صفحه 996 از 1371 نخستنخست ... 496896946986987988989990991992993994995996997998999100010011002100310041005100610461096 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,951 تا 9,960 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran
    Souri_RS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Atmospheric Physicist at Harvard-Smithsonian

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط saracivil نمایش پست ها
    سلام
    من این ایمیل رو چند روز پیش دریافت کردم
    Thank you for your interest. Please see XXXX If you satisfy the admission requirements, I suggest you apply and specify my name as your first preferred potential supervisor. In your statement of interest, please clearly state why you would like to join my research group. We will then look at your documents during the evaluation
    process.
    Good luck.
    بنظر تمیپلیت میاد، و فقط چند دقیق بعد از ایمیل من جواب دادن
    من میخوام از ایشون مطمئن شم که آیا ایشون برای اپلای من جدی هستن و آیا فاند دارن؟؟ نمیخوام صرفا اپلایم بیهوده و صرف هزینه باشه چطوری بپرسم؟؟ ممنون
    سلام دوست عزیز
    معمولا اگر فاندی نباشه، اساتید اعلام میکنند، اگر دانشگاه و دپارتمان پویایی هست، عموما پذیرش با فول فاند هست در مقطع دکترا.
    ایمیل زدن هم یعنی فاند، و اینکه استاد بحث گروهشو کرده یعنی میخواد شمارو استخدام کنه.
    شما باید ابتدا رزومه خودتون رو چک کنین با سطح دپارتمان و یکبار هم این پست رو برای شناسایی بهتر جواب اساتید مرور کنین.
    ارادتمند
    امیر
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالاتی که در سطح انجمن قابل پرسش‌اند به شکل پیام خصوصی معذورم.

Junior Member

سلام دوستان، خسته نباشید.
    من با استاد ایرانی ای 4 تا ایمیل رد و بدل کردم. همون ایمیل اول براش مقاله شو خوردم و فرستادم، اونم این جواب رو داد: "GRE ایت چنده؟ من میتونم کارای پذیرشت رو ردیف کنم اما گرفتن کمک مالی سخته"
    بعدش من براش نمره GRE ایم رو فرستادم (Q=168, V=139, W=3) و گفتم که به فاند نیاز دارم. اونم جواب داده: "تضمینی نیست که بتونی فاند بگیری. فقط بهترین GRE ها کمک مالی میگیرن".
    حالا سوال من اینه:
    این استاده نظرش چیه؟
    چقدر میشه روی گرفتن فاند حساب کرد؟ (استاده خیلی معروفه)
    می ارزه تا یه بار دیگه GRE بدم؟ (دد لاینش یه ماه دیگه است)
    چیکار کنم که مخش رو کامل بزنم؟ ببخشید اگه طولانی شد اما خیلی برام مهمه. ممنمونم

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein1368 نمایش پست ها
    سلام دوستان، خسته نباشید.
    من با استاد ایرانی ای 4 تا ایمیل رد و بدل کردم. همون ایمیل اول براش مقاله شو خوردم و فرستادم، اونم این جواب رو داد: "GRE ایت چنده؟ من میتونم کارای پذیرشت رو ردیف کنم اما گرفتن کمک مالی سخته"
    بعدش من براش نمره GRE ایم رو فرستادم (Q=168, V=139, W=3) و گفتم که به فاند نیاز دارم. اونم جواب داده: "تضمینی نیست که بتونی فاند بگیری. فقط بهترین GRE ها کمک مالی میگیرن".
    حالا سوال من اینه:
    این استاده نظرش چیه؟
    چقدر میشه روی گرفتن فاند حساب کرد؟ (استاده خیلی معروفه)
    می ارزه تا یه بار دیگه GRE بدم؟ (دد لاینش یه ماه دیگه است)
    چیکار کنم که مخش رو کامل بزنم؟ ببخشید اگه طولانی شد اما خیلی برام مهمه. ممنمونم
    سلام
    به نظرم به استاد بگو که اگه GRE فلان نمره بیارم میتونم فاند بگیرم یا نه
    اگه قول فاند داد به نظرم برو بده
    ببینید دوست عزیز GRE مهم هست اما با یک GRE نمیشه پذیرش گرفت باید بقیه رزومت هم فیت باشه
    لطفا اطلاعات کامل بدید تا دوستان و یا بنده بتونیم دقیق راهنمایی کنیم!!
    مقالات- معدل- دانشگاه محل تحصیل-نمره تافل-GRE-رشته -....
    با تشکر
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"

Junior Member

ممنون از راهنماییتون
    فرمایش شما درسته، شرایط من حداقل های دپارتمان رو خوب برآورده میکنه، این استاد فعلا هیچ دانشجو دکترایی نداره و نمیدونم فول فاند میده به دانشجوها؟ البته توی صفحشون نوشتن که فول اسکالرشیپ موجود هست ولی نمیدونم صفحه آپدیت هست یا نه!
    من میخوام یه جوری از ایشون مطمئن باشم که جدی هستن و آیا فاند هم دارن، با توجه به اینکه خواستن اولین نفر جزو اساتید بالقوه اسمشون بیاد؟
    اگه بخوام اسم اساتید دیگه ای رو هم بیارم تو ساپ باید ازشون اجازه بگیرم؟؟ (به چندتاشون قبلا ایمیل زدم در مورد اینکه دانشجو میخوان پرسیدم ولی جوابی ندادن)

نقل قول نوشته اصلی توسط Souri_RS نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    معمولا اگر فاندی نباشه، اساتید اعلام میکنند، اگر دانشگاه و دپارتمان پویایی هست، عموما پذیرش با فول فاند هست در مقطع دکترا.
    ایمیل زدن هم یعنی فاند، و اینکه استاد بحث گروهشو کرده یعنی میخواد شمارو استخدام کنه.
    شما باید ابتدا رزومه خودتون رو چک کنین با سطح دپارتمان و یکبار هم این پست رو برای شناسایی بهتر جواب اساتید مرور کنین.
    ارادتمند
    امیر
    ویرایش توسط saracivil : January 3rd, 2015 در ساعت 10:50 AM

دوستان یک استاد که ظاهرا adjunct research assistant prefessor یک دانشگاه متوسط آمریکاست جواب ایمیلم رو ثاده و منو بعنوان دانشجوی دکتراش قبول کرده! ولی گفته فعلا فاند ندارم ولی در آینده نزدیک می نونم بهت بدم. یک سوال با توجه به اینکه دوستان گفتن adjunct professor فاند نداره و نمی تونه دانشجو بگیره من باید چیکار کنم خیای نگران برم بعد ببینم سرکارم نه استادی هست نه فاندی چون استادشم عربه و عربا معروفن به پیچوندن

Junior Member

سلام دوستان
    برای یکی از اساتید که ایمیل زده بودم (توش از شباهت زمینه های مورد علاقه و کار کرده ام با کارهاش گفتم و اشاره کردم که که مقاله آس آی ام هم به تازگی چاپ شده). خیلی زود جواب داد که :

I strongly encourage you to apply for our PhD program.

جوابش که خیلی کلیه! حالا میخوام ازش درباره فاند (فول فاند) بپرسم. به نظرتون چه جوری سوالم و مطرح کنم؟ و اینکه دوست دارم یه کم بیشتر معلوم شه که چقد شانس پذیرش دارم!
    مرسی. منتظر نظراتتون هستم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط prestigious_tt نمایش پست ها
    دوستان یک استاد که ظاهرا adjunct research assistant prefessor یک دانشگاه متوسط آمریکاست جواب ایمیلم رو ثاده و منو بعنوان دانشجوی دکتراش قبول کرده! ولی گفته فعلا فاند ندارم ولی در آینده نزدیک می نونم بهت بدم. یک سوال با توجه به اینکه دوستان گفتن adjunct professor فاند نداره و نمی تونه دانشجو بگیره من باید چیکار کنم خیای نگران برم بعد ببینم سرکارم نه استادی هست نه فاندی چون استادشم عربه و عربا معروفن به پیچوندن
    سلام

ممکن هست در آینده نزدیک قرار باشه faculty member بشه...
    بهتر هست برای برنامه ریزی و سبک سنگین کردن این case، ازش بخواید کمی در مورد "در آینده نزدیک" توضیح بده...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط heavenlyB نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای یکی از اساتید که ایمیل زده بودم (توش از شباهت زمینه های مورد علاقه و کار کرده ام با کارهاش گفتم و اشاره کردم که که مقاله آس آی ام هم به تازگی چاپ شده). خیلی زود جواب داد که :

I strongly encourage you to apply for our PhD program.

جوابش که خیلی کلیه! حالا میخوام ازش درباره فاند (فول فاند) بپرسم. به نظرتون چه جوری سوالم و مطرح کنم؟ و اینکه دوست دارم یه کم بیشتر معلوم شه که چقد شانس پذیرش دارم!
    مرسی. منتظر نظراتتون هستم
    سلام

اگر در ایمیلی که فرستادید برای عضویت در research group این استاد ابراز علاقه کردید، این جواب نشون میده که روی شما نظر خاصی نداره و این جواب صرفا برای تهییج شماست تا apply کنید و اگر بهتر از شما به تورش نیفتاد اون وقت شما رو انتخاب کنه!... که در این صورت جواب خیلی امیدوار کننده ای نگرفتید...
    ولی اگر در ایمیل اول حرفی نزدید (که البته بعید هست!) می تونید بگید:

With due attention to considerable coherency among your experiences and the research field with my back ground and interests, would you please assess my chance to join your research group?
    Furthermore, I am prone to know your evaluation regarding my chance to be funded.

براتون آرزوی موفقیت دارم

Member bluen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Mechanical Engineering

بکس استاد گفته بود حتما اپلای کن و بهم خبر بده
    الان میبل زدم:

Dear Prof. ********,

This is *******, I had called you 2 months ago and I decided to apply for PhD program in ME department. My application is already submitted.I would be appreciated if you consider my application.

Attached you may find a copy of my application. Should you need any more information, please do contact me.
    Happy new year!

Sincere thanks for everythings,

زود جواب داد که:

Thank you for the update. Happy new year.

انظر دوستان چیه؟

سپاس
    !Never Give Up

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط bluen نمایش پست ها
    بکس استاد گفته بود حتما اپلای کن و بهم خبر بده
    الان میبل زدم:

Dear Prof. ********,

This is *******, I had called you 2 months ago and I decided to apply for PhD program in ME department. My application is already submitted.I would be appreciated if you consider my application.

Attached you may find a copy of my application. Should you need any more information, please do contact me.
    Happy new year!

Sincere thanks for everythings,

زود جواب داد که:

Thank you for the update. Happy new year.

انظر دوستان چیه؟

سپاس
    منتظر باشید به اپلیکیشن و رزومه شما نگاه کنند تا نظرشون رو بگن. هر چند به نظر من باز بعد یک هفته یه ایمیل بزنید و پیگیر باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)