صفحه 5 از 44 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 437

موضوع: گرفتن مشاوره جهت GRE Subject

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

پیش فرض پاسخ : سردرگمی (چند سوال در مورد GRE)

نقل قول نوشته اصلی توسط S.Malekzadeh
    آقا در مورد General GRE و Subject GRE، مثلا دانشگاه نیویورک اینو گفته:

فکر کنم واضح باشه که هر دو تا رو اکیدا میخوان واسه PhD دیگه. یا من همچنان دارم یه چیزی رو اشتباه میکنم؟

با سپاس.
    بله، از جمله ای که گذاشتید اینجوری بر میاد که هر دو تا مدرک لازمه ولی تو قسمت دوم تاکید کرده که PhD رشته ریاضی ترجیحا Subject هم امتحان بدن. من جای شما بودم ایمیل میزدم به دانشگاه و صریحا در این مورد می پرسیدم و بعد اقدام به خوندن میکردم، شاید دانشگاه بگه چون رشتت ریاضیه فقط Subject رو امتحان بدی کافیه و نیازی به General نیست. به نظر میاد قسمت اول رو برای کسائی نوشته که با Background غیر از ریاضی مثلا مهندسی می خوان اپلای کنن برای این رشته. این استنباط من بود حالا درست یا غلطش با شما و بقیه دوستان
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض - صنعتی شریف

با سلام،
    حقیقتش دوست عزیز رو وبسایت اکثر دانشگاه هایی که من میخوام اپلای کنم، تاکید شده که هر دو تا رو میخوان.
    اما فکر کنم پیشنهادتون خوبه.
    بهتره که یک ایمیل بزنم و صریحا بپرسم ازشون که آیا General GRE هم لازمه واسشون یا نه.

با سپاس مجدد.

نقل قول نوشته اصلی توسط alibme-1362
    بله، از جمله ای که گذاشتید اینجوری بر میاد که هر دو تا مدرک لازمه ولی تو قسمت دوم تاکید کرده که PhD رشته ریاضی ترجیحا Subject هم امتحان بدن. من جای شما بودم ایمیل میزدم به دانشگاه و صریحا در این مورد می پرسیدم و بعد اقدام به خوندن میکردم، شاید دانشگاه بگه چون رشتت ریاضیه فقط Subject رو امتحان بدی کافیه و نیازی به General نیست. به نظر میاد قسمت اول رو برای کسائی نوشته که با Background غیر از ریاضی مثلا مهندسی می خوان اپلای کنن برای این رشته. این استنباط من بود حالا درست یا غلطش با شما و بقیه دوستان
    شک نکنید که هر دو رو از شما می خوان. این خاصیت رشته محض. من خودم شیمی محض می خونم. دانشگاههای تاپ همه هر دو رو می خوان. بعضی ها General رو می گن اجباری Subject رو می گن توصیه شده. اونایی که باز یه مقدار پایین تر هستند می گن فقط Sub رو می گن توصیه شده. یه سری هم اصلا نمی خوان. ولی شما رو دو اگه داشته باشی از کلی رقبا جلو می یفتی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض - صنعتی شریف

با سلام،

بله سیاوش جان، من هم به همین نتیجه رسیدم.
    همهٔ دانشگاههای خوب، هر دو تا رو میخوان واسه رشته ما.

باز هم ممنونم.

Junior Member

اگه کسی‌ بخواد در ۲ رشته متفاوت که متفاوت می‌خواد اپلی‌ کنه بهترین راه چیه؟ باید هر ۲ رو امتحان بعده ؟ همزمان بودن امتحانو subjecto چی‌ کنه؟؟؟؟

a.sepehri
    Guest

پیش فرض پاسخ : سردرگمی (چند سوال در مورد gre)

سلام دوستان
    من تا چند ماه دیگه (بهمن)دفاع ارشدمه.
    میخوام توی همین سال هم apply کنم ولی تاریخ ثبت نام GRE سنجش برا ابان گذشته.
    اشکال نداره برای بهمن امتحان بدم؟
    دیر نمیشه برای فرستادن مدارکم؟

Cool پاسخ : سردرگمی (چند سوال در مورد GRE)

نقل قول نوشته اصلی توسط alibme-1362 نمایش پست ها
    حقیقتا من تا حالا ندیدم کسی هر دو تا امتحان GRE رو بده و هر دو رو برای یک Application یک دانشگاه بفرسته، ولی خوب اگه دانشگاه نیویورک اکیدا گفته که باید هر دو تا نمره فرستاده بشه، هر دو رو امتحان بدید. رشته های محض مثل ریاضی همونجور که تو سایت ETS هم زده، Subject امتحان میدن و General معمولا برای بچه های فنی مهندسی هست.
    در مورد زمان ریپورت همونطور که گفتم، زمانش دست شما نیست و هر موقع نمره آماده بشه، ETS بلافاصله میفرسته به دانشگاه مقصد و این نمره شما اونجا میمونه تا شما اپلای کنی، ظاهرا بعضی از دانشگاه ها تا 1 سال بعد از دریافت نمره اونو نگه میدارند و بعضی دیگه فقط برای یک ترم، این رو باید از خود دانشگاه بپرسید که ببینید تا چه موقع نمرتونو نگه میدارن و بهترین زمان برای امتحان دادن شما کیه که زمان فرستادن Application حتما نمرتون اونجا باشه، یعنی اینکه دقیقا تا چه زمانی نمره شما رو موجود دارند رو باید از خود دانشگاه پرسید، ولی خوب معمولا فاصله رسیدن نمره تا اپلای کردن اینقدر زیاد نمیشه و مشکلی از این بابت پیش نمیاد.
    تاریخ های امتحان رو هم باید تو سایت ETS و سنجش مرتبا چک کنید تا به محض باز شدن، بتونید ثبت نام کنید
    سلام. با تشکر
    من رشته ام مهندسی کامپیوتر نرم افزار(لیسانس) بعد باید آزمون General رو بدم منطقی نیست آخه.
    بعد هم من دانشگاه آزاد هستم با معدل 15 می خواستم ببینم برای Fund گرفتن بهتر نیست GRE SUBJECT هم بدم.

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh_sh نمایش پست ها
    سلام. با تشکر
    من رشته ام مهندسی کامپیوتر نرم افزار(لیسانس) بعد باید آزمون General رو بدم منطقی نیست آخه.
    بعد هم من دانشگاه آزاد هستم با معدل 15 می خواستم ببینم برای Fund گرفتن بهتر نیست GRE SUBJECT هم بدم.

GRE General که حتما باید بدی و Subject هم اگر مورد نیاز خود دانشگاه است و یا نیاز به فاند دارید تاثیر بسزایی دارد

پیش فرض پاسخ : سوالاتی راجع به GRE Subject

نقل قول نوشته اصلی توسط zy neo نمایش پست ها
    ماشین حساب نمیتونید استفاده کنید نمره منفی داره، و منابع مشخص نیست. موضوعات رو توی همون کتابچه مینویسه، میتونید ببینید یکی از دانشگاههای معروف اون درسها رو از چه منبعی درس میدن همون رو بخونید. البته من رشته کامپیوترم اما جواب سوالاتون بین رشته ای فرقی نمیکنه بنظرم.
    سلام
    منم رشته ام کامپیوتر هست؟ شما امتحان GRE سابجکت رو دادین؟ چطو بود؟ چی بخونیم خوبه؟

پیش فرض پاسخ : GRE Subject چقدر مفیده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط oftomate نمایش پست ها
    سلام
    من رشته م شیمی ه و می خوام برا استرالیا و انگلستان اقدام کنم. ولی معدل کارشناسیم کمه!
    با توجه با اینکه تو استرالیا و انگلستان نمره GRE نمی خوان به نظر شما نمره بالای GRE می تونه معدل پایین کارشناسی منو بپوشونه؟ اصلا تاثیری داره؟
    با تشکر
    آقا جواب این سوال رو فهمیدی به منم بگو سوال منم هست.
    ایمیل: k.sheikhvand@gmail.com