صفحه 17 از 169 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1684

موضوع: آرشیو شده : تحصيل در اسپانیا (تا ابتدای سال 2013)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط danial_s نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ليسانس مهندسي فناوري اطلاعات دارم و مي خوام سريعا براي فوق ليسانس در دانشگاه هاي دولتي اسپانيا اقدام كنم. اينجا وكيل از من 2.5 ميليون ميخواد!!!
    يكي منو در اين زمينه راهنمايي كنه لطفا كه آيا مي تونم اقدام كنم؟ چه جوري بايد اين كارو بكنم؟ چون از سايت هاي دانشگاه ها زياد سردر نياوردم. هر كدوم يه چيزي مي گن.
    با سلام دوست عزیز

کاری انجام میشه خیلی ساده تر از این حرفهاست که شما مبلغ فوق رو به وکیل بدهید.، با استفاده از مترجم گوگل وارد سایت اون داشنگاه بشوید و به راحتی به صورت آنلاین تو اون دانشگاه اپلای نمایید. ارسالهای این پست می تونه کمک کنه. یکبار با دقت بخوانید.

موفق باشید.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز

کاری انجام میشه خیلی ساده تر از این حرفهاست که شما مبلغ فوق رو به وکیل بدهید.، با استفاده از مترجم گوگل وارد سایت اون داشنگاه بشوید و به راحتی به صورت آنلاین تو اون دانشگاه اپلای نمایید. ارسالهای این پست می تونه کمک کنه. یکبار با دقت بخوانید.

موفق باشید.
    بنده قبول ندارم اینقد‌ها هم ساده نیست، بعضی‌ موقع‌ها شما باید مصاحبهٔ حضوری یا تلفنی داشته باشی‌، بعضی‌ موقع‌ها پذیرشو دیر میدن و آدم به ویزا نمیرسه یا یه جوری میدان که وزارت علوم و سفارت قبول نمیکنن، جواب ایمیل هم اصلا خوب نمیدان، تمام سایت‌ها هم به اسپنیش و اکثر مناطق اسپانیا زبان خودشو داره مس زبون کاتالان یا زبان باسکی، واسه همین سخته تو سایت‌هاشون اطلاعات بدست آورد، گوگل هم معمولا خوب ترجمه نمی‌کنه، به نظرم اگه میخواید خودتون کارای پذیرشو بکنید باید یا اسپانیش بلد باشید یا خیلی‌ وقت بذارید. دانشگاههای خوبشن هم معمولا اینگلیسی سایت‌هاشون خیلی‌ بده. همون صفحهٔ اول انگلیسی‌ هست بعدش دیگه می‌شه اسپانیش.

ببخشید برای تایپ بده فارسیم، کار بهنویس !

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mitra.sa نمایش پست ها
    بنده قبول ندارم اینقد‌ها هم ساده نیست، بعضی‌ موقع‌ها شما باید مصاحبهٔ حضوری یا تلفنی داشته باشی‌، بعضی‌ موقع‌ها پذیرشو دیر میدن و آدم به ویزا نمیرسه یا یه جوری میدان که وزارت علوم و سفارت قبول نمیکنن، جواب ایمیل هم اصلا خوب نمیدان، تمام سایت‌ها هم به اسپنیش و اکثر مناطق اسپانیا زبان خودشو داره مس زبون کاتالان یا زبان باسکی، واسه همین سخته تو سایت‌هاشون اطلاعات بدست آورد، گوگل هم معمولا خوب ترجمه نمی‌کنه، به نظرم اگه میخواید خودتون کارای پذیرشو بکنید باید یا اسپانیش بلد باشید یا خیلی‌ وقت بذارید. دانشگاههای خوبشن هم معمولا اینگلیسی سایت‌هاشون خیلی‌ بده. همون صفحهٔ اول انگلیسی‌ هست بعدش دیگه می‌شه اسپانیش.

ببخشید برای تایپ بده فارسیم، کار بهنویس !
    با سلام

البته که سختی داره، هر کاری سختی داره، با این اوصافی که می گید همه بچه های که آمریکا می خوان برن باید 10 میلیون به وکیل بدن، در حالی که خوشون یاد می گیرند وپذیرش می گیرند. سخت ترین کارها رو انجام می دهند. البته به نظر من این سختی ها در مقابل مراحل بعد از ویزا که باید تنها باشی اصلا چیزی نیست. بعد هم مصاحبه داشتن یا نداشتن ربطی به داشتن یا نداشتن وکیل نداره، اگر قرار به مصاحبه بشه وکیل هم نمی تونه کمک کنه... باور کنید مراحل پذیرشش راحترین مراحل تو کل دنیاست. کانادا نیست که باید همه چی رو رسمی و مهر موم شده تحویل بدی یا آمریکا که باید سه بار بری بیای. یا سوئد که با کمبود مدارک ردت کنند.

درست گوگل خوب ترجمه نمی کنه ولی براحتی می شه سر در آورد. در مورد سیستمشون هم بگم به راحتی شما بعد از اپلای آنلاین می تونی پی گیری کنی با توجه به مسئول پذیرش، چون خود اونها هم برای پذیرش دادن سخت نمی گیرند و یک سری مدارک رو ازتون می خواد و اگر مدارکتون ناقص باشه بهتون میل می زند و می خوان براشون ایمیل کنید.

شاید اگر وکیل مبلغ 1 تا 1.5 می گرفت قابل قبول بود، نه مبلغی که بیش از اندازه است. اونهم برای پذیرش گرفتن از اسپانیا.

من مخالف وکیل نیستم ولی کاری که می تونی انجام بدی رو بدی وکیل کار خوبی نیست، به نظر من در سختی های بدی جا خواهید زد. ( ویزا، خونه پیدا کردن، بعد اونجا ثبت نام تو داشنگاه، فرودگاه، .......).

موفق باشید.
    ویرایش توسط attanew : January 25th, 2010 در ساعت 04:37 AM
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew نمایش پست ها
    با سلام

البته که سختی داره، هر کاری سختی داره، با این اوصافی که می گید همه بچه های که آمریکا می خوان برن باید 10 میلیون به وکیل بدن، در حالی که خوشون یاد می گیرند وپذیرش می گیرند. سخت ترین کارها رو انجام می دهند. البته به نظر من این سختی ها در مقابل مراحل بعد از ویزا که باید تنها باشی اصلا چیزی نیست. بعد هم مصاحبه داشتن یا نداشتن ربطی به داشتن یا نداشتن وکیل نداره، اگر قرار به مصاحبه بشه وکیل هم نمی تونه کمک کنه... باور کنید مراحل پذیرشش راحترین مراحل تو کل دنیاست. کانادا نیست که باید همه چی رو رسمی و مهر موم شده تحویل بدی یا آمریکا که باید سه بار بری بیای. یا سوئد که با کمبود مدارک ردت کنند.

درست گوگل خوب ترجمه نمی کنه ولی براحتی می شه سر در آورد. در مورد سیستمشون هم بگم به راحتی شما بعد از اپلای آنلاین می تونی پی گیری کنی با توجه به مسئول پذیرش، چون خود اونها هم برای پذیرش دادن سخت نمی گیرند و یک سری مدارک رو ازتون می خواد و اگر مدارکتون ناقص باشه بهتون میل می زند و می خوان براشون ایمیل کنید.

شاید اگر وکیل مبلغ 1 تا 1.5 می گرفت قابل قبول بود، نه مبلغی که بیش از اندازه است. اونهم برای پذیرش گرفتن از اسپانیا.

من مخالف وکیل نیستم ولی کاری که می تونی انجام بدی رو بدی وکیل کار خوبی نیست، به نظر من در سختی های بدی جا خواهید زد. ( ویزا، خونه پیدا کردن، بعد اونجا ثبت نام تو داشنگاه، فرودگاه، .......).

موفق باشید.
    سلام،

بله این کار سخته ولی‌ به نظر من آمریکا اصلا سخت نیست، شما برای پذیرش تو آمریکا گرفتن چیز خاصی‌ لازم نیست انجام بدید، آمریکا فقط مدرک تافل و قره می‌خواد بد همهٔ مدارک هم پست می‌کنید و آنلاین فرمشو پر میکنیدو میفرستید. من از کانادا اطلاع ندارم اما می‌دونم آسونترین کشور واسه پذیرش گرفتن تو دنیا سوئد هست. شما مس دانشگاه آزاد میاید فرمو پر می‌کنید ۱۰ تا رشته انتخاب میکنیدو میفرستید، اونا هم به ترتیب رشتهای شمارو نگا می‌کنه و معمولا قبول میشید البته اصلا کشور خوبی‌ برای رفتن نیست. کار پذیرش اصلا اسون نیس من برای گرفتن پذیرش از اسپانیا یادم هست که ۱ سال تلاش کردم اما وقتی‌ که اومدم اینجا دیدم خوب انقدر‌ها هم کار سختی نبود اما اونموقه خیلی‌ اذیت شدم. در مورد کارای بعدش مثل فرودگاه یا خونه گرفتن به نظرم خیلی‌ هم ساده بود. چون وقتی‌ شما وارد یک کشور شدید دیگه بهار صورت کارتان راه میافته از اینو اون سوال می‌کنید از بچهای ایرانی‌ مقیم اون شهر میپرسید و خوب راه می‌افتید. نه اینکه سخت نباشه ولی‌ به نظر من پذیرش گرفتن سخت تر هست چون شما دسترسی به اطلاعات ندارید. من راجبع وکیل حالا نمیدونم چقدر پول میگیره اما می‌دونم تو اسپانیا اگه زنگ بزنی‌ به وکیل فقط ۳۰ یورو واسه یه مشاوره ساده میگیره، یعنی‌ واسه ۱۰ دقیقه تلفن حرف زدن. شما حساب کنید پیینترین حقوق تو اسپانیا ۱۰۰۰ یورو هستش که می‌شه ۱.۵ میلیون پس اگه با گرنیهی ایران هم حساب کنید به نظر من ۲ میلیون تومن اصلا زیاد نیست. البته همهٔ این حرفا که گفتم نظر شخصی‌ من بود.

به هر صورت ایشالا بچها موفق باشندو بتونن از ایران بیان بیرون ولی‌ به نظر من خارج زیاد هم بدرد نمیخوره.

شما خودتون هم خارج از ایران هستین به نظرم که اطلاعات دارید درسته؟

Junior Member

سلام بچه ها من تازه واردم میخوام بدونم کسی هست که از دانشگاه www.uib.es اطلاعاتی داشته باشه دانشگاش تو مایورکا هشت کسی هست که تو جزیره مایورکا که نزدیکی اسپانیاس درس بخونه

سلام.من تازه به فكر اسپانيا افتادم و سايت دانشگاه upcرو چك كردم ولي 2 تا مشكل دارم .1.من نتونستم ددلاين اين دانشگاه رو پيدا كنم .كسي ميدونه كي است؟
    2-بعد ازregister كردن ديدم كه تو ليست اسم دانشگاهم نيست.بهشون ايميل زدم ولي هنوز جواب ندادن كسي تا حالا اين مشكل رو داشته؟مرسي

Junior Member

سلام دوستان امروز من سفارت بودم و مدارکمو تحویل دادم موارد می گم
    1-اکثر ویزاها رو reject کرده بودن متاسفانه
    2-مدرک زبان رو گذاشتن توی اولویت همه بد جور گیر میدن
    3-اقای گل محمدی کفت که سند خونه دیگه زیاد بدرد نمی خوره برا امکانات مالی و فقط منابع درامدی و پس اندازه مالی بدید من که شاخ در اوردم
    4-موجودی من 24000000 بود ولی گفت خیلی کمه مقدار
    5-من 2 تا نامه بورسیه یکی ماله دانشگاه ازاد بود یکی ماله یه شرکت معتبر ولی گل محمدی گفت احتمال داره قبول نکن اما ماله دانشگاه ازاد رو روش حساس شد
    6-گفت که با این وضعیت (3 سند مالکیت حساب 24000000 و2 نامه بورسیه وگواهی 6 سال کار تو مخابرات وچند تا گواهی دولتی تایید صلاحیت کاری و علمی )گفت احتمال 50%و گفت حتی اگه ایناروقبول کنن حتما برام مصاحبه می زارن
    7- برا بچه های دکترا میگم اینا به برنامه تحقیقاتی حساس نبودن امروز داخل مدارک من به اینم حساس شد و می خوند تا اخر
    واقعا شوکه شدم خیلی سلیقه ای شده و هر روز یه برنامه جدید میدن باز اگه دوستان اطلاعات بیشتری دارن به ما هم بگن منو که نا امید کردن حتی تا جایی پیش رفتیم که گفت باید انگلیسی باهاش حرف بزنم با این حال که جواب میدادم گفت باز اگه امکانات مالی رو قبول کردن مصاحبه می شم بهم گفت سرعت حرف زدنم کمه وقتی مدارکو داشت تحویل میگرفت تا اخر باهام انگلیسی حرف زد من پذیرشم upc برا مخابرات بود نطر دوستایی که ویزا گرفتن یا اطلاعات بیشتر دارن چیه اینا که منو ناامید کردن با این رفتاره امروزشون ایا دوستا کسی میدونه اینا همیشه ادمو ناامید میکنن یا از شانس من امروز حالشون خوب نبوده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parisaayazi نمایش پست ها
    سلام.من تازه به فكر اسپانيا افتادم و سايت دانشگاه upcرو چك كردم ولي 2 تا مشكل دارم .1.من نتونستم ددلاين اين دانشگاه رو پيدا كنم .كسي ميدونه كي است؟
    2-بعد ازregister كردن ديدم كه تو ليست اسم دانشگاهم نيست.بهشون ايميل زدم ولي هنوز جواب ندادن كسي تا حالا اين مشكل رو داشته؟مرسي
    سلام دوست عزیز من upc پذیرش دارم ددلاین نداره هر موقع سال به غیر از تابستون میتونید اپلای کنید البته برا دکترا اینجوری بود و اینکه منظور از دانشگاهتون اگه مبدا باشه اشکال نداره خودتون بنویسید قبول میکنن بعد بقیه مراحلو برید تا اخر

دانشگاه upc با درخواستی که بهشون دادم پذیرش من رو تا مهر ماه عقب انداختن.
    حالا برای گرفتن بورس چه باید کرد؟ کجا رو باید ببینم؟ چه فرمی باید پر کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    َکامپیوتر ( نرم افزار)-la sapienza-rome

سلام. واقعا تبریک میگم. بهتر بود به جای اینکه الکی بگین که میاین میگفتین که جاهای دیگه هم اقدام کردین و باید جواب اونها رو هم در نظر بگیرین.
    ولی پذیرش شما برای یک سال تحصیلی هست یعنی میتونین ماه فوریه یا سپتامبر برین.( واسه من 12 فوریه و 2 سپتامبر بود ) ولی اگه به هر دلیلی نمیتونین برین دلیلش رو بی تعارف بهشون بگین ، اونها درک میکنن !!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)