صفحه 990 از 1371 نخستنخست ... 490890940980981982983984985986987988989990991992993994995996997998999100010401090 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,891 تا 9,900 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط sheilla نمایش پست ها
    سلام به همه.
    من این ایمیل رو از یه استاد دریافت کردم.
    Dear Sheilla ,

Thank you for your email expressing interest in my research program. All students must enter through one of Iowa State University's graduate programs. At this time it is not certain whether I will be accepting rotation/new graduate students in my lab for the fall 2015 semester. Nevertheless, I would encourage you to apply to the Neuroscience (NEURO) or Molecular, Cellular and Developmental Biology (MCDB) Graduate Program's if you have an interest. Furthermore, besides myself, there are several other faculty with similar research interests who are members of these interdepartmental graduate programs.

Sincerely
    به نظر شما چیکار کنم؟ قابل اعتماد هست؟ جوابی بهش بدم؟ اگه آره چی بنویسم؟
    ببخشید سوالام زیاد شد اگه استادی بهمون نه بگه ، بهش ایمیل بزنیم و تشکر کنیم از وقتی که گذاشتن یا نه؟
    /مرسی از کمکتون
    ,
    اعتماد به چی؟ قولی که نداده و گفته معلوم هم نیست دانشجو بگیرم.
    بله همیشه ایمیل بزنید و تشکر کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من به یکی از اساتید که زمینه ی کاریشون به من نزدیک بود ایمیل زدم و ایشون این جواب رو دادن

Dear nilaa

I will be happy to review your application when submitted. please let me know if I can be of any help in the process.

Best wishes

با توجه به اینکه ایشون asociate professor هست و البته ایرانی هم هست آیا ممکنه که اصلا دانشجوی دکتری نخواد و حتی اصلا کار تحقیقاتی انجام نده؟ من خیلی ناراحتم که الکی مزاحمش شدم. حالا به نظرتون چی براش بنویسم؟ بپرسم که پزیشن واسه دکتری داره یا فقط عذرخواهی کنم؟ اینو هم بگم که قبلا هم یه سوتی دادم و به استادی ایمیل زدم که جواب داد من کار تحقیقاتی نمیکنم و فقط سمت اجرایی دارم ولی اگه اپلای کنی حتما پروندتو میخونم.

ApplyAbroad Veteran
    Souri_RS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Atmospheric Physicist at Harvard-Smithsonian

نقل قول نوشته اصلی توسط nilaa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به یکی از اساتید که زمینه ی کاریشون به من نزدیک بود ایمیل زدم و ایشون این جواب رو دادن

Dear nilaa

I will be happy to review your application when submitted. please let me know if I can be of any help in the process.

Best wishes

با توجه به اینکه ایشون asociate professor هست و البته ایرانی هم هست آیا ممکنه که اصلا دانشجوی دکتری نخواد و حتی اصلا کار تحقیقاتی انجام نده؟ من خیلی ناراحتم که الکی مزاحمش شدم. حالا به نظرتون چی براش بنویسم؟ بپرسم که پزیشن واسه دکتری داره یا فقط عذرخواهی کنم؟ اینو هم بگم که قبلا هم یه سوتی دادم و به استادی ایمیل زدم که جواب داد من کار تحقیقاتی نمیکنم و فقط سمت اجرایی دارم ولی اگه اپلای کنی حتما پروندتو میخونم.
    سلام دوست عزیز
    این ناراحتی و استرس چه معنی ای دارد؟ باید طوری آدم زحمت بکشه و خودشو نشون بده که وقتی حتی فاندی وجود نداره، اساتید از ناراحتی، نعره ها بزنند و جامه بدرند! اینکه ایمیل میزنین به استاد که مزاحمت نیست، اساتید به لطف وجود ما، زنده هستند.
    شما حتما باید در انتهای هر ایمیل بنویسین:
    I would be thankful if you could let me know whether there is any position in your lab
    تا استاد بگه پوزیشن (خوانده شود پول!) داره یا نه؟!
    اگر اینکارو نکردین حتما دوباره ازشون بپرسین و مطمئین شین که استاد میخواد دانشجو بگیره، اگر اینکارو انجام دادین، احتمال زیاد استاد دانشجو میگیره. اگر رزومه‌ی شما در سطح دپارتمان هست حتما اپلای کنین و منتظر نتیجه باشین، چون استاد باید خیلی بی سیاست باشه که تو ایمیل قول 100 بده، یا شما خیلی شناخته شده و سفارش شده باشین.
    ارادتمند
    امیر
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالاتی که در سطح انجمن قابل پرسش‌اند به شکل پیام خصوصی معذورم.

سلام به همه.
    Dear Sheilla ,

Thank you for your email expressing interest in my research program. All students must enter through one of Iowa State University's graduate programs. At this time it is not certain whether I will be accepting rotation/new graduate students in my lab for the fall 2015 semester. Nevertheless, I would encourage you to apply to the Neuroscience (NEURO) or Molecular, Cellular and Developmental Biology (MCDB) Graduate Program's if you have an interest. Furthermore, besides myself, there are several other faculty with similar research interests who are members of these interdepartmental graduate programs.

Sincerely
    ببخشید سوالام زیاد شد اگه استادی بهمون نه بگه ، بهش ایمیل بزنیم و تشکر کنیم از وقتی که گذاشتن یا نه؟
    /مرسی از کمکتون
    ,
    براداشت من از این ایمیل اینه که استاد مورد نظر نمیتونه شما رو در پذیرش کمک کنه. داره میگه که اگه ادمیشن گرفتی هم معلوم نیست بخواد کسی رو بگیره.

سلام دوستان

Dear nilaa

Best wishes

در ادامه جواب Souri_RS بگم که associate professor حتما کار تحقیقاتی میکنه مگر اینکه اصلا Research University نباشه. کسایی که کار اجرایی میکنن یا Lecturer هستند و یا باز نشسته.

سلام دوستان

Dear nilaa

Best wishes

سلام
    document های apply رو فراهم کن، official transcript ، TOEFL and GRE score و application رو submit کن معمولا اساتیدی که اینجوری جواب می دن، می خوان از بین کسایی که application رو submit می کنن بهترین نفر رو انتخاب کنن. ضرر که نداره مدارک رو کامل بفرست ببین چی میگه.

سلام به همه.
    Dear Sheilla ,

Sincerely
    /مرسی از کمکتون
    ,
    شلام

به نظر من استاد بصورت کاملا محترمانه گفته فعلا new graduate student نمی خواد پس من اگه جای شما بودم این استاد رو supervisor نمی گرفتم. اما سعی می کردم به اساتید ذیگه در ارتباط باشم شاید position داشتند.

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanabD نمایش پست ها
    سلام دوستان ... من از یکی از اساتید جواب زیر رو داشتم :

Hello
    Unfortunately I’m not allowed to supervise PhD students. Reason is that I have to take my retirement beginning of 2018. But we have other interesting thesis director like Prof ..... or Prof .... which are working in a similar field
    Best regards
    می خواستم بدونم که وقتی به این دوتا پروفسوری که معرفی کرده ایمیل زدم بگم که ایشون recommend کردن ؟ اصلا این موضوع رو چه جوری بگم بهشون بهتره ؟
    و این که اگه از خودشون بخوام که ایمیل من رو براشون فروارد کنن خیلی زشته ؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
    مرسی
    سلام
    چرا موضوع رو پیچیده می کنی؟ استاد گفته که supervisor نمی شم و دلیل رو هم گفته (ببین چقدر محترمانه) آخر ایمیلش گفته به این دو تا ایمیل بزن اید POSIION داشته باشن احتمالا این دو نفر جوان هستند و هنوز سرشون شلوغ نیست. پس به این دو ایمیل بزن و اگه جای شما بودم ایمیل می زدم و فوروارد نمی کردم. تو ایمیلم هم می گفتم فولانی شما رو به من معرفی کرده. باز هم از نظر سایر دوستان استفاده کن.

Junior Member

سلام من به یه استادی میل زدم واینو جواب داده ، به نظرتون بپرسم که فاند داره یا نه خودش؟
    Your research experience and background will fit very well to my research area. I would like to advise you as a PhD student. Please go ahead apply and indicate me as your advisor if you want. Our department graduate studies committee will rank all applicants and make decisions on scholarships. I believe you will be ranked high because your experience is very competitive. I would like to read any one of your publications if it is written in English

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shor نمایش پست ها
    سلام من به یه استادی میل زدم واینو جواب داده ، به نظرتون بپرسم که فاند داره یا نه خودش؟
    Your research experience and background will fit very well to my research area. I would like to advise you as a PhD student. Please go ahead apply and indicate me as your advisor if you want. Our department graduate studies committee will rank all applicants and make decisions on scholarships. I believe you will be ranked high because your experience is very competitive. I would like to read any one of your publications if it is written in English
    حتما این کار رو بکنید و مقالتون رو هم ضمیمه بکنید چون خواسته ازتون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)