صفحه 112 از 169 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1684

موضوع: آرشیو شده : تحصيل در اسپانیا (تا ابتدای سال 2013)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام
    خواهش می کنم قربان
    راستش من درمورد دانشگاه والنسیا اطلاعات خاصی ندارم (غیر از رنکینگ و کیفیت خوبش)
    اما Carlos III، چون خودم یه رشته مورد علاقمو توش پیدا کرده بودم، خدمتتون بگم که اگر براتون مهمه، توجه کنید که این دانشگاه اکثر رشته هاش Official Master نیست. یعنی وزارت علوم قبولشون نداره.
    همچنین درجه 2 محسوب میشه. (البته بازم میگم اگر براتون اهمیت داره)
    این لینک official master های دانشگاه:
    http://www.uc3m.es/portal/page/porta...demic_research

و این لینک رشته های انگلیسی:
    http://www.uc3m.es/portal/page/porta...demic_research

میبینید که برق (انگلیسی) توشون نیست.
    موفق باشید

مجدداً ممنونم.
    اما زیاد رنکش برای من مهم نیست. اما من یه کورسهای ترکیبی از اسپانیا-انگلیسی تو دانشگاه دیدم اونم برای رشته telecommunication که امیدوارم بشه برای اینجا هم اقدام کرد. راستی دوست عزیز اینکه اگر یه کورسی به اسپانیایی قبول شیم ایا سفارت اجازه به رفتن به ما میده؟ اخه چون اسپانیایی نمیدونیم؟!!

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic of IAU and MBA of Tehran University

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها

مجدداً ممنونم.
    اما زیاد رنکش برای من مهم نیست. اما من یه کورسهای ترکیبی از اسپانیا-انگلیسی تو دانشگاه دیدم اونم برای رشته telecommunication که امیدوارم بشه برای اینجا هم اقدام کرد. راستی دوست عزیز اینکه اگر یه کورسی به اسپانیایی قبول شیم ایا سفارت اجازه به رفتن به ما میده؟ اخه چون اسپانیایی نمیدونیم؟!!
    سفارت روی زبان خیلی کاری نداره قبلا خانم کارمن بود که از بچه های که کورس اسپانیایی پذیرفته شده بودند سوال و پرسش اسپانیایی می پرسید ولی جدیدا انها مصاحبه خاصی ندارند صرفا تحویل مدرک است ولی فرض کن سفارت هم قبول کنه و ویزا بده

شما می خواهی بری دو سال درس سنگینی مثل مخابرات بخونی که با درس های ما هم فرق داره برو سیلابس آنها نگاه کن ( چون همه رشته ایم دارم بهت کمک می کنم ) حال این درس های سخت را بدون داشتم بیس زبان می خواهی بگذرانی

من دو تا پذیرش از دانشگاه مادرید و پلی تکنیک والنسا بصورت ترکیبی داشتم اصلا قبول نکردم تا اینکه موفق شدم کورس انگلیسی پیدا کنم قبلا هم گفتم برو سراغ ICT که بصورت انگلیسی تدریس می شه

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yekta نمایش پست ها
    خیر سایت مستقیم داره و می توانی مدارکت را آپلود کنی تقریبا می تونم بگم یکی از کاملترین وب سایت هاست

اول باید ثبت نام کنی و یوزر و پس بگیری بعد مدارکتو بذاری و بعد انتخاب رشته کنی دقت کن بعد از اینکه رشته انتخاب کردی باید درخواستتو سند کنی تا استاد مربوطه ببینه وگرنه رسیدگی نمی شود و زمانی که سند می کنی نمی توانی فایلی را دلیت کنی پس در ارسال دقت کنی و گرنه دچار مشکل می شی
    با سلام
    دوست عزیز درخواستتو باید سند کنی یعنی چی؟ چه جوری درخواستمون سند کنیم؟

Junior Member

من می خوام واسه دکتری حسابداری یا فاینانس تو اسپانیا درخواست بدم چجوری به موسسات واگذار کنم یا خودم با دانشگاه ها مکاتبه کنم
    لطفا راهنمایی کامل ممنون

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saroazadi نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز درخواستتو باید سند کنی یعنی چی؟ چه جوری درخواستمون سند کنیم؟
    منظورم اینکه بعد از اتمام کار و آپلود کردن فایل ها درخواستت را Send کنی که به استاد مربوطه فرستاده شود و پس از اون با ایشان مکاتبه کنی تا برایت کارها را طبق مراحل کاری انجام دهد و نهایتا برایت admission letter صادر کند

موفق باشید

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amin8481 نمایش پست ها
    من می خوام واسه دکتری حسابداری یا فاینانس تو اسپانیا درخواست بدم چجوری به موسسات واگذار کنم یا خودم با دانشگاه ها مکاتبه کنم
    لطفا راهنمایی کامل ممنون
    بستگی ه توانایی خودت داره اگر فکر می کنی نمی تونی موسسات بهترین گزینه هستند چون تمام مراحل ورشته ها و ... را می دانند وگرنه خودت با مکاتبه هم می توانی انجام دهی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط yekta نمایش پست ها
    سفارت روی زبان خیلی کاری نداره قبلا خانم کارمن بود که از بچه های که کورس اسپانیایی پذیرفته شده بودند سوال و پرسش اسپانیایی می پرسید ولی جدیدا انها مصاحبه خاصی ندارند صرفا تحویل مدرک است ولی فرض کن سفارت هم قبول کنه و ویزا بده

شما می خواهی بری دو سال درس سنگینی مثل مخابرات بخونی که با درس های ما هم فرق داره برو سیلابس آنها نگاه کن ( چون همه رشته ایم دارم بهت کمک می کنم ) حال این درس های سخت را بدون داشتم بیس زبان می خواهی بگذرانی

من دو تا پذیرش از دانشگاه مادرید و پلی تکنیک والنسا بصورت ترکیبی داشتم اصلا قبول نکردم تا اینکه موفق شدم کورس انگلیسی پیدا کنم قبلا هم گفتم برو سراغ ICT که بصورت انگلیسی تدریس می شه

موفق باشید
    سلام. ممنون از پاسخت
    اما من تو دانشگاه درسهای مخابرات 1 و مخابرات 2 و مدارات فرکانس بالا رو نمره خوبی داشتم البته حالا منظورم از ترکیبی این بود که اگر خدا بخواد و رفتیم اونجا سریع اسپانیش رو بخونیم. اخه واقعاً کورس تنها انگلیسی خیلی بد پیدا میشه. منم حرفت رو قبول دارم مخابرات سنگینه اما کورس ICT تو دانشگاه (پومپه فابیرا) تو بارسا پیدا کردم. البته گفتن یک سالست اونم 60 Credit اومیدوارم وزارت علوم قبول داشته باشه مستر یکسالش رو. خلاصه من فقط همین 2 تا رو پیدا کردم yekta جان.
    با تشکر

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    سلام. ممنون از پاسخت
    اما من تو دانشگاه درسهای مخابرات 1 و مخابرات 2 و مدارات فرکانس بالا رو نمره خوبی داشتم البته حالا منظورم از ترکیبی این بود که اگر خدا بخواد و رفتیم اونجا سریع اسپانیش رو بخونیم. اخه واقعاً کورس تنها انگلیسی خیلی بد پیدا میشه. منم حرفت رو قبول دارم مخابرات سنگینه اما کورس ICT تو دانشگاه (پومپه فابیرا) تو بارسا پیدا کردم. البته گفتن یک سالست اونم 60 Credit اومیدوارم وزارت علوم قبول داشته باشه مستر یکسالش رو. خلاصه من فقط همین 2 تا رو پیدا کردم yekta جان.
    با تشکر
    خوب دیگه نکته اینجاست درس های که ما گذروندیم مثل الکترو مغناطیس و مخابرات انالوگ و ... اصلا از لیست دروس دانشگاهی اونا حذف شده اند و متود درسی انها متفاوت است و برای ادامه تحصیل احتیاج به تجربه و زحمت بالایی است

فوق های یکساله را بی خیال شو چون اموزش عالی ما قبول نمی کنه ولی همین پلی تکنیک بارسلونا داره ولی فکر نمی کنم که الان بهش برسی می ره برای ترم بعدی ولی سیلابس خیلی قشنگه در مورد پرتکل ها و مخابرات دیجیتال و مدولاسیون ها و .. بحث می کنه که من عاشقشم

موفق باشی

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

كسي از دوستان، جواب پذيرشش براي مستر ترم فوريه اومده؟؟؟

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad_t نمایش پست ها
    سلام،دوستان من شنیدم وزارت علوم مستر اسپانیا رو کارشناسی ارشد ارزشیابی نمیکنه،،این درسته؟
    خیر در خود سایت لیست 20 دانشگاه را گفته که گفته اینا مورد تایید من هستند و مابقی هم بعد ار ارزیابی و تحویل رساله تایید می شوند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)