صفحه 993 از 1371 نخستنخست ... 493893943983984985986987988989990991992993994995996997998999100010011002100310431093 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,921 تا 9,930 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط saracivil نمایش پست ها
    سلام
    ایمیل یکی از اساتید:
    بنظرم که تمپلیت هست ولی برای من خیلی خیلی مهمه که نظر این استاد رو جلب کنم چون به زمینه کاریش خیلی علاقه دارم لطفا اگر ممکنه راهنمایی کنید که چطور مطمئن بشم که واقعا پوزیشن با فاند دارن که من اپلای کنم؟ ممنونم
    Thank you for your interest. Please see: www..../ProspectiveStudents If you satisfy the admission requirements, I suggest you apply and specify my name as your first preferred potential supervisor. In your statement of interest, please clearly state why you would like to join my research group. We will then look at your documents during the evaluation process. Good luck.
    سلام
    این یه جواب معمولی هست که استادا به دانشجوها می دن. application رو submit کن اما مطمئن باش به افراد زیادی این استاد اینجوری جواب داده پس رقابت داری و استاد از بین کسایی که submit کردن به بهترین offer می ده.

دوستان استادی به صورت تلگرافی اینطور به من جواب دادن:
    I am in administration now

این معنی خاصی داره؟

یعنی داره دانشجو می گیره؟ یا یعنی کلاً دانشجو نمی گیره؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedzolf نمایش پست ها

این معنی خاصی داره؟

سلام

To be in administration کلا به معنی "اشتغال به کار زیر نظر دولت" هست...
    استنباط من این هست که این استاد قصد recruitment نداره...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedzolf نمایش پست ها

این معنی خاصی داره؟

administration یعنی کادر مدیریتی دانشگاه، مثلا روسای دانشکده ها، مدیران اداری، معاونت آموزشی، تحصیلات تکمیلی و غیره. اگر در پاسخ به شما این را گفته یعنی دانشجو نمیگیره.

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط fsafaee_103 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این پاسخ یعنی جواب مثبت؟
    I will accept new PhD students to my research group. Once you are admitted, and decide to join IEOR you will be most welcome at my research group. Feel free to state on your application that I am the/one-of the professors you are interested in working with.
    It is positive but you have to be admitted first. He just told you that he has opnening positions but you need someone to support your application at this stage
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member

سلام
    من هنوز مدرک زبانم آماده نیست و در جواب یک استاد که باقی مدارک را دیده بود و در مورد مدرک زبان سوال کرده بود گفتم که در تاریخ خاصی که ذکر کردم امتحان خواهم داد در جواب دوباره قسمتی از ایمیل قبل را تکرار کرده ، به نظر شما ایشون جواب خاصی می خواد یا منظورش اینه که وقتی نتایج معلوم شد بهش دوباره ایمیل بزنم؟ الان جوابی به ایشون بدهم؟

In the short term therefore, you may wish to supply by return e-mail details of your English language competency… not as yet part of an official application process, but to enable us to ascertain your background and potential suitability within our programmes of research. For me at least, receiving details of your English language assessment is the next detail I require to .
    consider progressing your enquiry further. I look forward to receiving your response in due course

باتشکر

Junior Member

پاره ای از سخنان جناب استاد
    I noticed that you have quite a bit of background in statistics
    By the way, we also have a very strong statistics group here. If that is something that interests you, you could also consider applying for our PhD program in statistics.

Dear Niloufar,

.As I have mentioned, securing funding for foreign students is quite difficult at the moment. This is especially so when we don’t have an official application from you yet.
    I can discuss your case with my colleagues to see what avenues of funding there are. But to proceed, we need a completed application to our PhD program from you. Please note that by asking you to apply, I am not promising admission. The decision ultimately is made by the admissions committee. But without your formal application, my hands are tied.

حالا سوال اینجاست که من برای این دانشگاه اپلای بکنم یا نه؟ و این جوابی که به من دادن جواب خوبی محسوب میشه یا متوسط یا بد؟ با توجه به اینکه این استاد نسبتا جوان هستن و نمیدونم حرفشون چقدر میتونه تاثیر داشته باشه روی کمیته.
    یه سوال دیگه : الان با این جوابی که ایشون به من داده ایا صلاح هست من با استاد دیگه ای تو همین دانشگاه مکاتبه کنم یا زشته؟ممنون میشم کمک کنید

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط Niloofareabbi نمایش پست ها
    پاره ای از سخنان جناب استاد
    I noticed that you have quite a bit of background in statistics
    By the way, we also have a very strong statistics group here. If that is something that interests you, you could also consider applying for our PhD program in statistics.

Dear Niloufar,

.As I have mentioned, securing funding for foreign students is quite difficult at the moment. This is especially so when we don’t have an official application from you yet.
    I can discuss your case with my colleagues to see what avenues of funding there are. But to proceed, we need a completed application to our PhD program from you. Please note that by asking you to apply, I am not promising admission. The decision ultimately is made by the admissions committee. But without your formal application, my hands are tied.

حالا سوال اینجاست که من برای این دانشگاه اپلای بکنم یا نه؟ و این جوابی که به من دادن جواب خوبی محسوب میشه یا متوسط یا بد؟ با توجه به اینکه این استاد نسبتا جوان هستن و نمیدونم حرفشون چقدر میتونه تاثیر داشته باشه روی کمیته.
    یه سوال دیگه : الان با این جوابی که ایشون به من داده ایا صلاح هست من با استاد دیگه ای تو همین دانشگاه مکاتبه کنم یا زشته؟ممنون میشم کمک کنید
    جوابی که گرفتید خوبه چون استاد میخواد با شما کار کنه اما اینجور که معلومه خودش در admission committee نیست و فاند هم نداره ولی کمک می کنه که بتونید فاند بگیرید. شما ببینید رزومه ی شما در حد مینیمم های دانشگاه هست یا نه. اگه هست که اپلای کنید و به استاد هم خبر بدید.
    در این مورد که استاد تا این حد حمایت خودش رو اعلام کرده صلاح نیست که با بقیه اساتید تماس بگیرید.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

سلام دوستان. من به یکی از اساتید ایرانی ایمیل زدم و ایمیل رو هم track کردم. ایشون رزومه رو دانلود کرده و متن ایمیل رو هم خونده. جوابی که دادن خیلی کوتاه هست و من واقعا موندم که برای این دانشگاه اپلای کنم یا نه به زمینه کاری این استاد هم علاقه دارم. وقت زیادی هم برای تصمیم گیری ندارم (تا ددلاین دو هفته مونده). لطفا راهنمایی کنید.

Thanks much for your interest in my research.

You have a strong resume. I won't know about openings in my group until around February next year.

به نظرتون چه جوابی به این ایمیل بدم که اطلاعات بیشتری کسب کنم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط summer_66 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من به یکی از اساتید ایرانی ایمیل زدم و ایمیل رو هم track کردم. ایشون رزومه رو دانلود کرده و متن ایمیل رو هم خونده. جوابی که دادن خیلی کوتاه هست و من واقعا موندم که برای این دانشگاه اپلای کنم یا نه به زمینه کاری این استاد هم علاقه دارم. وقت زیادی هم برای تصمیم گیری ندارم (تا ددلاین دو هفته مونده). لطفا راهنمایی کنید.

Thanks much for your interest in my research.

You have a strong resume. I won't know about openings in my group until around February next year.

به نظرتون چه جوابی به این ایمیل بدم که اطلاعات بیشتری کسب کنم؟
    سلام

این جواب مطلقا جواب امیدوارکننده ای به حساب نمیاد...
    اگر جواب دیگه ای از اساتید این دانشگاه ندارید و با دانشگاه استاد محوری هم طرف هستید، شاید لازم باشه برای اپلای کمی تعنق بیشتری داشته باشید...
    به هر حال از بررسیشون تشکر کنید و اعلام کنید در بازه ای که گفتند مجددا جهت خبر گرفتن از openings احتمالی، بهشون ایمیل خواهید زد...

براتون آرزوی موفقیت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)