صفحه 98 از 1371 نخستنخست ... 488889909192939495969798991001011021031041051061071081481985981098 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

Thank you for your interest in our research.

In order for you to be considered for admission to our Ph.D. program and subsequently for a fellowship or assistanship, you need to apply officially to the University so that your application is processed properly. The admission process initiates at the University level includes a screening of your academic records. Subsequently your file is sent to department of interest to you, in which a more detailed evaluation will be performed to assess whether you meet the minimum requirements for admission to the Ph.D. program as set by the department. Then, individual faculty is allowed to consider you for an assistanship.

Sincerely,

فكر ميكنيد اين جواب هم يك جواب كلي و معمولي هست؟

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

We shall be glad to have you join our team and conduct research leading to the Ph. D degree. You need to apply for admission to The Graduate School at WSU University

نظرتون در مورد اين چيه؟

it was a pleasure receiving your email.
    Your interests and background fir very well with our plans and research interests.
    You are wellcome to join my research group.

However, at this point in time we cannot offer you financial assistanship. This may be possible at a later date.
    Hope this helps.
    Best,

در اين مورد هم لطفا نظر بديد؟

Senior Member

to draya sharifi:

هر دو جوابها چيزي در بر نداره . ضمن تماس با اساتيد ار اين جوابها زياد مي گيريد و اين جوابها نه مثبت و نه منفي هستند.
    اگ

نقل قول نوشته اصلی توسط Darya sharifi
    Thank you for your interest in our research.

In order for you to be considered for admission to our Ph.D. program and subsequently for a fellowship or assistanship, you need to apply officially to the University so that your application is processed properly. The admission process initiates at the University level includes a screening of your academic records. Subsequently your file is sent to department of interest to you, in which a more detailed evaluation will be performed to assess whether you meet the minimum requirements for admission to the Ph.D. program as set by the department. Then, individual faculty is allowed to consider you for an assistanship.

Sincerely,

فكر ميكنيد اين جواب هم يك جواب كلي و معمولي هست؟
    بله، روال معمول برای گرفتن پذیرش در دانشگاه رو توضیح داده و احتمالا template هست.
    البته واقعا در بعضی دانشگاهها روال همینه: دانشگاه و دانشکده پرونده ها رو بررسی میکنند و در نهایت پرونده برگزیده ها در اختیار اساتید قرار میگیره، بنابراین قبل از این مراحل مکاتبه با اساتید فایده چندانی نداره ولی در این دانشگاهها هم اگر استادی به طور خاص از رزومه شما خوشش بیاد معمولا سعی میکنه که به اپلای ترغیبتون کنه (که البته گرفتن پذیرش رو تضمین نمیکنه)

نقل قول نوشته اصلی توسط Darya sharifi
    it was a pleasure receiving your email.
    Your interests and background fir very well with our plans and research interests.
    You are wellcome to join my research group.

However, at this point in time we cannot offer you financial assistanship. This may be possible at a later date.
    Hope this helps.
    Best,

در اين مورد هم لطفا نظر بديد؟
    این هم که در حال حاضر فاند بهتون نمیده، پس اگر دنبال فاندید (که معمولا هدف اصلی مکاتبه با اساتیده) جواب + نیست.

سلام
    بد جوری گیر گردم و به راهنمایتون خیلی نیاز دارم
    تا الان خبر دقیق پذیرش من نیومده و 2 دانشگاهی که apply کردم استاداش به من گفتن تو اصلا نگران پذیرش نباش
    حتی یکی هم از پیگیریهای من کلافه شد و گفت چقدر عجولی و صبر کن
    حالا به نظر شما من چی کار کنم هنوز صبر کنم یا .....؟

Junior Member

من یک جا گفته ادمیت شدی اما اینم زده راجع به مساله مالی:
    decisions on financial support, including fellowships and Graduate Teaching assistants, are made separately from the admissions process. If you are interested in support and have not already done so, you need to submit a Graduate Assistantship Application.
    Upon admission, each student is assigned an adviser for guidance and direction in meeting degree requirements and academic goals.
    بعد اسم استاده را زده و تلفنشو یعنی باید زنگ بزنم به این بگم بهم فاند میدی یا نه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rabin
    سلام
    بد جوری گیر گردم و به راهنمایتون خیلی نیاز دارم
    تا الان خبر دقیق پذیرش من نیومده و 2 دانشگاهی که apply کردم استاداش به من گفتن تو اصلا نگران پذیرش نباش
    حتی یکی هم از پیگیریهای من کلافه شد و گفت چقدر عجولی و صبر کن
    حالا به نظر شما من چی کار کنم هنوز صبر کنم یا .....؟
    من معنی (یا ... ؟) رو نفهمیدم ! یعنی شما کار دیگه ای به جز صبر کردن هم میتونید انجام بدید ؟ یعنی شانس دیگه ای جای دیگه دارید که باید بین این و اون انتخاب کنید ؟ ... در غیر اینصورت تنها کار صبر کردنه ...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zirdaryaee
    من یک جا گفته ادمیت شدی اما اینم زده راجع به مساله مالی:
    decisions on financial support, including fellowships and Graduate Teaching assistants, are made separately from the admissions process. If you are interested in support and have not already done so, you need to submit a Graduate Assistantship Application.
    Upon admission, each student is assigned an adviser for guidance and direction in meeting degree requirements and academic goals.
    بعد اسم استاده را زده و تلفنشو یعنی باید زنگ بزنم به این بگم بهم فاند میدی یا نه؟
    شما پذیرش بدون فاند گرفتی و الان میتونی با استاد برای فاند وارد مذاکره بشی ... این جمله
    submit a Graduate Assistantship Application رو هم پیگیری کن ببین تو سایت دانشگاه فرم یا دیسیپلین خاصی برای اینکار وجود داره یا نه ... اگه اسم استادی رو هم مستقیما" بهت دادن با ایشون مکاتبه کن و بگو من ادمیشن گرفتم و آیا موقعیت خالی در آزمایشگاهتون موجود هست یا نه ...

برای zirdaryaee

اول اینکه من احتمال زیاد میدم این فرم تقاضا برای کمک مالی رو شما قبلا هم می تونستید پر کنید که الان وضعش مشخص شده باشه و حالا عجیبه که چرا نکردید!

نکته ی بعدی اینه که تا اونجا که سواد و تجربه ی من قد میده این استادی که تعیین کردن حتما برای گرفتن کمک هزینه و این حرفها نیست و بیشتر فکر میکنم قراره شما رو راهنمایی کنه ( یه چیزی توی مایه های مشاور تحصیلی). لااقل برداشت من اینه.

به هر حال حتما هردو کار رو زودتر شروع کنید هم تماس با استاد ها برای کمک مالی و هم پر کردن اون فرم.
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)