صفحه 17 از 44 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 437

موضوع: گرفتن مشاوره جهت GRE Subject

Member M.Rosa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biology(Cell development), Ferdowsi university

پیش فرض پاسخ : گرفتن مشاوره جهت GRE Subject

سلام دوستان
    کسی می دونه منابع واسه جی آر ای تو رشته ی بیولوژی چی ه؟!
    ممنون میشم از راهنماییتون.
    Life is too good to complain!

پیش فرض پاسخ : سوالات و آشنايي كلي راجع به GRE Subject (بجز ثبت نام و ريپورت نمره)

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Rosa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من زیست شناسی خوندم و واسه ارشد میخوام اپلای کنم(آمریکا). توی سایت دانشگاه مد نظر رو هم چک کردم و مشخص نکردن که چه نوعی! فقط گفتند جی آر ای! حالا واسه من سابجکت بهتره یا جنرال؟! توی سابجکت فقط دانش زیست شناسی سنجیده میشه؟ یعنی وربال و ریاضی و رایتینگ نداره؟
    انگار سابجکت آسونتر به نظر میاد! درسته؟
    شما باید جنرال رو امتحان بدید
    در مورد سابجکت تصمیم باشماست که میخواید یا نه، چون اغلب دانشگاهها ازتون نمیخوان
    well begun is half done

سلام دوستان
    کسی می دونه منابع واسه جی آر ای تو رشته ی بیولوژی چی ه؟!
    نمونه سوالات بیولوزی رو از سایت ای تی اس دانلود کن و خودت ببین با خوندن چه کتابهایی میتونی بهش جواب بدی. در ضمن اول اون دفترچه دانلودی مباحثی که ازشون سوال میاد رو نوشته. بیوشیمی که لنینگر خوبه فکر کنم. سلولی هم سلولی البرتز برای فیزیولوژی هم گایتون. اما بهترین راه همونی که اول گفتم بهت سوالات رو دانلود کن
    well begun is half done

Member M.Rosa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biology(Cell development), Ferdowsi university

پیش فرض پاسخ : سوالات و آشنايي كلي راجع به GRE Subject (بجز ثبت نام و ريپورت نمره)

نقل قول نوشته اصلی توسط hasanali نمایش پست ها
    شما باید جنرال رو امتحان بدید
    در مورد سابجکت تصمیم باشماست که میخواید یا نه، چون اغلب دانشگاهها ازتون نمیخوان
    سلام ممنونم
    حقیقتا معدل من خوب نیست، متاسفانه! و 15.73 شده! به نظرتون همین مقدار کافیه؟ یا بهتره سابجکت بدم تا جبران کنه؟
    Life is too good to complain!

سلام ممنونم
    حقیقتا معدل من خوب نیست، متاسفانه! و 15.73 شده! به نظرتون همین مقدار کافیه؟ یا بهتره سابجکت بدم تا جبران کنه؟
    اونش رو نمیدونم که آیا نمره خوب سابجکت جبران معدل کم رو میکنه یا نه. اما میدونم که شما باید تو جنرال نمره خوبی بیارید.
    به امید موفقیت برای همه
    well begun is half done

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

سلام دوستان
    من سابجگت فیزیگ دادم . 15 اکتبر 2011. خیلی خیلی آسون به نظرم می رسه. البته سوال وقت گیر هم داره ولی سوال سخت عمرا ندیدم. من 50 درصد سوالا رو زدم. تنها با وقت مشگل داشتم که اونم به حاطر اینه که این امتخان اون قدر برام مهم نبود که بحوام روش سرمایه گذاری کنم و وقتم رو نتظیم کنم.
    همه موفق باشید
    من یه سری نمونه سوال از سال های 1990 به بعد توی 4shared دانلود کردم و تست زدم. ولی اینا خیلی خیلی آسون تر از اون ها بود.
    آزمونم رو توی سنجش دادم. از جاش هم خیلی راضی بودم و تمام سابجکتی ها جمعا 150 تا نمی شدیم! توی سه سالن با نور و هوای مناسب که فکر کنم همون سالنیه که توش سوالات کنکور و اینا را طرح می کنند و یا حلسات اداری سازمان سنجش توش برگزار می شه. خیلی باگلاس بود خدایی منم اگه تو اون سالن می نشستم ممکن بود همین قوانینی که همه داریم ازش رنح می بریم رو وضع می کردم.

سلام
    لطفا منو راهنمایی کنید
    من لیسانس software engineering خوندم. واسه gre subject گفتن رشته های computer science باید این امتحان رو بدن. ایا این شامل حال ما هم میشه؟

پیش فرض پاسخ : GRE Subject چقدر مفیده؟

سلام
    آیا برای رشته برق دادن جی ار ای فیزیک مفید هست و امتیاز محسوب میشه؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : GRE Subject چقدر مفیده؟

سلام میخواستم بدونم جی ار ای سابجکت فیزیک 680 با اسکور زیر 50% برای پوشوندن معدل لیسانس 13.51 بدرد میخوره یا صداشو در نیارم بهتره
    من البته معدل ارشدم 15.81 هست

دوستان برا کسایی که میخوان رشته های مدیریتی رو تو ارشد بخونن با لیسانس کامپیوتر subject دیگه معنی نداره؟ درسته؟