صفحه 992 از 1371 نخستنخست ... 49289294298298398498598698798898999099199299399499599699799899910001001100210421092 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,911 تا 9,920 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان.
    من معنی این ایمیل رو نمی فهمم مخصوصا عبارت First cut رو. اگه تفسیر کنین ممنون میشم:
    Thanks for reaching out to me. A masters is considered a terminal degree (students do not progress from masters to Ph.D.), and we admit virtually no masters students (they are only admitted as special cases). So you should apply to the Ph.D. program.

Given the large volume of applications, I have to wait until students get through the first cut, which is decided largely on the basis of your undergraduate preparation (primarily math preparation) and test scores. I suggest contacting me late in january to see if you made it through the first cut, at which point I would enjoy talking to you.

Junior Member

سلام دوستان
    من ورودی بهمن 90 هستم و باید تا آخر اسفند از ایران خارج بشم الان در مرحله ایمیل با اساتید هستم. یه سوال برام پیش اومده با توجه به نزدیک شدن تعطیلات سال نو میلادی به نظر شما بهتر نیست ایمیل زدن را به بعد از نعطیلات موکول کنم؟
    ممنون میشم دوستانی که تجربه دارند جواب سوالم را بدند.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط ShiLuc نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ورودی بهمن 90 هستم و باید تا آخر اسفند از ایران خارج بشم الان در مرحله ایمیل با اساتید هستم. یه سوال برام پیش اومده با توجه به نزدیک شدن تعطیلات سال نو میلادی به نظر شما بهتر نیست ایمیل زدن را به بعد از نعطیلات موکول کنم؟
    ممنون میشم دوستانی که تجربه دارند جواب سوالم را بدند.
    You mean you are going to finish the whole process in less than 3 months?
    I dont know which country you plan to apply, but for US and Canada, people who want to be there in August of year X, they start sending email on Sep-Oct. of year X-1, so in the best, now you can send email to professors for Fall 2015 if all your documents are ready.
    If you are looking for other countries, my answer wont be that much helpful.

Good Luck
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

سلام
    ایمیل یکی از اساتید:
    بنظرم که تمپلیت هست ولی برای من خیلی خیلی مهمه که نظر این استاد رو جلب کنم چون به زمینه کاریش خیلی علاقه دارم لطفا اگر ممکنه راهنمایی کنید که چطور مطمئن بشم که واقعا پوزیشن با فاند دارن که من اپلای کنم؟ ممنونم
    Thank you for your interest. Please see: www..../ProspectiveStudents If you satisfy the admission requirements, I suggest you apply and specify my name as your first preferred potential supervisor. In your statement of interest, please clearly state why you would like to join my research group. We will then look at your documents during the evaluation process. Good luck.

Junior Member

سلام دوست عزیز
    من برای فرصت مطالعاتی میخوام اقدام کنم هر چند اون هم دیر شده البته اگر از جایی مثل ایتالیا جواب بگیرم تا آخر اسفند ایشالا میتونم برم.

Junior Member

سلام
    بعد مدت ها بلاخره یه استاد به من جواب داد و همون اول کار گفت دوست داره باهام اسکایپ کنه. منم جواب دادم باشه فقط بعد این دو سه روز که تعطیله و چون اختلاف ساعتمون زیاده اگه ممکنه براش شب به وقت خودشون تماس بگیره که میشه صبح به وقت اینجا. از زمانی که ایمیلشو بببینم و جوابمو بفرستم هم فقط حدود دو ساعت گذشت. الان دو روز میگذره ولی جواب نداده هنوز! نمی دونم چیز بدی گفتم که خوشش نیومد یا یه دفعه سرش خیلی شلوغ شد؟ به نظر خودم که بد (یا با لحن بد) جوابشو ندادم. حالا به نظرتون چی کار کنم؟ دوباره همون ایمیلو بفرستم یا نه؟

موضوع اینه که من حتی از این استاد فاند هم نمی خوام و فقط چون دانشگاه گفته می خوام مطمئن بشم حاضره سوپروایزرم بشه و اصلا فکر کنم چون تو ایمیل اولم اینو گفتم (البته با لحن بهتر!) جوابمو سریع داد ولی الان خیلی برام عجیبه که چرا دیگه جوابمو نداد.

خواهشا زودتر کمک کنید! این خیلی برام حیاتیه!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط CluE نمایش پست ها
    سلام
    بعد مدت ها بلاخره یه استاد به من جواب داد و همون اول کار گفت دوست داره باهام اسکایپ کنه. منم جواب دادم باشه فقط بعد این دو سه روز که تعطیله و چون اختلاف ساعتمون زیاده اگه ممکنه براش شب به وقت خودشون تماس بگیره که میشه صبح به وقت اینجا. از زمانی که ایمیلشو بببینم و جوابمو بفرستم هم فقط حدود دو ساعت گذشت. الان دو روز میگذره ولی جواب نداده هنوز! نمی دونم چیز بدی گفتم که خوشش نیومد یا یه دفعه سرش خیلی شلوغ شد؟ به نظر خودم که بد (یا با لحن بد) جوابشو ندادم. حالا به نظرتون چی کار کنم؟ دوباره همون ایمیلو بفرستم یا نه؟

موضوع اینه که من حتی از این استاد فاند هم نمی خوام و فقط چون دانشگاه گفته می خوام مطمئن بشم حاضره سوپروایزرم بشه و اصلا فکر کنم چون تو ایمیل اولم اینو گفتم (البته با لحن بهتر!) جوابمو سریع داد ولی الان خیلی برام عجیبه که چرا دیگه جوابمو نداد.

خواهشا زودتر کمک کنید! این خیلی برام حیاتیه!
    سلام

معمولا interview از دید خیلی از اساتید چیزی فراتر از یک گپ و گفت ساده هست...
    به نظر میاد یا سرش شلوغ هست یا در محتملا در حال جمع آوری اطلاعات لازم برای مصاحبه هست... مثلا جزییات تز و زمینه تحقیق و ...
    صبر کردن به نظرم کار منطقی ای هست...
    اگر طی دو سه روز آینده جوابی نگرفتید، ایمیلی جهت یادآوری قرارتون ارسال کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط fsafaee_103 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من معنی این ایمیل رو نمی فهمم مخصوصا عبارت First cut رو. اگه تفسیر کنین ممنون میشم:
    Thanks for reaching out to me. A masters is considered a terminal degree (students do not progress from masters to Ph.D.), and we admit virtually no masters students (they are only admitted as special cases). So you should apply to the Ph.D. program.

Given the large volume of applications, I have to wait until students get through the first cut, which is decided largely on the basis of your undergraduate preparation (primarily math preparation) and test scores. I suggest contacting me late in january to see if you made it through the first cut, at which point I would enjoy talking to you.
    سلام
    فكر كنم منظورش اين باشه: چون تعداد اپليكنت هاش زياده يكسري هارو كات ميكنه ( حذف ميكنه)! كه اين كات كردن رو هم براساس نمرات يكسري آزمون انجام ميده!
    No news is good news

سلام دوستان
    این پاسخ یعنی جواب مثبت؟
    I will accept new PhD students to my research group. Once you are admitted, and decide to join IEOR you will be most welcome at my research group. Feel free to state on your application that I am the/one-of the professors you are interested in working with.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط fsafaee_103 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این پاسخ یعنی جواب مثبت؟
    I will accept new PhD students to my research group. Once you are admitted, and decide to join IEOR you will be most welcome at my research group. Feel free to state on your application that I am the/one-of the professors you are interested in working with.
    سلام

پاسخ امیدوارکننده ای به نظر میاد!
    ظاهرا نظر استاد رو جلب کردید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)