صفحه 2 از 44 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 437

موضوع: گرفتن مشاوره جهت GRE Subject

پیش فرض پاسخ : GRE Subject چقدر مفیده؟

بله، کنار اسمم هست که.
    اون دوستانی که دادن نظرشون چی بوده؟ منبع چی داشتن؟ بدردشون خورده؟
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

saeede83
    Guest

منابع معمولا همون منابع Berkeley و MIT بود. از ocw.mit.edu می تونید منابعشون رو پیدا کنید. اگه رتبه کنکورتون خیلی خوب نبوده، بهتره روش وقت نذارید چون هم وقت گیره هم نمره زیر 90% به دردتون نمی خوره.

رتبه کنکور خوب بوده اما مشکل ایننه که 6 سال پیش بوده. ممنون از راهنماییتون.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdy
    میخواستم از دوستان مطلع جویا بشم این GRE-Subject بخصوص computer-science چقدر در فرایند پذیرش موثره؟

آیا مثلاً میتونه GPA پایین رو بپوشونه؟ یا حتی نمره پایین GRE-GENERAL رو که معمولاً ...بیپ... میزنیم بپوشونه؟

ممنون
    مهدی
    من از یکی از دانشگاههایی که برا master apply کرده بودم reject شدم. چون GRE Subject امتحان ندادم. اونا توصیه کردند که برا GRE Subject ، اقدام کنم و دوباره apply کنم. اما گفتند میتونم یه Sun Microsystems Java Cerstificate بگیرم . چون کورس اونها خیلی Practical Oriented هست.
    کسی میدونه تو ایران، کجا میشه این دوره رو ثبت نام کرد و مدرکش رو گرفت؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. چون واقعا برام سخته برم کل دروس رو برا GRE بخونم.
    ترجیح میدم Java Certificate رو apply کنم که لااقل یه نفعی برا خودم داشته باشه! ;D
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

من GRE-Sibject 12 April Computer Science رو شرکت کردم. البته بدون آمادگی، بعضی از درسها رو 3-4 ساله نخوندم. نمرم شد 770 (65%) فکر کنم اگر یک ماه وقت بگذارم برای امتحان مهر ماه بتونم نمرم رو حدود 830-850 بکنم. بنظرتون ارزش داره وقت بگذارم براش. البته هنوز برای امسال امید هست، اما باید فکر حالتهای بد رو هم کرد (که امسال پذیرش درست نشه، ویزا ندن، ...).
    در ضمن، رشته لیسانسم کامپیوتر نبوده.

saeede83
    Guest

اگه لیسانستون کامپیوتر نبوده و می خواین برای کامپیوتر در مقاطع بالاتر اپلای کنین، حتما دوباره بدین، اما رشته دیگه ای رو می خواین اپلای کنین ارزشش رو نداره که روی کامپیوتر وقت بذارین.

Senior Member pouya4 آواتار ها

درود

یه سوالی داشتم، من که رشتم مکانیک- ساخت و تولیده، GRE Subject به دردم می خوره یا نه؟ اگه آره چه موضوعی؟ ریاضی؟

ممنون!
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

نقل قول نوشته اصلی توسط Guardiola
    درود

یه سوالی داشتم، من که رشتم مکانیک- ساخت و تولیده، GRE Subject به دردم می خوره یا نه؟ اگه آره چه موضوعی؟ ریاضی؟

ممنون!
    در مورد صنایع چی؟ ریاضی خوب اضافه امتحان بدم؟
    مشکلی نست که آسان نشود     مرد آن است که هراسان نشود

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa_IE
    نقل قول نوشته اصلی توسط Guardiola
    درود

ممنون!
    در مورد صنایع چی؟ ریاضی خوب اضافه امتحان بدم؟
    آقاجون منم مکانیکم البته از نوع جامداتش یکی جواب بده GRE subject چقدر به درد ما میخوره؟
    every thing is possible, but you must pay for it

saeede83
    Guest

مکانیک که subject نداره، ریاضی و فیزیک هم زیادی تخصصی هستن برای رشته های مهندسی