صفحه 12 از 44 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 437

موضوع: گرفتن مشاوره جهت GRE Subject

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و آشنايي كلي راجع به GRE Subject (بجز ثبت نام و ريپورت نمره)

با سلام
    اگه دانشگاهی ذکر نکرده باشه که GRE میخواد ولی ما امتحان بدیم،برامون امتیاز محسوب میشه یا نه؟

Senior Member Harrison آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات و آشنايي كلي راجع به GRE Subject (بجز ثبت نام و ريپورت نمره)

نقل قول نوشته اصلی توسط mary-m نمایش پست ها
    با سلام
    اگه دانشگاهی ذکر نکرده باشه که GRE میخواد ولی ما امتحان بدیم،برامون امتیاز محسوب میشه یا نه؟
    دوست عزیز اگه سایت دانشگاهی نوشته باشه gre not required but recommended شما مطمئن باش همهٔ بچها اونجا gre می فرستند!!!،این دیگه بر میگرده به رزومتون که بخواین با نمره جی آرای جبران کنین شانستون بالا بیاد،،،و اینکه دانشگاه مورد نظر واقعا جی آرای میخواد ‌یانه
    اما یه تجربه یادم اومد یه دانشگاهی بود در رشته‌ای مثل کامپیوتر که تقریبا همهٔ دانشگاها جی آرای میخوان که صراحتاً اعلام کرده بود ما نمرهٔ جی آرای نمی‌خواهیم و معدل برامون مهمتره،،،۲تا از دوستان بنده با رزومهٔ تقریبا یکسان،،،هم رشته،،،معدل و زبان یکی‌،،،،یکیشون جی آرای داشت و دیگری نداشت،،هر ۲پذیرش گرفتند،،،و جالبه هر ۲ ترم بعد هم تونستن بورس بگیرند

پیش فرض پاسخ : گرفتن مشاوره جهت GRE Subject

سلام من تو امتحان آپریل ثبت نام کردم، اما احساس میکنم زیاد آماده نیستم و نمیتونم درصد بالای 80 درصد رو بیارم. این رو هم ذکر کنم که من سابقاً امتحان دادم اما اعتبارش تا اکتبر یا نوامبر 2011 هستش. نظر دوستان چیه در این مورد؛ آپریل امتحان بدم؟ صبر کنم اکتبر یا نوامبر امتحان بدم؟ یا اصلاً امتحان ندم؟!! من تو امتحان قبلی بالای 80 درصد آورده بودم. در ضمن من باید امتحان GRE General رو هم بدم و ترجیحاً پیش از تغییر فرمت امتحان.

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط hasanali نمایش پست ها
    سلام من تو امتحان آپریل ثبت نام کردم، اما احساس میکنم زیاد آماده نیستم و نمیتونم درصد بالای 80 درصد رو بیارم. این رو هم ذکر کنم که من سابقاً امتحان دادم اما اعتبارش تا اکتبر یا نوامبر 2011 هستش. نظر دوستان چیه در این مورد؛ آپریل امتحان بدم؟ صبر کنم اکتبر یا نوامبر امتحان بدم؟ یا اصلاً امتحان ندم؟!! من تو امتحان قبلی بالای 80 درصد آورده بودم. در ضمن من باید امتحان GRE General رو هم بدم و ترجیحاً پیش از تغییر فرمت امتحان.
    سلام
    دوست من میدونی نمره GRE پنج سال اعتبار داره؟ به نظر من آپریل رو شرکت کن اگه نتیجه دلخواه رو نیوردی نوامبر امتحان بده... رشتتون رو نگفتید؟

یا حق

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    سلام
    دوست من میدونی نمره GRE پنج سال اعتبار داره؟ به نظر من آپریل رو شرکت کن اگه نتیجه دلخواه رو نیوردی نوامبر امتحان بده... رشتتون رو نگفتید؟

یا حق
    سلام دوست عزیز
    ممنون بابت پاسخ سریع و منطقیتون
    من هم دیروز که داشتم میرفتم خونه به همین نتیجه رسیدم. من رشته م بیولوژی مولکولی هستش. اون دفعه که امتحان دادم از سوالهای اخر که یک سری آزمایش بودن نمره کم آوردم!! این دفعه هم از همون سوالها میترسم.

سلام
    از دوستانی که subject فیزیک امتحان دادن یه سوال داشتم
    امتحان واقعا در سطح سوالای 4سری امتحانی که توی فروم برای آپلود گذاشتنه؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط novemb83 نمایش پست ها
    سلام
    از دوستانی که subject فیزیک امتحان دادن یه سوال داشتم
    امتحان واقعا در سطح سوالای 4سری امتحانی که توی فروم برای آپلود گذاشتنه؟
    ممنون
    آره در همون حد هست. این همون نمونه سوالاس.

Junior Member

کسی می دونه امتحان 20 فروردین توزیع کارتش کی هست؟ حوزه امتحانیش کجاست؟

Junior Member

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering in Polimi

بدين‌وسيله به اطلاع داوطلبان متقاضي شركت در آزمون GRE) SUBJECT) روز شنبه مورخ20/1/90 مي‌رساند كارت ورود به جلسه اين آزمون در روزهاي سه‌شنبه و چهارشنبه مورخ 16 و 17/1/90 از ساعت30/8 تا ساعت 00/14 توزيع خواهدشد.
    داوطلبان گرامي مي‌توانند در تاريخ‌هاي ياد شده با همراه داشتن كارت شناسائي معتبر(گذرنامه، شناسنامه ويا كارت ملي) براي دريافت كارت ورود به جلسه آزمون به نشاني: تهران – خيابان كريم‌خان زند- بين خيابان استاد نجات الهي و سپهبدقرني - پلاك204 - مركز آزمون‌هاي بين‌المللي سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه نمايند.
    يادآوري مي‌گردد نشاني محل برگزاري آزمون فوق در زمان توزيع كارت شركت در آزمون به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد.