صفحه 16 از 44 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 437

موضوع: گرفتن مشاوره جهت GRE Subject

Junior Member peyman.gha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

پیش فرض پاسخ : سوالات و آشنايي كلي راجع به GRE Subject (بجز ثبت نام و ريپورت نمره)

مرسی از جوابتون، فقط این قضیه ضرر کردن در هزینه های ریپورت نمره چیه؟ من قسمت ریپورت نمره GRE رو خوندم ولی چیز زیادی دستگیرم نشد، می شه یه توضیح مختصر بدید. ممنون

پیش فرض پاسخ : سوالات و آشنايي كلي راجع به GRE Subject (بجز ثبت نام و ريپورت نمره)

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman.gha نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون، فقط این قضیه ضرر کردن در هزینه های ریپورت نمره چیه؟ من قسمت ریپورت نمره GRE رو خوندم ولی چیز زیادی دستگیرم نشد، می شه یه توضیح مختصر بدید. ممنون
    وقتی امتحان میدی حق داری به صورت رایگان برای چهار دانشگاه نمرت رو بفرستی ولی بعد از امتحان برای فرستادن نمرت برای هر دانشگاه تقریباً ده بیست دلاری میفتی. اگر میدونی که کجا میخوای اقدام کنی کد اونها رو در بیار و موقع ثبت نام یا در سر جلسه واردشون کن که ای تی اس براتون مجانی بفرسته و گرنه این چهار تا رو ضرر میکنی.
    well begun is half done

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

سلام
    یه سوال از اساتید داشتم . من رشتم مکانیکه و میخوام برای مستر آمریکا اقدام کنم ، آیا GRE Subject هم نیازه که امتحان بدم یا General کافیه ؟
    تو ETS مثل اینکه فقط برای رشته های زیر Subject نوشته.

و اصولا فرق Subject , General چیه ؟
    با تشکر
    ویرایش توسط apoornaki : August 16th, 2011 در ساعت 04:04 PM

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط apoornaki نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال از اساتید داشتم . من رشتم مکانیکه و میخوام برای مستر آمریکا اقدام کنم ، آیا GRE Subject هم نیازه که امتحان بدم یا General کافیه ؟
    تو ETS مثل اینکه فقط برای رشته های زیر Subject نوشته.

و اصولا فرق Subject , General چیه ؟
    با تشکر
    اصلا Subject نیاز نداری. جنرال برای همه رشته‌ها هست. شامل لغت و متون انگلیسی و ریاضی دوره راهنمایی و کمی هم دبیرستان هست. Subject در هر رشته معمولا شامل اغلب دروس اصلی سالهای اول و دوم و کمی از دروس سوم و چهارم لیسانس هست. برای کسانی که کنکور همان رشته در ارشد رو خواندن اصلا این آزمون سخت نیست.

در بخش Application requirement هر program در دانشگاه‌ها با جزيیات مینویسن که شما برای اپلای چه أزمونهایی نیاز دارید. مکانیک هیچ وقت سابجکت نمیخواد. برای آمریکا معمولا جنرال میخوان اما ممکنه بعضی جاها اختیاری باشه و تک و توک بعضی هم اصلا نخوان.

Junior Member peyman.gha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط hasanali نمایش پست ها
    وقتی امتحان میدی حق داری به صورت رایگان برای چهار دانشگاه نمرت رو بفرستی ولی بعد از امتحان برای فرستادن نمرت برای هر دانشگاه تقریباً ده بیست دلاری میفتی. اگر میدونی که کجا میخوای اقدام کنی کد اونها رو در بیار و موقع ثبت نام یا در سر جلسه واردشون کن که ای تی اس براتون مجانی بفرسته و گرنه این چهار تا رو ضرر میکنی.
    آهان، حالا اگه که کدها رو وارد کنیم می تونیم از ETS بخوایم که مثلاً سال بعدش نتیجه را واسه ی اون 4 تا دانشگاه بفرسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman.gha نمایش پست ها
    آهان، حالا اگه که کدها رو وارد کنیم می تونیم از ETS بخوایم که مثلاً سال بعدش نتیجه را واسه ی اون 4 تا دانشگاه بفرسته؟
    همون موقع که جواب شما میاد (یک تا یک ماه ونیم پس از امتحان) برای اون دانشگاهها هم نمره فرستاده میشه. دانشگاهها عموماً یکی دو سال نمرات ارسالی از طرف ای تی اس رو نگه میدارند که برای اطلاع دقیق میتونید از دانشگاهتون بپرسید. شما تنها همون موقع امتحان میتونید اون رو بفرستید بعد از اون هر چی بخواید بفرستید باید پول بدید
    well begun is half done

پیش فرض پاسخ : سردرگمی (چند سوال در مورد GRE)

سلام
    کسی میدونه دقیقا برای کانادا چه رشته هایی GRE Subject می خوان؟
    ویرایش توسط mamohamadi : August 25th, 2011 در ساعت 06:24 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering, Sahand University of Technology

پیش فرض پاسخ : گرفتن مشاوره جهت GRE Subject

مناسب ترین GRE SUBJECT واسه مهندسی مکانیک چیه؟

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

پیش فرض پاسخ : میزان حیاتی بودن وجود نمره GRE Subject برای Apply

درود بر دوستان عزیز
    کسی می دونه که آیا برای حسابداری در آمریکا و کانادا GRE Subject لازمه؟
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

Member M.Rosa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biology(Cell development), Ferdowsi university

سلام دوستان
    من زیست شناسی خوندم و واسه ارشد میخوام اپلای کنم(آمریکا). توی سایت دانشگاه مد نظر رو هم چک کردم و مشخص نکردن که چه نوعی! فقط گفتند جی آر ای! حالا واسه من سابجکت بهتره یا جنرال؟! توی سابجکت فقط دانش زیست شناسی سنجیده میشه؟ یعنی وربال و ریاضی و رایتینگ نداره؟
    انگار سابجکت آسونتر به نظر میاد! درسته؟
    ممنون میشم از راهنماییتون.
    Life is too good to complain!