صفحه 38 از 44 نخستنخست ... 2829303132333435363738394041424344 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 437

موضوع: گرفتن مشاوره جهت GRE Subject

پیش فرض پاسخ : گرفتن مشاوره جهت GRE Subject

نقل قول نوشته اصلی توسط saraesf2007 نمایش پست ها
    سلام
    من ارشد مهندسی کامپیوتر هستم میخواستم برای امریکا پی اچ دی اقدام کنم. معدل لیسانسم 13.34 و معدل فوق لیسانس 17.70 هستش. زبانم هم خوبه دارم میخونم ایلتس بدم مطمینم 7.5 خیلی راحت میشم. میخوام ببینم برای پوشش معدل لیسانسم ایا بهتره که جی ار ای سابجکت بدم؟ واگه بله. کدوم سابجکت؟ ایا هنوزم سابجکت کامپیوتر برگزار میشه؟
    سابجکت کامپیوتر به علت کاهش شدید تعداد متقاضی دیگه برگزار نمیشه. "شاید" تو گرایشهایی مثل الگوریتمها، نمره سابجکت ریاضی، بتونه یه امتیاز باشه
    مطمئن ترین راه اینه که صفحه مربوط به شرایط اپلای هر دانشکده رو بخونید، دانشگاه های متفاوت، سیاستهای متفاوتی دارن.
    مثلا من در رشته خودم (اقتصاد) دیدم که بعضی دانشگاه ها گفتن اجباری، برخی دارای امتیاز مثبت و یه تعداد گفتن اصلا برامون سابجکت ریاضی ملاک نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک/ نانوفیزیک

نقل قول نوشته اصلی توسط mt67 نمایش پست ها
    سلام،
    از دوستان اینجا کسی هست که امتحان سابجکت فیزیک داده باشه؟
    میخوام ببینم چقدر تقریبا زمان میبره؟ (معدل ارشدم خوبه(فوتونیک) ولی کارشناسیم خیلی پایینه)
    جنرال رو هم ندادم ، میخواستم بدونم میشه تو این 6 الی 7 ماه واسه هر دو تاش خوند یا فقط یکی رو متمرکز بشم...
    ممنون
    [/QUOTE] دوستان ببخشید یک نفر میتونه یه راهنمایی بکنه. من میخواستم gre سابجکت فیزیک امتحان بدم. من مکانیک خوندم. اصلا نمیدونم چه کتابهایی رو باید خوند تا سوالاتی که تو این امتحان میاد رو کاور کرد. لطفا اسم کتابها رو به طور کامل ذکر کنید که بتونم دانلود کنم. [/QUOTE]
    سلام. من هم مثله شما مشکل معدل لیسانس دارم. تازه امتحان سابجکت فیزیک رو دادم. به نظرم اخرین ویرایش فیزیک هالیدی منبع خوبیه. بیشتر سئوالات رو پوشش می ده.
    به نظرم لازم نیست زیاد درگیر مسئله هاش بشین. خوندن 44 فصلش نباید بیشتر از 45 روز وقت بگیره. یکی دو هفته هم مرور و تست زنی و البته یاداوری مباحث اصلی کوانتم خیلی کمک کننده است. بهتره سری به این ادرس بزنید و به سئولات نمونه یک نگاهی بندازین.
    موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد حسابداری از علوم و تحقیقات البرز

دوستان من مشاوره می خواهم. برای دکتری حسابداری می خواهم اقدام کنم کدوم جی ار ای را باید بدم؟ برای حسابداری هم سابجکت داریم از کجا شروع کنم فعلا دارم 1100 تا کلمه رو می خونم امتحانش چه تاریخی برگزار میشه؟
    ممنون از همتون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط masomeh44 نمایش پست ها
    دوستان من مشاوره می خواهم. برای دکتری حسابداری می خواهم اقدام کنم کدوم جی ار ای را باید بدم؟ برای حسابداری هم سابجکت داریم از کجا شروع کنم فعلا دارم 1100 تا کلمه رو می خونم امتحانش چه تاریخی برگزار میشه؟
    ممنون از همتون
    اگر برای رشتۀ شما GRE سابجکت لازم باشه، طبعاً GRE ریاضی باید بدید. سه بار در سال در حدود آوریل و اکتبر و نوامبر برگزار میشه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

ببخشید برای رشته ای مثل فیزیک یا فوتونیک جهت بهتر کردن رزومه gre سابجکت بهتره یا جنرال. البته میدونم هر دوش ولی با توجه به وقت محدود رو کدوم یکی بیشتر متمرکز بشم؟ من قصدم اینه که سابجکت رو خوب بخونم و واسه جنرال بیشتر رو کوانت و رایتینگ وقت بذارم چون دیگه وقتی نیست. خوبه این کار(مخصوصا واسه گرفتن فاند)؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین

Junior Member

سلام بچه ها. من امروز خواستم واسه جی ار ای سابجکت شیمی ثبت نام کنم واسه 24 اکتبر ولی سیت نداره باید چیکار کنم؟ تو رو خدا راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    جامعه شناسی دانشگاه تهران

سلام من چندتا تاپیک به نظر مرتبط رو گشتم ولی جوابمو پیدا نکردم. منابع gre subject ادبیات چیاست؟ ممنون

Member azerrila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering at azad university of najaf abad

سلام دوستان من فارغ التحصیل مقطع کارشناسی مکانیکم5 ماه دیگه برای ارشد میخوام اپلای کنم آلمان و یا آمریکامیخواستم ببینم اکثر دانشجوهای رشته های فنی مثل من GRE Subject میدن یا General. من دانشگاهی رو توی آلمان دیدم که نوشته Strongly recommended اما نگفته موضوعی یا عمومی که وقتی ایمیل دادم گفتن موضوع ریاضی. دانشگاه هایی هم دیدم که عمومی رو مد نظرشون بوده یا درصورت نمره خوب فاکتوری براش قرار میدن.ضمن اینکه اگرم لازم بود من ریاضی امتحان بدم سوالای مختلفی از مباحث ریاضیات گسسته نظریه اعداد و جبرو هندسه تحلیلی میاد که واقعا سنگین هستن اگر بخوام دوباره بخونم!! مگر اینکه به سوالای حسابانو مهندسیش فقط کافی باشه جواب بدم.ممنون.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azerrila نمایش پست ها
    سلام دوستان من فارغ التحصیل مقطع کارشناسی مکانیکم5 ماه دیگه برای ارشد میخوام اپلای کنم آلمان و یا آمریکامیخواستم ببینم اکثر دانشجوهای رشته های فنی مثل من GRE Subject میدن یا General. من دانشگاهی رو توی آلمان دیدم که نوشته Strongly recommended اما نگفته موضوعی یا عمومی که وقتی ایمیل دادم گفتن موضوع ریاضی. دانشگاه هایی هم دیدم که عمومی رو مد نظرشون بوده یا درصورت نمره خوب فاکتوری براش قرار میدن.ضمن اینکه اگرم لازم بود من ریاضی امتحان بدم سوالای مختلفی از مباحث ریاضیات گسسته نظریه اعداد و جبرو هندسه تحلیلی میاد که واقعا سنگین هستن اگر بخوام دوباره بخونم!! مگر اینکه به سوالای حسابانو مهندسیش فقط کافی باشه جواب بدم.ممنون.
    سلام. من فکر نمی کنم دانشگاه های نرمال از شما جی ار ایی سابجکت بخوان :/
    سابجکت برای رشته های علوم پایه هست. اونم بعضی دانشگاه ها می خوان تو امریکا. اصلا منطقی نیس از شما سابجکت خواسته باشن. حالا یکی دوس داشته باشه امتحان می ده که بگه من این نمره رو هم دارم. ولی اینکه تو requirement ها باشه .... فک نمی کنم.
    ببینید اصولا جی ار ایی برای امریکا هست بجز چنتا دونه دانشگاه معدود تو اروپا یا کانادا. جی ار ایی عمومی رو اکثر دانشگاه ها امریکا می خوان. حالا علاوه بر این عمومی، بعضی رشته ها سابجکت هم دارن.
    که رشته شما جزو اونا نیست.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

دوستان عزیزم،
    از چند ماه قبل ثبت نام برای امتحان جی آر ای سابجکت شروع میشه؟
    یعنی کسی که میخواد تو آوریل امتحان بده، کی باید ثبت نام کنه؟
    خیلی ممنونم

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!