صفحه 103 از 169 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1684

موضوع: آرشیو شده : تحصيل در اسپانیا (تا ابتدای سال 2013)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

سلام
    می خواستم بدونم کسی از طریق موسسه کوه نور برای اسپانیا اقدام کرده ؟
    ممنون می شمو اگه جواب بدین

Junior Member

با سلام خدمت دوست عزیز
    می تونید در مورد گزینه های که گفتید در مورد گزینه 5 و 6 توضیح بیشتری بدید و سایت آژانسی میشناسید که گزینه 5 رو انجام بدن؟

با تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط yekta نمایش پست ها
    خیر معمولا روال برای سایت ها به شرح زیر است :

1. یک ماه یا دو ماه از مبلغ کل اجاره به عنوان ضمانت + یک ماه اجاره برای پیش پرداخت

2. یک ماه یا دو ماه اجاره به عنوان اجاره و پیش پرداخت که در بعضی کیس ها در صورت انصراف یا کل مبلغ به عنوان خسارت برداشته می شود یا درصدی از آن

3. درصدی از کل اجاره به عنوان پیش پرداخت که معمولا سایت ها رزرو هتل و هوزتل ها مبلغ 10 درصدی را کم می کنند

4. مبلغ کمی به آژانس اجاره مسکن تحت عنوان کمیسیون که صرفا ایشان تعهد رزرو جا را به شما می دهد نه مالک و مبالغ آن حدود 20 تا 40 یورور است

5. تعهد پیدا کردن جا بعضی آژانس ها مبلغی را می گیرند و به شما تعهد می دهند که هنگامی که به اسپانیا آمدید در اسرع وقت برای شما جا پیدا کند و هزینه ای بین 50 تا 100 یورو بابت تعهد و هزینه های پستی می گیرند

6. هم خونه ای که شما با کسی صحبت می کنید و نهایتا شما و هم خونه یتان Housekeeper دانشگاه را از این شرایط مطلع می کنید بعضی دانشگاه این شرایط را تایید و به شما گواهی جهت سفارت می دهند

موفق باشید

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic of IAU and MBA of Tehran University

نقل قول نوشته اصلی توسط rajabk نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوست عزیز
    می تونید در مورد گزینه های که گفتید در مورد گزینه 5 و 6 توضیح بیشتری بدید و سایت آژانسی میشناسید که گزینه 5 رو انجام بدن؟

با تشکر
    در مورد گزینه 5 بعضی آژانس ها به شما یک گواهی می دهند که خودشان را متعهد می دانند که به محض رسیدن به اسپانیا برایتان جا پیدا کنند ولی نمی دانم این شیوه مورد تایید سفارت باشه تازه اونا خیلی گرون می گیرند به ر یسکش نمی ارزه پول دور ریخته بهتر آدم حطر نکنه و جا رزرو کنه

در مورد هم خونه ای شما باید یکی را پیدا کنید که شرایط شما را قبول کند بعد بره دانشگاه از House keepr دانشگاه برایتان نامه بگیرید تازه همه دانشگاه ها این نامه را نمی دهند کار سختی است و معمولا اروپایی ها با اون اخلاقشان این کار ها نمی کنند مگر اینکه یک ایرانی پیدا کنی و اونم حوصله کنه بره از دانشگاه برایت نامه تاییدیه بگیره

به نظر من گرینه های 5 و 6 و بی خیال شدید که به دردسرش نمی ارزه

موفق باشیذ

Junior Member

باور بفرمایید خوندن ۱۰۳ صفحه کار حضرت فیله!...
    ممکنه بگید هزینه یک زندگی معمولی دانشجویی + هزینه تحصیل برای یک ترم حدودا چقدر میشه؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط SNF نمایش پست ها
    باور بفرمایید خوندن ۱۰۳ صفحه کار حضرت فیله!...
    ممکنه بگید هزینه یک زندگی معمولی دانشجویی + هزینه تحصیل برای یک ترم حدودا چقدر میشه؟
    با سلام دوست عزیز

یک زندگی معمولی حدود 600 یورو ماهی ( هزینه یک اتاق 300 تا + هزینه خورد و خوراک و ...)

هزینه تحصیل هم اگر دانشگاه دولتی باشه ترمی حدود 1000 تا خواهد شد. واحدی حدود 30 یورو .

موفق باشید.
    ویرایش توسط attanew : November 21st, 2011 در ساعت 01:17 PM
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    business administration

سلام دوستان
    می خواستم بدونم بعد از پذیرش گرفتن چطور استاد پیدا کنیم تا ادوایس کنه ؟
    این سایت دانشگاه ها هر چی میرم موضوعاتی که اساتید گذاشتن که دانشجو انتخاب کنه نیست،مگه برای دکترا نباید پروپزال نوشت ؟
    این موضوعات رو کجا باید پیدا کرد؟
    من این ترم را از دست دادم؟ کی بعدی را باید اقدام کنم؟
    میشه 1 هفته هتل گرفت ؟برای سفارت قابل قبوله؟ تا بری آنجا و بعدا خانه پیدا کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    business administration

سلام
    شما از کی در حال اقدام هستید؟

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط naassim نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این سایت دانشگاه ها هر چی میرم موضوعاتی که اساتید گذاشتن که دانشجو انتخاب کنه نیست،مگه برای دکترا نباید پروپزال نوشت ؟
    سلام این چیزی نیست که یک روال کلی و مشخص داشته باشد من نمی دانم شما پذیرش گرفتید یا نه ولی در دانشگاهی که من پذیرش گرفتم ابتدا باید یک استاد منو ادوایز می کرد بعد دانشگاه به من نامه پذیرش را می داد مثلا برای رشته من به صورت مشخص برنامه های درسی و گروه ها مشخص بودند من ایمیل یکی از آنها را بداشتم و دلیل و انگیره خودمو گفتم و ازش خواستم تا منو ادوایز کنه و اونم کرد

موفق باشید

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط naassim نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شما باید صبر کنید برای ترم اصلی ( ترم زمستانه ) که شروعش از سپنامبر و ثبت نامش از اوایل اسفند شروع می شه و تا آخر خرداد ادامه داره ولی این هم برای هر دانشگاهی متفاوت است باید به تقویم دانشگاهی نگاه کنی

ببینید برای سفارت قانون خاصی نیست ولی بهتره خود ریسک نکنی طور رزرو کن که قیمتش مناسب باشه و فرض کن اصلا می خواهی بری اونجا و بمونی پس یک هفته کمه و مطمئنا نمی تونی جای دائم پیدا کنی پس حداقل 2 هفته خوبه

موفق باشید

Junior Member

با سلام.
    اگر دانشگاهی در اسپانیا در قسمت نیازمندیهایش مدرک زبان نخواهد و یا بدون مدرک زبان پذیرش بدهد آیا سفارت هنگام دریافت مدارک جهت ارائه ویزا مدرک زبان از متقاضی می خواهد یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)