صفحه 16 از 169 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1684

موضوع: آرشیو شده : تحصيل در اسپانیا (تا ابتدای سال 2013)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط darehshoori نمایش پست ها
    بله دوست عزیز فاند مربوط به گزینه FI رو گرفتم.
    آقا تو ثبت نام توي سايت تو قسمت Motivation چي نوشتين كه خوششون اومد؟!

مي تونم بپرسم رزومه تون چي بود؟

Junior Member

ممنون از بابت قیمت ها
    اما کسی نمی دونه خودم چجوری می تونم از لیسانس برا دکترا اقدام کنم؟؟

سلام.
    2 روز پیش برای من از دانشگاه upc ایمیل اومد و گفت که شما برای کارشناسی ارشد پذیرفته شدین و کلاسا اواسط february شروع میشه. بعد پرسید آیا قصد آمدن دارید یا خیر که منم الکی گفتم بله حتما میام.

امکانش هست بهشون بگم که تا مهر ماه بهم فرصت بدن؟چطور؟ بعد چطور می تونم الان بهشون بگم که بورس ام کنن ؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

[QUOTE=rasoul4016;180473][QUOTE=sarrez1;180450]سلام.
    2 روز پیش برای من از دانشگاه upc ایمیل اومد و گفت که شما برای کارشناسی ارشد پذیرفته شدین و کلاسا اواسط february شروع میشه. بعد پرسید آیا قصد آمدن دارید یا خیر که منم الکی گفتم بله حتما میام.

دوست عزیز شما که الکی گفتید میام آیا فکر نمی کنید با این کارتون دید این دانشگاه رو نسبت به دانشجویان ایرانی منفی میکنید یکی از دلایلی که بعضی از دانشگاها جواب ایمیل بچه ها رو نمیده همین کاراست شما که مطمئین نیستد چرا الکی جواب مثبت دادید خیلی رو راست شرایطتتون توضیح بدید خارجی جماعت که رو دربایستی و تعرف بردار نیست که فقط صداقت و رک گویی
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul4016 نمایش پست ها
    سلام.
    لطفااگه ممکنه ایمیلتون رو از طریق یه پیام خصوصی برام بفرستید.
    من چنتا سوال از شما دارم.
    ممنون

در پیغام خصوصی بپرسید ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    سلام.

دوست عزیز شما که الکی گفتید میام آیا فکر نمی کنید با این کارتون دید این دانشگاه رو نسبت به دانشجویان ایرانی منفی میکنید یکی از دلایلی که بعضی از دانشگاها جواب ایمیل بچه ها رو نمیده همین کاراست شما که مطمئین نیستد چرا الکی جواب مثبت دادید خیلی رو راست شرایطتتون توضیح بدید خارجی جماعت که رو دربایستی و تعرف بردار نیست که فقط صداقت و رک گویی

مشکل اینجاست که دارم از کشور دیگری هم پذیرش میگیرم ولی خب مطمئن نیستم که 100 درصد پذیرش بدن و همچنین ممکنه ویزا ندن برای همین نمی خواستم که این شانسم رو از دست بدم.

حالا هم اگر کسی جواب این سوالاتم رو داره بجای نصیحت کردن ممنون میشم جواب بده.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sarrez1 نمایش پست ها

مشکل اینجاست که دارم از کشور دیگری هم پذیرش میگیرم ولی خب مطمئن نیستم که 100 درصد پذیرش بدن و همچنین ممکنه ویزا ندن برای همین نمی خواستم که این شانسم رو از دست بدم.

سلام دوست عزیز

من هم با نظر دوستمون موافقم، شما با یک ایمیل براشون شرایطتون رو توضیح بدید تا اگر اونها قبول کردند جاتون رو نگهدارند، از نظر اخلاقی کار درستی نیست، در این فرم هم اگر سرچ کنید زیاد بحث شده است. در ضمن ممکنه یکی با شرایط شما بخاطر این تصمیم نتونه وارد دانشگاه بشه.

موفق با شید.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط zendani نمایش پست ها
    آقا تو ثبت نام توي سايت تو قسمت Motivation چي نوشتين كه خوششون اومد؟!

مي تونم بپرسم رزومه تون چي بود؟
    سلام.
    در مورد رزومه من که سوال کرده بودین من خلاصه رو توی سایت http://personals.ac.upc.edu/amir/ گذاشتم و این که من اول با استاد هماهنگ کردم بعدش در این سایت مدارک فرستادم. واسه همین تقریبا بعد از ۲ ساعت از فرستادن مدارک توی این سایت بخاطر پی گیری های استاد مربوطه جوابش آمد.
    بازم سوالی باشه من در خدمتم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط sarrez1 نمایش پست ها

این دانشگاه دو بار در سال پذیرش می گیرد البته واسه مقطغ کارشناسی ارشد.
    تا اونجایی که من می دونم زمان اقدام برای گرفتن فاند تمام شده است. و نتیجه های فاند های امسال رو هم اعلام کرده اند.
    http://doctorat.upc.edu/beques/index.php
    داخل سایت بالا انواع فاند ها و زمان اقدام برای آنها نوشته شده است که می تونین مجدد چک کنین. و بهترین کار این هست که شرایط و واسشون توضیح بدین و جواب سوالتون رو هم دوستان دیگه دادن که با دانشگاه مکاتبه کنین و ازشون سوالتون رو بپرسین.
    موفق باشید
    ویرایش توسط darehshoori : January 20th, 2010 در ساعت 02:38 PM

Junior Member

دكتر امير دستت درد نكنه
    استاد رو از دپارتمانش گير اوردي؟
    رتبه اين دانشگاه امسال چند بود؟
    باز هم مرسي

Junior Member

سلام دوستان
    من ليسانس مهندسي فناوري اطلاعات دارم و مي خوام سريعا براي فوق ليسانس در دانشگاه هاي دولتي اسپانيا اقدام كنم. اينجا وكيل از من 2.5 ميليون ميخواد!!!
    يكي منو در اين زمينه راهنمايي كنه لطفا كه آيا مي تونم اقدام كنم؟ چه جوري بايد اين كارو بكنم؟ چون از سايت هاي دانشگاه ها زياد سردر نياوردم. هر كدوم يه چيزي مي گن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)