صفحه 34 از 44 نخستنخست ... 2425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 437

موضوع: گرفتن مشاوره جهت GRE Subject

Member
    رشته و دانشگاه
    اخترفیزیک دانشگاه الزهرا تهران

پیش فرض پاسخ : گرفتن مشاوره جهت GRE Subject

دوستان من خیلی سر در گم هستم هم میخوام تافل بدم هم GRE subject نمیدونم چطور هندل کنم. من شهریور کلاسای آمادگی تافل رو رفتم و آبان میخواستم امتحان بدم که نشد .تصمیم دارم خرداد آزمون رو بدم. GRE هم پاییز خواهم داد ولی استرس دارم نمیدونم چطور بخونم و برنامه ریزی کنم. در ضمن نمیدونم که برای من که ارشد فیزیک هستم برای دکترا GRE general ضروریه؟ دانشگاهها اکثرا جزو document های درخواستی ذکر کردن!

Member QUPHAS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHYSICS

نقل قول نوشته اصلی توسط astro نمایش پست ها
    دوستان من خیلی سر در گم هستم هم میخوام تافل بدم هم GRE subject نمیدونم چطور هندل کنم. من شهریور کلاسای آمادگی تافل رو رفتم و آبان میخواستم امتحان بدم که نشد .تصمیم دارم خرداد آزمون رو بدم. GRE هم پاییز خواهم داد ولی استرس دارم نمیدونم چطور بخونم و برنامه ریزی کنم. در ضمن نمیدونم که برای من که ارشد فیزیک هستم برای دکترا GRE general ضروریه؟ دانشگاهها اکثرا جزو document های درخواستی ذکر کردن!
    سلام
    اگر هدفتون آمریکاست که اکثراً حتماً جنرال رو میخوان و سابجکت رو اگر ضروری ندونن شدیداً ریکامند میکنن!
    موفق باشید

Junior Member

سلام .من یه سوال مهم دارم من رشتم بیوشیمیه و یکی از زیر رشته های پزشکیه. می خوام بدونم GRE واسه همه رشته ها یکیه یا برای هر رشته ایی خاصه خودشه؟ چون چندوقت پیش از یکی شنیدم برای هر گروهی فرق داره؟ و یه سوال دیگه!!!!!!!!!!! اینکه GRE واسه phD لازم میشه؟ یا خوبه؟؟؟؟

Junior Member

[QUOTE=bahar000;1540810]سلام .من یه سوال مهم دارم من رشتم بیوشیمیه و یکی از زیر رشته های پزشکیه. می خوام بدونم GRE واسه همه رشته ها یکیه یا برای هر رشته ایی خاصه خودشه؟ چون چندوقت پیش از یکی شنیدم برای هر گروهی فرق داره؟ و یه سوال دیگه!!!!!!!!!!! اینکه GRE واسه phD لازم میشه؟ یا خوبه؟؟؟؟[/Q
    باسلام
    به طور کلی gre دو نوع است یکی جنرال که برای امریکا وکانادا معمولا"(به دانشگاه بستگی دارد) لازم است ودیگری سابجکت که برای ریاضیات علوم پایه و ادبیات وجود دارد معمولا" (البته بسته به دانشگاه )ضروری است لازم به ذکر است که در بیولوزی 2 سابجکت وجود دارد یکی همان بیولوزی ودیگری بیو شیمی برای اطلاع از اینکه در هرکدام چه مباحثی می اید به سایت ای تی اس مرجعه کنید
    در قسمتهای مختلف این سایت به اطلاعات شما به شدت افزوده خواهدشد

سلام دوستان
    من دانشجوی ارشد مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک هستم . آیا امتحان ریاضی gre subject برای گرفتن پذیرش تاثیر داره ؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط arashbadami نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی ارشد مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک هستم . آیا امتحان ریاضی gre subject برای گرفتن پذیرش تاثیر داره ؟
    بله تأثیر داره.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

سلام،
    دوستانی که تجربه امتحان GRE Subject رشته ریاضی رو دارند لطفا من راهنمایی کنند. من از زمان اتمام دوره لیسانس دیگه درسهای دوره لیسانس نخوندم و کنکور ارشد هم ندادم. امسال می خوام به امید خدا GRE هم سابجکت ریاضی و هم جنرال امتحان بدم. می خوام بدونم چه کتابهایی بخونم که درسها برام دوره بشند و مباحث سابجکت هم پوشش داده بشه. کتابهای آمادگی برای کنکور ارشد خوبه؟ اگر آره مال کدوم انتشارات. در کل هر نوع راهنمایی و راهکاری که به نظرتون میرسه ممنون میشم بهم بگید.
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا آنها براین باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

Junior Member crane آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام خدمت همه دوستان و تشکر از حرفهای مفیدتون

من لیسانس و ارشد مکانیک خوندم.. حالا برای phd یا ارشد بخوام بیو مکانیک بخونم GRE SUBJECT دادن تاثیر مثیتی داره؟ و اگه تاثیر + داره کدوم امتحانشو باید بدم؟
    I wanna experience many things in my life like traveling around and visiting different places- trying different things. I don't want to
    just have had "scratched the surface" of life when I die
    مدیران محترم خواهشمندم به اعتراض دوست خوبمان emeliano رسیدگی کنید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط crane نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان و تشکر از حرفهای مفیدتون

من لیسانس و ارشد مکانیک خوندم.. حالا برای phd یا ارشد بخوام بیو مکانیک بخونم GRE SUBJECT دادن تاثیر مثیتی داره؟ و اگه تاثیر + داره کدوم امتحانشو باید بدم؟
    صرف امتحان دادن، مثبت نیست؛ کسب نمرۀ خوب و رقابتی، همیشه پوئن مثبت محسوب میشه.

GRE سابجکت ریاضی نمرۀ بالای 750 از 990، نمرۀ رقابتی محسوب میشه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Member Po0yan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام
    دوستان به نظرتون گرفتن GRE subject Math میتونه تاثیری برای گرفتن پذیرش مستر سازه عمران داشته باشه؟
    من به finite element و structural dynamics و شاخه های وابسته به اینا علاقه دارم و ترجیح میدم از رشته هایی با این محتوا پذیرش بگیرم
    ممنون
    Not Everything iS aS iT Seems