صفحه 168 از 169 نخستنخست ... 68118158159160161162163164165166167168169 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,671 تا 1,680 , از مجموع 1684

موضوع: آرشیو شده : تحصيل در اسپانیا (تا ابتدای سال 2013)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

با درود
    میخواستم بدونم با شرایطی که دارم نظر شما در مورد پدیرش گرفتن رو بدونم.
    لیسانس- کامپیوتر(نرم افزار) دانشگاه یزد معدل 14.35
    فوق لیسانس کامپیوتر(نرم افزار) دانشگاه آزاد تهران معدل 17.18
    مقاله 2 آی اس آی و 2 ژورنال و 3 تا کنفرانس
    تافل 94

نقل قول نوشته اصلی توسط control نمایش پست ها
    واقعا خنده داره!
    اما خوب چه میشه کرد. ارزشیابی مثلا کردن دیگه
    پس برای کلیه افرادی که بعد از امسال می خوان اقدام کنند حواسشون باشه که فقط از همین دو جا پذیرش بگیرن!
    اما اینطور که مشخصه افراد یا کسی که تایید کننده در ارزشیابی هست کاملا جانب دارانه داره دانشگاهها رو انتخاب می کنه که پایه علمی نداره. ظاهرا معیارهای دیگه هست که ما خبر نداریم.
    کنترل جان
    وقتی در این معیار دانشگاه های پاکستان و قبرس و روسیه و عربی رنک های بالایی رو کسب کردن!!!
    و برای مثال دانشگاه NTU تایوان که جزو 10 تا دانشگاه تاپ مهندسی دنیاست یا کشور لهستان که کلا بایکوت شده و اینهمه دانشگاه های ممتاز اسپانیایی که نیستن
    بایدم انتظار داشت که همچین بلایی سر UPC بیاد...
    کلا اهمیتی به این ارزشیابی مغرضانه و هدفدار ندید.....الکی بزرگ میشه...
    pray for michael schumacher

Junior Member

با سلام
    می خواستم ببینم به نظر شما شانس من واسه پذیرش و فاند چجوره برای رشته کامپیوتر.
    لیسانس دولتی 14.35
    فوق لیسانس ازاد تهران 17.18
    مقاله 2 تا ISI و 2 تا ژورنال و 3 تا کنفرانس بین المللی
    زبان تافل 94
    6 سال سابقه تدریس در دانشگاه آزاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran University/Landscape Architecture

سلام

دوستان من کارشناسی طراحی محیط از دانشگا تبریز 17.12(شاگرد اول)
    و ارشد landscape از دانشگاه تهران 18.34(شاگرد اول)
    2و3 تا توصیه نامه خوب
    5 تا مقاله برای همایش های داخلی نفر اول و 3 تا داخلی نفر دوم
    2 تا مقاله خارجی نفر 2و3
    1.5 سال سابقه کار تو چند تا پروژه در 2 شرکت(بدون بیمه)
    تافل دسامبر میدم بالای 90 و GRE هم دسامبر

میخواستم شانسم رو برای phd در رشته Landscape Architecture بدونم و اینکه شانس گرفتن پذیرش با بورسیه رو دارم؟ جون برورسش برام خیلی حیاتیه؟؟؟؟؟

ممنون اگه راهنماییم کنین!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

سلام ... لیسانس مهندسی بهداشت محیط دانشگاه آزاد تهران پزشکی معدل 14 و کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست گرایش آب و فاضلاب دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات معدل 17 ... آیلتس 6 ... 2 تا isi و 6 تا کنفرانس بین المللی و 1 علمی پژوهشی با رزومه کاری خوب و 1 ترجمه کتاب ... واسه اپلای کردن دکتری برای رشته عمران محیط زیست چقدر شانس دارم ؟؟ با چه فاندی ؟؟ ممنون میشم

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط shabahangm65 نمایش پست ها
    سلام ... لیسانس مهندسی بهداشت محیط دانشگاه آزاد تهران پزشکی معدل 14 و کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست گرایش آب و فاضلاب دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات معدل 17 ... آیلتس 6 ... 2 تا isi و 6 تا کنفرانس بین المللی و 1 علمی پژوهشی با رزومه کاری خوب و 1 ترجمه کتاب ... واسه اپلای کردن دکتری برای رشته عمران محیط زیست چقدر شانس دارم ؟؟ با چه فاندی ؟؟ ممنون میشم
    حدمت همه دوستانی که میان اینجا و پیام میگذارن که با این مشخصات و توانایی ها کجا فاند می گیرن؟ کجا شانش پذیرش دارند و .....

به نظر من هیچ لزومی به پست کردن اینجور کامنت ها در اینجا نیست. هیچ کسی هم نمی تونه به شما جواب اون سوالات رو بده
    قاعده کلی که وجود داره اینه که مدارک تحصیلی و معدل مهم ترین اولویت رو دارند و هرچه بهتر باشه شانس بیشتره
    اولویت مهم بعدی نزدیک بودن تحصص و مقالاتتون به زمینه ای هست که در گروه مربوطه می خواهید اپلای کنید. هرچی تخصص ها نزدیگ تر باشه شانستون بشتره

مشخصا کسی که موارد بالا رو داشته باشه و حداقل دو مقاله هم داشته باشه شانس پذیرش رو داره
    حالا شانس و اونکه زمانی که شما درخواست می کنید ظرفیت خالی در گروه باشه هم دخیله.
    مهم فقط اینه که فرد پی گیر باشه و با استادهای مختلف از طریق ایمیل در تماس باشه تا شانس خودش رو بالا ببره.

Junior Member

با سلام دوستان عزیز من قصد تحصیل در University of Sevilla در رشته برق و مقطع دکترا را دارم. می‌خواستم بدانم شما اطلاعاتی درباره این دانشگاه دارید؟ درباره کیفیت رشته برق این دانشگاه اطلاعاتی دارید؟ بلد نبودن زبان اسپانیائی مشکل ساز می‌باشد (مثلا در سوئد بیشتر افراد زبان انگلیسی را متوجه می‌شوند) یا زبان انگلیسی کفایت می‌کند؟

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyar20 نمایش پست ها
    با سلام دوستان عزیز من قصد تحصیل در University of Sevilla در رشته برق و مقطع دکترا را دارم. می‌خواستم بدانم شما اطلاعاتی درباره این دانشگاه دارید؟ درباره کیفیت رشته برق این دانشگاه اطلاعاتی دارید؟ بلد نبودن زبان اسپانیائی مشکل ساز می‌باشد (مثلا در سوئد بیشتر افراد زبان انگلیسی را متوجه می‌شوند) یا زبان انگلیسی کفایت می‌کند؟
    دپارتمان برق در این دانشگاه بخاطر وجود اساتید معروف در زمینه برق قدرت معروفه و اعتباره خیلی خوبی داره.
    در مقطع دکتری انگلیسی کفایته.

ببخشید دوستان من می خواستمم برای دانشگاه polittecnica de catalunya اپلای کنم برای مستر معماری کسی اطلاعاتی داره از این دانشگاه ممنونم
    ویرایش توسط artimina : November 10th, 2013 در ساعت 11:47 AM

سلام دوستان
    من برای مقطع دکترا دانشگاه بارسلونا اقدام کردم
    28 نوامبر بوده
    به نظرتون حدودا چند وقت دیگه جوابشو میگیرم؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)