صفحه 968 از 1371 نخستنخست ... 46886891895895996096196296396496596696796896997097197297397497597697797810181068 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,671 تا 9,680 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط english_ نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 3 هفته پیش برای انجام یک پروژه 6-12 ماهه در آزمایشگاهی در اروپا ایمیل زدم (در سایت آزمایشگاه نوشته بود علاقه مندان به انجام هم چین پروژه ای ایمیل بزنند..). حالا بعد از 3 هفته کارمند مسئول آزمایشگاه این جواب را داده:

Dear XXX XXX,

Thank you very much for your interest in our lab.
    We would like to know if you will have a scholarship for this project?
    If you need more details, please contact Dr. XXX XXX (in CC).

With my best regards,

به نظر شما منظورش چیه از این سوال؟ چرا از من پرسیده اسکلارشیپ دارم یا نه؟ آخه این سوالو من میخواستم از اونها بپرسم که برای پروژه پول میدهند یا نه!
    خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.

با تشکر
    من نمیدونم محتوای ایمیل ارسالی از جانب شما، حاوی چه نکات و چه مواردی بوده. ضمناً نمیدونم این فرصتی که میگید، اینترنشیپ هست یا چیز دیگه. به نظر میاد که باید سؤال دقیقتری بپرسید. این ایمیل که فقط از شما می پرسه که آیا نیاز به اسکالرشیپ دارید یا نه؛ آدم حس میکنه که شما برای visiting ایمیل زدید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

نظرتون چیه دوستان ؟

روش حساب باز کنم یا نه؟ به نظرتون اپلای کنم ؟
    Thank you for your interest in my research group. I encourage you to apply to the program after admittance financial considerations and appointments can be considered.

Below you will find helpful information about applying to the program, and also, general information about the department and degree requirements.

The following links contain important information:

• The X website: ADDRESS/

This webpage will give you information about the degree requirements. The catalog in general will be helpful for learning about graduate information such as admission into the program, faculty information, course descriptions, academic standing, and much more.

• The Graduate School:
    ADDRESS
    The graduate school website contains valuable information about applying for gradate admission, and conducts weekly tours of the campus. Under the Request Information link, you will be directed to an electronic form that will keep you in touch with the graduate school throughout your application process.

• The Office of International Programs
    ADDRESS
    If you are an international student, The Office of International Programs contains valuable information for international students.

Again, thank you for your interest.
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط majid1991 نمایش پست ها
    نظرتون چیه دوستان ؟

روش حساب باز کنم یا نه؟ به نظرتون اپلای کنم ؟
    سلام

این ایمیل بیشتر به یک پاسخ template وار شبیه هست...
    به نظر من حاوی نکته امیدبخش خاصی از جهت نظر ویژه استاد نیست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    من نمیدونم محتوای ایمیل ارسالی از جانب شما، حاوی چه نکات و چه مواردی بوده. ضمناً نمیدونم این فرصتی که میگید، اینترنشیپ هست یا چیز دیگه. به نظر میاد که باید سؤال دقیقتری بپرسید. این ایمیل که فقط از شما می پرسه که آیا نیاز به اسکالرشیپ دارید یا نه؛ آدم حس میکنه که شما برای visiting ایمیل زدید.
    ممنونم ازتون. راستش در وبسایت آزمایشگاه این طوری نوشته بود:
    If you are interested in a 6 - 12 month project in our laboratory, please send in an email with your CV and 2 referees to xxx
    من هم همین کار را کردم و در ایمیل نوشتم که علاقه مندم برای کار در آزمایشگاه شما.
    خودم هم نمیدونم منظورشون اینترنشیپ هست یا چی! فکر میکنید این ایمیلی که زده امیدوارکننده است و میخواد پیشنهاد اسکلارشیپ بده برای پروژه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط english_ نمایش پست ها
    ممنونم ازتون. راستش در وبسایت آزمایشگاه این طوری نوشته بود:
    If you are interested in a 6 - 12 month project in our laboratory, please send in an email with your CV and 2 referees to xxx
    من هم همین کار را کردم و در ایمیل نوشتم که علاقه مندم برای کار در آزمایشگاه شما.
    خودم هم نمیدونم منظورشون اینترنشیپ هست یا چی! فکر میکنید این ایمیلی که زده امیدوارکننده است و میخواد پیشنهاد اسکلارشیپ بده برای پروژه؟

من راستش تا الان ندیدم که اعلام پوزیشن این چنینی بکنند و بگند شما خودت self funded تشریف بیار!
    وقتی قرار نیست به اپلیکنت، مدرک تحصیلی داده بشه و فرصت تحقیقاتی موجود، توسط خود آزمایشگاه باز شده، طبعاً انتظار میره که پول به متقاضی داده بشه.

بهتره ریز مسائل از اون دکتری که اسمش توی متن ایمیل آمده، پرسیده بشه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Member

دوستان سلام
    من از یکی از اساتید امریکا (رییس دپارتمان) اینطور جواب گرفتم. میشه نظرتون رو در مورد این جواب بگین؟میشه در مورد TA یا RA امیدی داشت؟ اینکه گفته خوشحال میشیم در فرآیند اپلای کمکت کنیم منظورش چی بوده؟
    Thank you for your interest in our program. Your research interest is a good fit to my general research area. We would be happy to assist you with the application process. Please keep in mind that limited financial aids are available. All accepted Ph.D. students will receive $1,000 scholarship for
    the first year ($500 Fall and $500 Spring). This will allow you to pay in-state tuition. Teaching assistantships are available to students with high academic records and it is subject to the availability of funds. Research assistantships are also available from faculty who have active research project grants. Please note that NO decisions will be made until we receive your application.

Please let me or Ms. Cyrena(cc-ed) know if you have further questions

Junior Member

با سلام
    من به یه استادی میل زدم و ایشون طی چند تا ایمیل ازم در مورد رزومم چند تا سوال پرسی بعدشم یه ایمیل به این صورت برام فرستاده
    Dear Negar

I will be joining the faculty of xxx University in January 2015. The XXX
    Engineering program of xxx University is ranked among top 25 in the United
    States and as a result admission of graduate students is very competitive. If you
    are interested in pursuing your PhD studies in my new school, it is important for
    you to make sure that you improve your GPA with the remained projects and receive
    high scores well above the minimum requirements in the TOEFL and GRE exams. While I
    don't make any promise, there is a chance that I decide to hire a PhD student for
    the beginning of Summer 2015. If you could make it to this timeline, I will
    certainly consider your application.

Please let me know if you have any questions.حالا به نظرتون من چقدر میتونم به این دانشگاه و استاد امید داشته باشم؟ اخه گفته نمره هاتو بهتر کن در حالی که تا زمان اپلای که نمره های این ترم من نمیاد وGPA ام در کل تغییری نمکنه
    البته من بعد از این ایمیل ازش پرسیدم که اگر gre رو بعد deadline امتحان بدم و بفرستم براشون مشکلی نداره گفتش نه مشکلی نیست.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط negar71 نمایش پست ها
    با سلام
    من به یه استادی میل زدم و ایشون طی چند تا ایمیل ازم در مورد رزومم چند تا سوال پرسی بعدشم یه ایمیل به این صورت برام فرستاده
    Dear Negar

I will be joining the faculty of xxx University in January 2015. The XXX
    Engineering program of xxx University is ranked among top 25 in the United
    States and as a result admission of graduate students is very competitive. If you
    are interested in pursuing your PhD studies in my new school, it is important for
    you to make sure that you improve your GPA with the remained projects and receive
    high scores well above the minimum requirements in the TOEFL and GRE exams. While I
    don't make any promise, there is a chance that I decide to hire a PhD student for
    the beginning of Summer 2015. If you could make it to this timeline, I will
    certainly consider your application.

Please let me know if you have any questions.حالا به نظرتون من چقدر میتونم به این دانشگاه و استاد امید داشته باشم؟ اخه گفته نمره هاتو بهتر کن در حالی که تا زمان اپلای که نمره های این ترم من نمیاد وGPA ام در کل تغییری نمکنه
    البته من بعد از این ایمیل ازش پرسیدم که اگر gre رو بعد deadline امتحان بدم و بفرستم براشون مشکلی نداره گفتش نه مشکلی نیست.
    چیز خاصی نگفته به شما. به فکر جاهای دیگه هم باشید
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط malekii نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من از یکی از اساتید امریکا (رییس دپارتمان) اینطور جواب گرفتم. میشه نظرتون رو در مورد این جواب بگین؟میشه در مورد TA یا RA امیدی داشت؟ اینکه گفته خوشحال میشیم در فرآیند اپلای کمکت کنیم منظورش چی بوده؟
    Thank you for your interest in our program. Your research interest is a good fit to my general research area. We would be happy to assist you with the application process. Please keep in mind that limited financial aids are available. All accepted Ph.D. students will receive $1,000 scholarship for
    the first year ($500 Fall and $500 Spring). This will allow you to pay in-state tuition. Teaching assistantships are available to students with high academic records and it is subject to the availability of funds. Research assistantships are also available from faculty who have active research project grants. Please note that NO decisions will be made until we receive your application.

Please let me or Ms. Cyrena(cc-ed) know if you have further questions
    چیز خاصی به شما نگفته. منظورش همین سوالاتی هست که شما چیجوری اپلای کنی و این چیزا. به این مفهوم نیست که همه چیز پذیرش شما را برای شما ردیف میکنن
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Banned

سلام بچه ها
    یه استاد اینو برام فرستاد یعنی چی؟
    For Applications to PhD-Programs at our University the Dean of Education is the right
    person. - Regarding our Institute, I cannot offer you a post at our Institute.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)