صفحه 106 از 169 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1684

موضوع: آرشیو شده : تحصيل در اسپانیا (تا ابتدای سال 2013)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Material Engineering,university of seville

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

این جریان ریجکت شدن نمی دونم کی گفته اما فکر کنم هممه چیز بستگی به نامه داره-من دیر اقدام کردم اول گفتن باید دوباره وقت بگیری گفتم اگه میشه نامه رو بخونید بعد خوندن چهارشنبه ساعت 2 بود گفت تا فردا صبح وقت داری مدارک مالیتو ترجمه کنی فقط ترجمه با مهر مترجم احتیاج به تایید قوه قضاییه نداره منم رفتم انجام دادم صبح 5 شنبه هم به عبادی گفت به اون پسر که قرار بوده 5 شنبه بیاد بگید بیاد تو منم رفتم مدارک دادم 20 روز دیگه رفتم دیدم اسمم نیست تو لیست تعجب کردم اخه دانشگاه گفته بود از سفارت پرسیدیم کلیر شدی برو ویزاتو بگیر حالا قسمت جالب دلستان اسمم تو لیست نبود ولی به رو خودم نیاوردم رفتم تو مدارک دادم تو کامپیوتر نگاه کرد گفت ویزات اومده خلاصه ویزارو گرفتیم رفتیم اسپانیا برای مصاحبه الانم که جوابشون مثبت بود میخوایم دوباره بریم

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic of IAU and MBA of Tehran University

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad mahdi نمایش پست ها
    این جریان ریجکت شدن نمی دونم کی گفته اما فکر کنم هممه چیز بستگی به نامه داره-من دیر اقدام کردم اول گفتن باید دوباره وقت بگیری گفتم اگه میشه نامه رو بخونید بعد خوندن چهارشنبه ساعت 2 بود گفت تا فردا صبح وقت داری مدارک مالیتو ترجمه کنی فقط ترجمه با مهر مترجم احتیاج به تایید قوه قضاییه نداره منم رفتم انجام دادم صبح 5 شنبه هم به عبادی گفت به اون پسر که قرار بوده 5 شنبه بیاد بگید بیاد تو منم رفتم مدارک دادم 20 روز دیگه رفتم دیدم اسمم نیست تو لیست تعجب کردم اخه دانشگاه گفته بود از سفارت پرسیدیم کلیر شدی برو ویزاتو بگیر حالا قسمت جالب دلستان اسمم تو لیست نبود ولی به رو خودم نیاوردم رفتم تو مدارک دادم تو کامپیوتر نگاه کرد گفت ویزات اومده خلاصه ویزارو گرفتیم رفتیم اسپانیا برای مصاحبه الانم که جوابشون مثبت بود میخوایم دوباره بریم
    چه جالب شما بفرمایید شرایطتان چی بوده و در ضمن تبریک از جهت پذیرفته شدن

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad mahdi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز و تبریک.اما من نفهمیدم شما برای مصاحبه رفتید اسپانیا؟یعنی دانشگاه خواست ازتون مصاحبه حضوری بکنه؟ و دیگه اینکه حالا دوباره می خوایید برید یعنی چی؟

ApplyAbroad Superstar

دوستان میشه بپرسم روند اخذ پذیرش در کشور اسپانیا چقدر طول میکشه؟؟ ایا هزینه application fee داره؟ اصلاً وب سایت مخصوصی واسه این کار هست؟ مانند daad.de یا studyinnorway یا همچین چیزی؟؟
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بلژیک - هلند.

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew نمایش پست ها
    خواهش می کنم

نه مالزی نیست. هوای خنک هم داره، خیلی بهتر از هوای مالزی هست و شما بیشتر اوقات لذت خواهید برد مگه بارون که اونهم تو بهار زیاد میاد.

1. نه ، مترو همه جا رو پوشش میده. و نگرانی نیست.
    2. ماشین زیاد ارزش نداره می تونید دست دوم ماشین مناسب پیدا کنید.
    3. نه خیلی آسونه ، البته باید تلاش کنید. البته هزینه کلاس باید بدید ولی به هرحال می تونید در عرض یک سال صحبت کنید.
    مرسی دوست گرامی
    ایام به کام...
    شما میدونید شرایط Apply واسه مقطع لیسانس در اسپانیا به چه صورت است؟ اصلا دانشجو خارجی میگیرن یا نه( offer letter میدن یا خیر)؟ اول باید زبان اسپانیایی بخونیم در دانشگاه یا آموزشگاهها برای مقطع لیسانس ؟
    و اگر در آموزشگاه باید بخونیم آیا offer آن اعتبار داره که بتوان از سفارت ویزا گرفت (البته سفارت اسپانیا در ایران مدنظرم نیست).

بازم ممنون از راهنماییتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بلژیک - هلند.

سلام وایام به کام...
    شما میدونید شرایط Apply واسه مقطع لیسانس در اسپانیا به چه صورت است؟ اصلا دانشجو خارجی میگیرن یا نه( offer letter میدن یا خیر)؟ اول باید زبان اسپانیایی بخونیم در دانشگاه یا آموزشگاهها برای مقطع لیسانس ؟
    و اگر در آموزشگاه باید بخونیم آیا offer آن اعتبار داره که بتوان از سفارت ویزا گرفت (البته سفارت اسپانیا در ایران مدنظرم نیست).

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دوستان میشه بپرسم روند اخذ پذیرش در کشور اسپانیا چقدر طول میکشه؟؟ ایا هزینه application fee داره؟ اصلاً وب سایت مخصوصی واسه این کار هست؟ مانند daad.de یا studyinnorway یا همچین چیزی؟؟
    با تشکر
    وب سایت خاصی ندارد وب سایت زیر صرفا شما راهنمایی می کند و پیشنهادهای لازم را می دهد

http://www.spainexchange.com/study_s...s_in_spain.php

اکثرا هزینه ای بابت application نمی گیرند ولی دیدم بعضی از انها طلب کرده اند زمان آن هم بستگی به زمان enrollment داره مثلا برای من از شروع تا گرفتن پذیرش نامه چیزی حدود 2 ماه طول کشید

جواب قطعی به سوال شما نمی شود داد همه چی به شرایط دانشگاه داره و مخصوصا رشته ای می خواهید apply کنید

موفق باشید

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Doornbos نمایش پست ها
    سلام وایام به کام...
    تهته
    بله پذیرش برای لیسانس هم می دهند و در هر دو زبان و حتی ترکیبی ممکنه کلاس ها تشکیل شود بستگی به رشته شما دارد

منظور شما از offer letter چیست ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بلژیک - هلند.

نقل قول نوشته اصلی توسط yekta نمایش پست ها
    بله پذیرش برای لیسانس هم می دهند و در هر دو زبان و حتی ترکیبی ممکنه کلاس ها تشکیل شود بستگی به رشته شما دارد

منظور شما از offer letter چیست ؟
    سلام دوست گرامی
    جداً پس پذیرش میدهند آخه یه شرکت اعزام دانشجو درمالزی به من گفت چون تدریس درمقطع لیسانس اسپانیایی هست اول باید پذیرش از کلاس زبان داشته باشی که من نگران بودم سفارت ویزا نده به این offer letter( در مالزی نامه پدیرش از دانشگاه به این نام هست که فکر کنم در اسپانیا دعوتنامه از دانشگاه نام دارد/من در مالزی زندگی میکنم و از اینجا هم میخوام اقدام کنم ) .
    اینی که شما فرمودید :
    بله پذیرش برای لیسانس هم می دهند و در هر دو زبان و حتی ترکیبی ممکنه کلاس ها تشکیل شود بستگی به رشته شما دارد ---- برای رشته داروسازی میخوام اما اگه نتونم پذیرش بگیرم خوب میتونم رشته ام تغییر بدم شما راهنماییم بفرمایید.
    واگه دانشگاهی رو هم میشناسید سپاسگزارم اگه به من معرفی کنید.

ممنونم از شما دوست گرامی

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Doornbos نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    جداً پس پذیرش میدهند آخه یه شرکت اعزام دانشجو درمالزی به من گفت چون تدریس درمقطع لیسانس اسپانیایی هست اول باید پذیرش از کلاس زبان داشته باشی که من نگران بودم سفارت ویزا نده به این offer letter( در مالزی نامه پدیرش از دانشگاه به این نام هست که فکر کنم در اسپانیا دعوتنامه از دانشگاه نام دارد/من در مالزی زندگی میکنم و از اینجا هم میخوام اقدام کنم ) .
    اینی که شما فرمودید :
    بله پذیرش برای لیسانس هم می دهند و در هر دو زبان و حتی ترکیبی ممکنه کلاس ها تشکیل شود بستگی به رشته شما دارد ---- برای رشته داروسازی میخوام اما اگه نتونم پذیرش بگیرم خوب میتونم رشته ام تغییر بدم شما راهنماییم بفرمایید.
    واگه دانشگاهی رو هم میشناسید سپاسگزارم اگه به من معرفی کنید.

ممنونم از شما دوست گرامی
    برای رشته شما نمی دانم ولی تو سایت های دانشگاهی برای رشته های فنی دیدم که دانشجویی خارجی هم می گیرند شما از لیست وزارت علوم که در همین سایت هم هست لیست دانشگاههای مورد تایید را سرچ کن و رشته مورد نظرتان را بیابید و تحقیق کنید که دوره آن به چه زبانی تشکیل می شود یا اصلا به کوردینیتورش ایمسل برنید و سوال بپرسید

در مورد offer letter من انرا به اسم amission letter می شناسم و دانشگاه من هم به این اسم داد کلا اسپانیا بد ویزا می ده پس اگر می خواهی کارت در سقارت راحت بشه حتما از داشنگاه پذیرش بگیر می تونم بگم سقارت با دادن ویزا به موسسات زبان و شبیه آن و دعوتنامه های ارسالی از سمت انها مشکل داره

والا دانشگاه که رشته های پزشکی داشته باشه نمی شناسم چون رشته من فنیه ولی اینک های زیر را یک نگاه کن

http://www.um.es/

http://www.usal.es/webusal/usal_mast...?termino=15001

http://www.universityofvalladolid.uv...ters/post.html

http://wzar.unizar.es/servicios/ingles/estud/titul.htm

http://www.upf.edu/postgrau/en/tots_els_masters.html

اینهم مرتبطه باز ه یک نگاه کن

http://wzar.unizar.es/servicios/ingles/estud/titul.htm

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)