صفحه 13 از 44 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 437

موضوع: گرفتن مشاوره جهت GRE Subject

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن مشاوره جهت GRE Subject

سلام دوستان
    من رشته ام حسابداریه و میخوام اگه بشه برای ارشد در رشته آی تی ادامه بدم . حدودد هفت سال هم سابقه مدیریت آی تی دارم آیا شرکت در آزمون جی آر ای سابجکت کامپیوتر و اخذ نمره مطلوب میتونه مرتبط نبودن مدرک لیسانس من را جبران بکنه و دوم اینکه آزمون جی آر ای دقیقا چه زمانی از سال و چند نوبت برگزار میشه .
    ممنون میشم راهنمایی بفرمائید .

نقل قول نوشته اصلی توسط IM4n نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من رشته ام حسابداریه و میخوام اگه بشه برای ارشد در رشته آی تی ادامه بدم . حدودد هفت سال هم سابقه مدیریت آی تی دارم آیا شرکت در آزمون جی آر ای سابجکت کامپیوتر و اخذ نمره مطلوب میتونه مرتبط نبودن مدرک لیسانس من را جبران بکنه و دوم اینکه آزمون جی آر ای دقیقا چه زمانی از سال و چند نوبت برگزار میشه .
    ممنون میشم راهنمایی بفرمائید .
    به نظر من جواب سوال اولتون با توجه به سابقه کاریتون بله است
    سه بار در سال برگزار میشه. آپریل، اکتبر ونوامبر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و آشنايي كلي راجع به GRE Subject (بجز ثبت نام و ريپورت نمره)

سلام دوستان
    من رشتم فیزیکه و برای دانشگاه های امریکا میخوام اقدام کنم که معمولا 2تا gre را میخوان
    میخواستم ببینم این revised greکه قراره از octobrبشه مربوط به subj هم هست؟
    یا سوالات مثل سال های قبله؟
    ممنون

پیش فرض پاسخ : سوالات و آشنايي كلي راجع به GRE Subject (بجز ثبت نام و ريپورت نمره)

نقل قول نوشته اصلی توسط quin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من رشتم فیزیکه و برای دانشگاه های امریکا میخوام اقدام کنم که معمولا 2تا gre را میخوان
    میخواستم ببینم این revised greکه قراره از octobrبشه مربوط به subj هم هست؟
    یا سوالات مثل سال های قبله؟
    ممنون
    نه دوست عزیز سوالات GRE موضوعی تغییر نمیکنه. اینها اگر میخواستند تغییری تو امتحان بدن تا حالا گفته بودن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

سلام.
    برای کسی که روزمه خوبی نداره مثله معدل و...نمره ی gre subjet(PHYSICS)می تونه باعث گرفتن پذیرش همراه فاند بشه(برای دانشگاه های اروپا و یا آمریکا)؟اگه می تونه اون چه نمره ای هستش؟و چقدر گرفتن اون نمره قابل دسترس هست؟
    ویرایش توسط nimaafshar8 : April 19th, 2012 در ساعت 08:33 PM دلیل: پینگلیش

[
    سلام.
    برای کسی که روزمه خوبی نداره مثله معدل و...نمره ی gre subjet(PHYSICS)می تونه باعث گرفتن پذیرش همراه فاند بشه(برای دانشگاه های اروپا و یا آمریکا)؟اگه می تونه اون چه نمره ای هستش؟و چقدر گرفتن اون نمره قابل دسترس هست؟]

برای آمریکا GRE general خیلی مهمتره. اما از قدیم گفتن کاچی به از هیچی. بالای 90 درصد میتونه کمک کنه. اما رزومه ضعیف شانس گرفتن کمک هزینه رو براتون کم میکنه. راجع به رشته شما هیچ اطلاعی ندارم. اما اگر تازه فارغ التحصیل هستید. زیاد وقتی ازتون نمیگیره. جزوات درسی دانشگاهیتون رو دوباره مرور کنید و نمونه سوالت رو برید از سایت ETS و از همینجا بگیرید وخودتون رو بسنجید. امیدو.ارم موفق باشید
    ویرایش توسط nimaafshar8 : April 19th, 2012 در ساعت 08:35 PM
    well begun is half done

Junior Member

سلام به همگی دوستان

سوال من هم به نوعی با سوال قبلی مشترکه، فقط می خاستم بدونم برای رشته معماری هم باید gre subject داد یا نه؟ و اینکه باید سابجکت بدیم به دانشگاهی که می خایم بریم بستگی داره یا به نوع رشته؟ توی ایران همه نوع سابجکتی رو میگیرن؟

ممنون از همگی

پیش فرض پاسخ : GRE Subject چقدر مفیده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink Floyd نمایش پست ها
    تا جایی که میدونم GRE Subject یرای ما بچه های ریاضی و بچه های فیزیک و علوم کامپیوتر و چند تا رشته دیگه س.مکانیک شامل این رشته ها نمیشه.
    ضمنا" ریاضی و فیزیکش در حد دروس تخصصی بچه های ریاضی و بچه های فیزیک هستش
    نه، در حد دبیرستان و سال اول دانشگاه هستش. ضمنا یک سری هندی ها و چینی ها برای قوی شدن profile شون در مهندسی ها هم subj میدن. phys یا math. تاثیرش البته به سیاست دانشگاه بستگی داره.

Junior Member

Dear alz;
    As I know and I checked in the administration website of GRE exams; there is no need for you as an Architecture student to take GRE Subject exam. It is necessary and somehow essential for those applicants who want to apply for some pure science programs like Mathematics, Physics, Chemistry, Biology, Cell and Molecular Biology, Psychology, English Literature, computer science, and some other fields.
    You should take part in GRE General exam if you want to apply to the states universities.
    pApAr :
    You also do not need to take GRE Subject, only give GRE General exam and get high scores especially in Verbal section, since you want to apply to a humanities program.

دوستان یکی این قضیه revised gre رو موشکافی کنه ببینیم دنیا دست کیه. اگه قراره تغییری تو امتحان باشه آیا منابع هم تغییر میکنن؟ نوع سوالات و تعداد اونا چی؟