صفحه 2 از 169 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1684

موضوع: آرشیو شده : تحصيل در اسپانیا (تا ابتدای سال 2013)

0hamed0
    Guest

پیش فرض پاسخ : پذیرش اسپانیا

آره، خودشه! همونی که تو CIMNE هستش. راستی تو دانشجوی ایرانی اونجا میشناسی که یکم ازش آمار بگیریم، من تقریبا جز نیو کمپ و رونالدینهو هیچی در مورد بارسلون و حتی وضعیت و کیفیت دانشگاهاش نمی دونم

از عزیزان کسی راجع به هزینه های زندگی تو اسپانیا اطلاعی داره؟هزینه دانشگاهها واسه MS چه جوریاس؟
    B.G

0hamed0
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Bijangoudarzi
    از عزیزان کسی راجع به هزینه های زندگی تو اسپانیا اطلاعی داره؟هزینه دانشگاهها واسه MS چه جوریاس؟
    تو بارسلون یه زندگی دانشجویی خوب 650 - 700 تا خرج داره، ولی خوب، دانشجویی دیگه! نه اینکه هر شب بری تفریح و هر هفته نیوکمپ! دانشگاه من برای فوق سالی 8000 یورو شهریه میگیره.

حامد جان 650 تا 700 منظورت یورو بود یا ریال؟ ماهیانه؟بعد اینکه اوضاع کار parttime چه جوری؟میشه گیر آورد؟و همراه درس کار هم کرد؟
    B.G

0hamed0
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Bijangoudarzi
    حامد جان 650 تا 700 منظورت یورو بود یا ریال؟ ماهیانه؟بعد اینکه اوضاع کار parttime چه جوری؟میشه گیر آورد؟و همراه درس کار هم کرد؟
    یورو، والا ما که داریم میریم فرنگ که بتونیم بی دغدغه کار بیرون دانشگاه، ادامه تحصیل بدیم! یه جوری نقض غرض میشه اگه کار کنیم! من جواب سوالات شما رو دقیق نمی دونم ولی نکته اینه که این مملکت خارج از محیط دانشگاه همه اسپانیولی یا کاتالان صحبت می کنن و ما چون بلد نیستیم شاید این موضوع تو پیدا کردن کار خلل ایجاد کنه (در مورد آلمان مطمئنم که بدون آلمانی پیدا کردن کار سخته)

سلام
    زبان اسپانیولی با کاتالان چه قدر فرق دارن؟ کدوم رایج تره؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط davood135
    سلام
    زبان اسپانیولی با کاتالان چه قدر فرق دارن؟ کدوم رایج تره؟
    ممنون
    خوب مسلما زبان اسپانيايي پركاربردتره!(هم داخل اسپانيا -هم ساير كشورهاي دنيا)
    تنها جاهايي كه زبان رسميشون كاتالان هست آندورا و خود ايالت كاتالانه!12 ميليون نفر تو كل دنيا مي تونن بفهمن اين زبانو.400ميليون نفر در دنيا زبان اولشون اسپانيايه
    خيلي فرق مي كنه اين دو زبان!
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

blue_ahoora
    Guest

با سلام! دوستان عزيز، من قصد ادامه ِ تحصيل در رشته‌ي معماري (كارشناسي) در اسپانيا رو دارم. اما چطور مي‌تونم اقدام كنم؟ هزينه‌هاي تحصيل و زندگي، شرايط تحصيل و ... رو كسي مي‌تونه بهم بگه؟ آيا وكيل در اين خصوص نياز هست؟

Junior Member

پیش فرض education in spain for chemical engineering(ms)

سلام
    كسي هست كه بخواد م. شيمي در spain بخونه.من عاشق spainهستم ولي جايي رو پيدا نكردم كه به دردم بخوره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Azad Islami, Spanish language

پیش فرض تحصيل در مقطع فوق ليسانس در اسپانيا

سلام دوستان،
    من فارق التحصيل رشته مترجمي زبان اسپانيايي هستم و براي فوق ليسانس در رشته خودم براي اسپانيا مي خواهم اقدام كنم اما قبل از پذيرش گرفتن از دانشگاه مي خوام بدونم كه آيا اصلاً اميدي هست كه بشه از دانشگاه مورد نظر Complutense de madrid, Autonoma de madrid يا يكي ديگر از دانشگاه هاي مطرح اسپانيا در زبان اسپانيايي (البته هر زيرشاخه اي) كمك مالي و يا بورسيه بگيرم؟. در سايت خودشون لينك هاي زيادي به يك سري از مووسسات دادن اما كسي هست كه اطلاع دقيقي داشته باشه كه آيا خود دانشگاه مستقيماً اين كمك را به دانشجويان ميده؟
    البته پذيرش گرفتن از دانشگاه هاي اسپانيا در رشته من زياد سخت نيست اما تنها مشكل من كمك مالي است.
    منتظر جوابهاتون هستم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)