صفحه 99 از 1371 نخستنخست ... 4989909192939495969798991001011021031041051061071081091491995991099 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

سلام دوستان
    نظرتون در مورد اي جواب چيه؟من در جواب چي بنويسم بهتره؟

I am sorry for all this delay. You do have a very interesting background. However, it is always difficult to make a formal offer until you apply. If you apply, please feel free to include your publications. It is always a plus; because, I see that you have been reasonably productive in research. Best regards and Khodeh Hafiz

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

Ask him/her if he/she could possibly support you and be your adviser; if he can hire you as a RA/TA and see what he/she will reply

Thank you for your emails. Did you take the TOEFL and GRE as these are required for admission consideration

Typically, at U, graduate students are admitted during Fall quarter. Also, most of the funding decisions are taken prior to the Fall quarter. We provide tuition remission to most of the admitted foreign students whereas the research assistantships depend on availability of funding.

This year I have already allocated the research funding that I had till this point. However, the funding situation does change with time. If you are interested to apply for PhD with tuition waiver without research assistantship to begin with then I can check. Of course if new funds are available I prioritize funding to PhD students who does not have research assistantship.

سلام دوستان
    من متوجه منظور اين استاد نمي شم.فكر ميكنيددر جواب چي بنويسم بهتره؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

به نظر می یاد یه جواب معمولی باشه که گفته فعلا فاند نداره واسه ریسرچ و اگه بعدا فاندی بگیره دانشجویانی که فاند ریسرچ ندارن رو در اولویت قرار می ده
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

دوستان استادی به من صریحا گفته با توجه به اینکه از زمینه علمی من خوشش اومده ولی متاسفانه فعلا فاند نداره و معلوم هم نیست که امسال پولی برای گرفتن دانشجو داشته باشه؛ می تونم بهش بگم من فاند نمی خوام و هزینه هام رو خودم متقبل می شم ولی در ازاش ایشون موافقت کنن که من زیر نظرش کار کنم و با دانشگاه هماهنگ کنه که به من پذیرش بدن و حتی در گرفتن ویزا به من کمک کنه؟
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

ApplyAbroad Veteran

در مرد پروسه ویزا استاد که نمیتونه نقشی داشته باشه. دز مورد پذیرش بدون فاند هم به این دقت کنید که گرفتن ویزا ممکنه مشکل تر بشه.
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt
    دوستان استادی به من صریحا گفته با توجه به اینکه از زمینه علمی من خوشش اومده ولی متاسفانه فعلا فاند نداره و معلوم هم نیست که امسال پولی برای گرفتن دانشجو داشته باشه؛ می تونم بهش بگم من فاند نمی خوام و هزینه هام رو خودم متقبل می شم ولی در ازاش ایشون موافقت کنن که من زیر نظرش کار کنم و با دانشگاه هماهنگ کنه که به من پذیرش بدن و حتی در گرفتن ویزا به من کمک کنه؟
    yes; go ahead and ask him/her; he might accept your case; but as Roya said, not useful for visa; and the application would be fulfilled only if that email is not a mere template

من یک مشکلی برام پیش آمده من یک دانشگاهی که فاند داره مدارکم را دادم استاده منو قبول داره و ازم خیلی استقلبال کرده اما خوب باید مثل اکثر دانشگاها گرد آفیس هم تایید کنه مشکلم اینه که تافلی که دارم الان کمتر از حد مینیمم اونجاست از آنجا که برای ترم زمستان هست استاده میگه یا مدرک زببان بدید یا گید کی امتحان میدید تا 10 روز دیکه هم معلوم می کنه فاند را به کی میده اما خود این عامل هم براش تو تصمیم کیری موثره من حالا موندم فقط بگم که من یک ماه دیگه یک وقت امتحان زبان دیگه دارم یا اینکه به اینم اشاره کنم که نمره زبان دارم ولی کمتر از حده و یک امتحان زبان دیگه یک ماه دیگه ثبت نام کردم به نظرتون کدوم موثرتره که فاند را به من بده کدوم جواب بهتریه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shabe mahtabi
    من یک مشکلی برام پیش آمده من یک دانشگاهی که فاند داره مدارکم را دادم استاده منو قبول داره و ازم خیلی استقلبال کرده اما خوب باید مثل اکثر دانشگاها گرد آفیس هم تایید کنه مشکلم اینه که تافلی که دارم الان کمتر از حد مینیمم اونجاست از آنجا که برای ترم زمستان هست استاده میگه یا مدرک زببان بدید یا گید کی امتحان میدید تا 10 روز دیکه هم معلوم می کنه فاند را به کی میده اما خود این عامل هم براش تو تصمیم کیری موثره من حالا موندم فقط بگم که من یک ماه دیگه یک وقت امتحان زبان دیگه دارم یا اینکه به اینم اشاره کنم که نمره زبان دارم ولی کمتر از حده و یک امتحان زبان دیگه یک ماه دیگه ثبت نام کردم به نظرتون کدوم موثرتره که فاند را به من بده کدوم جواب بهتریه؟
    بستگی داره به اینکه نمره کنونی toefl شما چه قدر با می نیمم اونها فاصلا داره و اینکه می نیمم اونها چنده. خوب اگه می نیمم اونهاب بالاست (مثلا 100) و شما مثلا 90 هستین، به نظر من فکر خوبیه که بگین که toefl دادین و نمره نسبتا خوبی هم دارین ولی چون می نیمم اونها رو تامین نمی کنه و شما علاقه دارین به دانشگاه اونها، برای یک ماه دیگه ثبت نام کردین و دارین برای نمره بهتر خودتون رو آماده می کنین.
    اما اگه مثلا می نیمم اونها 80 هستش و شما مثلا نمره تون 70 هستش، شاید بهتر باشه که اشاره ای بهش نکنین و به جاش بگین که برای یک ماه دیگه ثبت نام کردین و از اونجایی که نمره می نیمم درخواستی دانشگاه نمره خیلی بالایی نیست، اطمینان دارین (البته اگه واقعا اطمینان دارین) یا احتمال زیادی می دین که نمره لازم رو می یارین.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

ای کاش می گفتید نمره شما چنده و اون دانشگاه حداقل چند می خواد یا اختلاف این دوتارو.
    در هر حال اگه این اختلاف کم نیست گفتنش به نظر من نتنها ضرری نداره بلکه شاید بتونه در رقابتی که با بقیه دارید تاثیر موثبت هم داشته باشه چون داشتین یه نمره یه کم کمتر از حداقل ها می تونه این امیدواری رو ایجاد کنه که در امتحان بعدی نمره موردنیاز رو بیارید و می تونید بگید که یه امتحان دیگه هم در تاریخ ... می دید. اینجوری که فهفمیدم به هر حال استاده قراره بدون نمره نهایی شما و فقط بر اساس این حرف که شما نمره رو میارید فاندو اختصاص بده ( با توجه به ددلاینی که خوذتون اشاده کردید)
    موفق باشید
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)