صفحه 14 از 44 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 437

موضوع: گرفتن مشاوره جهت GRE Subject

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و آشنايي كلي راجع به GRE Subject (بجز ثبت نام و ريپورت نمره)

سلام دوستان
    من باتوجه بشرایطم فقط 3 ماه میتونم هم رویgre subj هم روی general وقت بذارم ضمنا برا کنکور کارشناسی ارشدم هم 1 سال خوندم و آمادگیم برا subject بهتره (فیزیک هستم) میخواستم ببینم این مدت کم برا خوندن و گرفتن یه نمره ی خوب برا هر2 جی آر ای کافیه یا وقت کم میارم؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن مشاوره جهت GRE Subject

سلام . من رشته ام فیزیک ئه و معدل ام دقیقا ۱۶. سابجکت رو گند زدم! ۵۹۰ . به نظرتون باید دوباره بدم؟ چقدر مهمه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : GRE Subject چقدر مفیده؟

سلام . من رشته ام فیزیک ئه و معدل ام دقیقا ۱۶. سابجکت رو گند زدم! ۵۹۰ . به نظرتون باید دوباره بدم؟ چقدر مهمه؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : گرفتن مشاوره جهت GRE Subject

دوستان Subject Test نسبتا بی ربط (ریاضی و فیزیک) به نظرتون ارزشی داره؟

من کامپیوتر هستم (و تست کامپیوتر رو هم میدم) ولی المپیادی ریاضی و فیزیک بودم و سوال هاشون رو نگاه می کنم آسون هستن و می تونم نمره خیلی خوبی بگیرم، ارزش داره امتحان بدم؟

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

پیش فرض پاسخ : GRE Subject چقدر مفیده؟

سابجکت بیوشیمی و سلولی مولکولی در صورتیکه نمره ش خوب باشه تا چه حد تو پذیرش دکترا تاثیر داره ؟ مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    Deakin University-Geelong-Australia

پیش فرض پاسخ : سوالات و آشنايي كلي راجع به GRE Subject (بجز ثبت نام و ريپورت نمره)

با سلام به دوستان عزیز
    منم مشکل دوست یالایی رو دارم. فقط مشکل مضاعفی که وجود داره اینه که من میخوام GRE subject هم بدم. متاسفانه 2 تا تاریخ اکتبر و نوامبر تو یه روز هم امتحان GRE هست و هم PBT.
    بنظر شما کدوم رو اول شرکت کنم و کدوم رو دوم؟ رشته من شیمی هست و میخوام کف نمره یعنی 550 رو بیارم
    واقعا ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry - University of Southern California

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamostafa نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز
    منم مشکل دوست یالایی رو دارم. فقط مشکل مضاعفی که وجود داره اینه که من میخوام GRE subject هم بدم. متاسفانه 2 تا تاریخ اکتبر و نوامبر تو یه روز هم امتحان GRE هست و هم PBT.
    بنظر شما کدوم رو اول شرکت کنم و کدوم رو دوم؟ رشته من شیمی هست و میخوام کف نمره یعنی 550 رو بیارم
    واقعا ممنون
    واقعاً فرقی نمیکنه دوست عزیز. در ضمن GRE Subject Chemistry را من خودم دادم واقعاً آسونه یک ماهی وقت بگذار دروس لیسانس را دوره کن به خصوص آلی و شیمی فیزیک که سهم بیشتری از سئوالات از اون هاست مطمئناً نمرت خوب میشه. میتونی بیشتر وقتت را برا تافل بگذاری و اون را زودتر بدی بعد یک review ساده برا subject انجام بدی و با خیال راحت بری سر جلسه.

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

بچه ها این کتاب 1100 هر صفحه اش یه ضرب المثل هم داره. لازمه برای جی آر ایی حفظ کنیم؟ یعنی توی امتحانش idioms هم مهمه؟

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    بچه ها این کتاب 1100 هر صفحه اش یه ضرب المثل هم داره. لازمه برای جی آر ایی حفظ کنیم؟ یعنی توی امتحانش idioms هم مهمه؟
    لازم نیست.

Junior Member

با سلام به دوستان
    میخواستم ببینم من اگه سابجکت که توی نوامبره را بدم به ددلاینه دانشگاه های رنک دار آمریکا میتونم برسم یا نه؟
    ممنون از راهنماییتون