صفحه 998 از 1371 نخستنخست ... 49889894898898999099199299399499599699799899910001001100210031004100510061007100810481098 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,971 تا 9,980 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member hrf1369 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی راه و ترابری علم و صنعت

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام من به یه استاد دانشگاه استرالیا ایمیل زدم این جواب داد

Dear-----,

Thanks a lot for your request. Please see the website (http://scholarships.curtin.edu.au/) for available scholarships and application procedures (and also consider possible scholarships from your side). I can support your application as supervisor.

Kind regards,

-
    اولا این ایمیل تمپلیته ؟ دو اینکه منظورش این بود که کلا فاند نداره یا خودت بده یا پیدا کن ؟ درباره استرالیا زیاد اطلاعات ندارم اگه میشه یه کمکی کنید که فاند گرفتن توی استرالیا چطوریه ؟ مرسی

Junior Member

با سلام
    من یه ایمیل به یکی از استادای دانشگاه مونیخ زدم و با نامه رزومه هم فرستاده بودم. این جواب رو داده. به نظر شما چی می خواد دقیقا؟ منظورش اینکه پروپزال می خواد یا این که توی یه ایمیل بنویسم به طور کلی چه ایده هایی دارم؟ SOP و Recommendation هم براش بفرستم؟

to continue considering your case, I would need a more detailed document specifying the ideas for a PhD-topic relating to our group’s research.

Junior Member

سلام
    فکر استرالیا این جوریه که حتما یه استاد باید قبول کنه دانشجوش بشید .... من پارسال از یکی اساتید استرالیا یه همچین جوابی داشتم ... البته با من skype هم داشتن ولی همین جوری گفتن باید Scholarship بگیرم ... آخرش هم چون نمره زبانم یه خرده از اونی که خواستن پایین تر بود نتونسته بودم Scholarship بگیرم ولی استاده خودش پیگیری کرد و کارم رو درست کرد اون دانشگاهی که من فرستادم این جوری بود که اصلا از شما می خواستن حتی ایمیل هایی که با استاد رد و بدل کردید رو براشون بفرستید ... حتی یه abstract از پروژه ای که می خواید اون جا انجام بدید هم ازتون می خواستن ... ( که البته این رو هم استاده می نوشت )

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Sharif University of Technology

دوستان این جوابو چجوری ارزیابی میکنین؟

Thank you for your interest in my research lab. Unfortunately, right now, I have no funded assistantships available in my lab for this fall. However, I am writing grant proposals, and there may be funding available by Fall 2015, but I will not know this for a bit of time. Should I get notification of funding, I'd be happy to let you know, however, you may need to make your decision before this, so I cannot guarantee that I will have funding available at this time. However, I hope you will still consider XXXX for your graduate studies. Additionally, I do have graduate students who work in my lab on a volunteer basis. If you would be interested in doing this to gain experience in the mechatronics area should you decide to come to XXXX, I'd be happy to have a discussion with you about this at that time.

You can also contact our Graduate Program Director, Dr. Keqin Gu, if you have additional questions regarding applications or funding opportunities.

Junior Member Mic آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reza127s نمایش پست ها
    دوستان این جوابو چجوری ارزیابی میکنین؟

Thank you for your interest in my research lab. Unfortunately, right now, I have no funded assistantships available in my lab for this fall. However, I am writing grant proposals, and there may be funding available by Fall 2015, but I will not know this for a bit of time. Should I get notification of funding, I'd be happy to let you know, however, you may need to make your decision before this, so I cannot guarantee that I will have funding available at this time. However, I hope you will still consider XXXX for your graduate studies. Additionally, I do have graduate students who work in my lab on a volunteer basis. If you would be interested in doing this to gain experience in the mechatronics area should you decide to come to XXXX, I'd be happy to have a discussion with you about this at that time.

You can also contact our Graduate Program Director, Dr. Keqin Gu, if you have additional questions regarding applications or funding opportunities.
    ایشون گفتند که فعلاً فاند ندارند و نمیتونند تضمین کنند که برای Fall 2015 فاند جور بشه. در آخر هم گفتند میتونید سوالتون رو از Graduate Program Director بپرسید.
    $30 اپلیکیشن فی
    $27 ریپورت GRE
    $19 ریپورت TOEFL
    + هزینه پست Transcripts
    به نظر من ببینید براتون میصرفه که ریسک اپلای رو قبول کنید یا خیر. من نکته فنی خاصی در این مورد نمی‌بینم و فکر نمیکنم کسی بتونه بگه شانستون دقیقاً چقدره اما زیاد امیدوار کننده نیست. با این حال تصمیم‌گیری برای اپلای کاملاً بستگی به علایق و انتظارات خودتون داره و نظر شخصی بقیه ملاک خوبی برای تصمیم‌گیری نیست. یکی اونقدر به این دانشگاه و تحقیق این استاد علاقه داره که اگه کمترین شانسی داشته باشه هم اقدام میکنه (و بعضاً فاندش هم جور میشه) در حالیکه یکی دیگه ملاکش علاقه نیست و فقط میخواد از هر دانشگاهی شد پذیرش با فاند بگیره. در این صورت بهتره اولویتش گزینه‌هایی باشند که شفاف‌تر و امیدوار کننده‌تر از این هستند.

Junior Member

از یکی از اساتید کانادا که قبلا باهاش اسکایپ کرده بودم، بهم پیشنهاد داده بود دوماه دیگه برم و شروع کنم، منم قبول نکرده بودم و پروژه جدیدی بهم پیشنهاد کرد واسه سپتامبر، منم گفتم اوکی، ایشون هم این جواب رو دادند:

You can still apply to the university for a PhD position mentioning that we are in contact. In that case, the advantage is that the subject of the thesis is completely free but the financial support is not guaranteed. You will need to apply for funding through the NSERC portal or other institution.
    If you want to apply for the funding I get through the chair, I need to start the procedure for the selection of the candidate and it will take some time.
    If you take the first option, which is better for me, I could help you during your application to guide you.
    Let me know what you think.

به نظرتون چطوری جواب بدم، اولی رو انتخاب کنم یا دومی؟ احساس میکنم سرکاریه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط amin4439 نمایش پست ها
    از یکی از اساتید کانادا که قبلا باهاش اسکایپ کرده بودم، بهم پیشنهاد داده بود دوماه دیگه برم و شروع کنم، منم قبول نکرده بودم و پروژه جدیدی بهم پیشنهاد کرد واسه سپتامبر، منم گفتم اوکی، ایشون هم این جواب رو دادند:

You can still apply to the university for a PhD position mentioning that we are in contact. In that case, the advantage is that the subject of the thesis is completely free but the financial support is not guaranteed. You will need to apply for funding through the NSERC portal or other institution.
    If you want to apply for the funding I get through the chair, I need to start the procedure for the selection of the candidate and it will take some time.
    If you take the first option, which is better for me, I could help you during your application to guide you.

I think this is not what you ask others!
    There are 2 options. From financial perspective, the second one is easier to get, and from thesis subject point of view, the first one has more flexibility. If you are happy with the subject of the second project, it makes sense to go through that. You should make decision based on your interests.
    Good Luck
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amin4439 نمایش پست ها

اگر معدل عالی ندارید گزینه اول تقریبا منتفی است چون رقابت برای اسکولارشیب های کانادا که معدل محور است خیلی شدیدِ حتی اگر رنک دانشگاهش خوب نباشد. من بودم گزینه دوم انتخاب می کردم (استاد هم از خدا خواسته گفته گزینه اول بهتر است چون از این طریق می تواند 2 دانشجو بگیرد). شما اگر اسکولارشیپ هم برنده بشوید باز هم این استاد عنوان پروژه رو به سمتی خواهد برد که تو حیطه کاری خودش باشد. اگر هم این استاد بعد از دریافت اسکولارشیپ بپیچونید ممکنِ تو دانشکده به مشکل بخورید.

Junior Member

سلام دوستان.
    به یکی از اساتید میل زدم با این محتوی که از زمینه کاری تان خوشم میاد و در مورد یک مقاله استاد هم بحث کردم. (البته خودش زده بود اپن پوزیشن داره..). حالا با این جوابی مه داده به نظرتان من چه جوابی بگم که مطمئن شم می خواهد منو مورد نظر قرار بده.

Yes, we always look for good candidate to join the group. Your background looks very strong and could be a good fit to our research. If you have any questions, please let me know.

Best,

خیلی ممنون از کمک دوستان

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط idiosync نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    به یکی از اساتید میل زدم با این محتوی که از زمینه کاری تان خوشم میاد و در مورد یک مقاله استاد هم بحث کردم. (البته خودش زده بود اپن پوزیشن داره..). حالا با این جوابی مه داده به نظرتان من چه جوابی بگم که مطمئن شم می خواهد منو مورد نظر قرار بده.

Yes, we always look for good candidate to join the group. Your background looks very strong and could be a good fit to our research. If you have any questions, please let me know.

Best,

خیلی ممنون از کمک دوستان
    سلام

در مورد فاند سوال کنید و اینکه آیا اجازه دارید اسم اون رو به عنوان potential supervisor در فرم پذیرش وارد کنید یا نه...
    از شدت و حدت و کیفیت پاسخ این دو سوال میشه فهمید تا چه حد در جذب شما مصر هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)