشکلات ویزای ایرانی ها، تلاش میکنند که از بین ایرانی های متقاضی، تاپ ها را انتخاب کنند تا ضریب دریافت ویزا، بالا بره.
    4- به شما RA نمیده؛ تا زمانی که در دپارتمان، حضور فیزیکی پیدا کنید.
    5- پیش بینی میکنه که برای سال آینده، یک نفر به تیم تحقیقاتیش اضافه کنه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

این جواب یکی از اساتید آمریکا هست. فاند تپل ( نیم میلیون ) رسیده دستش (واسه 2014: از سایت ها خبری و سایت لینکداینش دیدم )

این جواب رو بهم داد:

I encourage you to apply for admission to the graduate program at SDSMT. Thank you and I look forward to reviewing your application.

در ظاهر که فقط تمپلت هست . فکر می کنید استاد مایل هست همه اپلای بکنند بعد تصمیم بگیره؟ چون این پول خیلی زیاد هست و چندین دانشجو رو ساپورت میکنه.
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط hirt-01 نمایش پست ها
    این جواب یکی از اساتید آمریکا هست. فاند تپل ( نیم میلیون ) رسیده دستش (واسه 2014: از سایت ها خبری و سایت لینکداینش دیدم )

این جواب رو بهم داد:

I encourage you to apply for admission to the graduate program at SDSMT. Thank you and I look forward to reviewing your application.

در ظاهر که فقط تمپلت هست . فکر می کنید استاد مایل هست همه اپلای بکنند بعد تصمیم بگیره؟ چون این پول خیلی زیاد هست و چندین دانشجو رو ساپورت میکنه.
    صرف اینکه فاند کلان داشته باشن دلیل نمیشه که بتونن دانشجوی زیادی بگیرن. هزاران راه برای خرج کردن اون پول وجود داره.
    در مورد این هم فقط یه تمپلیته. همه اساتید میگن که ما شما رو دعوت می کنیم که اپلای کنید و اگه اسم ایشون رو به عنوان سوپروایزر بیارید، ایشون مطمئن پرونده ی شما رو خواهد دید. پس عملا هیچ معنی خاصی نداره چنین جواب هایی.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Member
    رشته و دانشگاه
    Material science and engineering in IUST

سلام دوستان عزیز
    من امروز به یک استادی تو امریکا ایمیل زدم و ایشون این جواب رو دادن!
    حالا نکته اینه که من چیکا کنم الان؟ جوابش خوبه و سمج بشم؟ چحجوری سمج شم؟ یک راهنمایی اساسی کنید ممنون میشم چون تا حالا اینجور جواب تجربه نداشتم!
    ممنون از همگی
    جواب استاد:
    Hello Farhad,

Thanks for your email and for your interest in our graduate program.
    I do have an opening in my group next year and I highly encourage you to apply to our program.
    Please be advised that the application deadline for admission with financial support is Feb. 15 2015.

Please do not hesitate to email me if you had any further questions.

Regards,
    Assistant Professor of Chemical Engineering and Materials Science
    **** University
    5050 **** Drive
    Suite 1101
    ****, MI 48202

Application for graduate study should include the following materials, all in English.
    A) For PhD and MS Applicants:
    • A completed University Application Form.
    • University Graduate Application fee.
    • An original copy of the undergraduate transcript.
    • An original copy of the graduate transcript, if applicable.
    • A copy of a valid TOEFL score report, if the applicant is not a U.S. citizen.
    • Three recommendation letters; at least two from the applicant’s academic institution.
    • A copy of the applicant’s resume.
    • A copy of the applicant’s Personal Statement.
    • Selected publications, and award and patent certificates, if any.
    • An e-mail address and a phone number where the applicant can be contacted.
    B) Additional Requirement for PhD Applicants:
    • A copy of a valid GRE score report.
    • A copy of a valid TSE score report (optional)

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

سلام دوستان

Dear saria,

Thank you for your email. I will be making decisions about accepting new students in the first part of the new year. I will consider your application at that time.

میل هایی شبیه به این آیا تمپلیت هستند یا اینکه ارزش دارند من 2 3 هفته دیگه یا 1 ماه دیگه میل بزنم و در مورد دوتا از مقالات اخیرش که خوندم صحبت کنم؟ ددلاین دپارتمان هم 15 ژانویه هست
    ممنون از وقتی که میزارین
    ویرایش توسط sariii : October 15th, 2014 در ساعت 12:47 AM

ApplyAbroad Veteran
    Souri_RS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Atmospheric Physicist at Harvard-Smithsonian

نقل قول نوشته اصلی توسط sariii نمایش پست ها
    سلام دوستان

Dear saria,

Thank you for your email. I will be making decisions about accepting new students in the first part of the new year. I will consider your application at that time.

میل هایی شبیه به این آیا تمپلیت هستند یا اینکه ارزش دارند من 2 3 هفته دیگه یا 1 ماه دیگه میل بزنم و در مورد دوتا از مقالات اخیرش که خوندم صحبت کنم؟ ددلاین دپارتمان هم 15 ژانویه هست
    ممنون از وقتی که میزارین
    سلام دوست عزیز،
    به نظرم تو رده‌ی سوم هست این ایمیل. یعنی فقط مطمئن هست که دانشجو می‌گیره ولی تا وقتی که همه‌ی افراد رو نسنجه، تصمیم نمیگیره.
    رده‌بندی که خودم گذاشتم:
    1-استاد دانشجو بگیره و به شما قول 100 درصد بده. این ایمیل ها معمولا با مصاحبه هم همراهه و کلا بسیار جویای شما میشن طوریکه عرق شرم بر پیشونی شما نمایان میشه. نمونه مال خودم(دانشگاش خیلی قوی نیست!):

Dear Amir Hossein,
    I had a look at your CV and I would be happy to support your application to join my group. I think your background will bring a diversity to my group that will be useful, and in return I believe you can benefit from working with us if your interest is in air pollution modeling. Just note that our focus so far hasn't been on satellite observations themselves (doesn't mean that it won't be in future), but on downstream applications such as inverse modeling, forecasting and health.
    ...
    If you don't get the award, I would still be willing to support your application with regular TA/RA, but it will be at a lower rate that the said award.
    ...
    ..

2-دسته‌ی دوم خیلی خوششون میاد از کارتون و کاملا مشخصه که دارن با شما صحبت میکنن. ولی در نهایت میگن از اینکه فاند اوکی بشه مطمئن نیستند ولی شما first served هستین. هرموقع فاند اوکی شد update میکنم. یا در دانشگاهای تاپ ممکنه استاد به 5 نفر جواب خوبی بده ولی به صورت مخفیانه فقط 1 یا دو نفر رو بگیره. به هرحال شانس بالای 70 درصده.
    نمونه زیاد دارم. فکر کنم واضحه منظورم چیه.
    3-دسته ی سوم ممکنه تمپلیت باشه یا نباشه ولی مهمترین مسئله اینه که معلومه که فقط میخواد دانشجو بگیره. شانس بالای 30 درصده ولی فقط باید اپلای کنین و ببینین خدا چی میخواد.
    4-دسته آخر اونایی هستند که یا جواب نمیدن یا میگن دانشجو نمیگیرن یا از عباراتی چون "من دارم بازنشسته میشم"، "من به زودی میمیرم"و "من تو قبرم" استفاده میکنند.
    ارادتمند
    امیر.
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالاتی که در سطح انجمن قابل پرسش‌اند به شکل پیام خصوصی معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مكانيك

دوستان من ويزاي مهاجراتي دارم و كمتر از دو ماه ديگه آمريكا ميرم
    در ايميلم براي تقاضاي PhD نوشتم
    آيا درسته ؟‌ لطفا جوابمو بدين ممنونم
    In addition, I am a Permanent Resident Card (Green Cardholder).I would highly appreciate it if you can let me know about the possibility of adding me to your research group.

الان هم استادي جوابم اينو داده نظرتون راجع به جوابش چيه؟
    Thanks for your email and interest in our research group. Currently I do not have funds available to support other graduate student. However, I do recommend you to apply to our Ph.D. program (in your application you can specified that you would like to work in my group) and request for a fellowship or TA-ship position. Those funds are not guaranteed but you can try. Also if you are US resident there are few fellowships available for graduate programs.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_mas1985 نمایش پست ها
    دوستان من ويزاي مهاجراتي دارم و كمتر از دو ماه ديگه آمريكا ميرم
    در ايميلم براي تقاضاي PhD نوشتم
    آيا درسته ؟‌ لطفا جوابمو بدين ممنونم
    In addition, I am a Permanent Resident Card (Green Cardholder).I would highly appreciate it if you can let me know about the possibility of adding me to your research group.

الان هم استادي جوابم اينو داده نظرتون راجع به جوابش چيه؟
    Thanks for your email and interest in our research group. Currently I do not have funds available to support other graduate student. However, I do recommend you to apply to our Ph.D. program (in your application you can specified that you would like to work in my group) and request for a fellowship or TA-ship position. Those funds are not guaranteed but you can try. Also if you are US resident there are few fellowships available for graduate programs.
    سلام

پاسخ قابل اتکایی به شما نداده و بحث فاند رو موکول کرده به منابع دانشگاه...
    اپلای احتمالی شما با ریسک خواهد بود.

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member nano572 آواتار ها

سلام، من یه سوال راجع به cc کردن اسم یکی در ایمیل جواب استادا دارم: استاد در جواب ایمیل به اپلای تشویق کرده و در بخش cc ایمیل منشی آزمایشگاهش یا یکی از دانشجوهای دکترا یا Post Doc شو زده، مثلا نمونه اش این ایمیل. می خوام بدونم این ایمیل هام یه جور تمپلیتن یا چون اسم کسی رو cc کردن می شه بهشون امید بیشتری داشت؟

We are always looking for motivated an talented students and it seems that you have an interesting background. I encourage you to apply to our chemistry program

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)