صفحه 20 از 169 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 1684

موضوع: آرشیو شده : تحصيل در اسپانیا (تا ابتدای سال 2013)

Junior Member memol27 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidl79 نمایش پست ها
    سلام

ممنون از جوابتون

این استاده به من میل زده که می خواد با من حرف بزنه و آدرسه Skype هم داده و گفته به وقته مادرید ساعت 10:30 صبح دوشنبه با هم حرف بزنیم

اصلا این یه فراینده معموله که بخواد با من اینطوری بحرفه و فکر می کنید که منظورش چی می تونه باشه!

راستش کمی استرس گرفتم

باید خودمو واسه چه جور سوالاتی آماده کنم؟
    کسی تجربه مشابه داشته؟

خلاصه یه کم راهنمایی کنید وامیدم رو زیاد کنید.

ممنون.
    من تجربه این مصاحبه رو داشتم. چیز سختی اصلا نیست.. معمولا واسه مطمئن شدن از هویت دانشجو و آشنا شدن اون هست معمولا سوالات علمی پرسیده نمیشه ولی در اکثر موارد نکاتی از CV که فرستادید پرسیده میشه. کلا سوالات علمی که پرسیده میشه در حدی نیست که نتونین جواب بدین.. اصلا نگران نباشید... فکر کنم خوندن این هم خالی از لطف نباشه!
    موفق باشید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط memol27 نمایش پست ها
    من تجربه این مصاحبه رو داشتم. چیز سختی اصلا نیست.. معمولا واسه مطمئن شدن از هویت دانشجو و آشنا شدن اون هست معمولا سوالات علمی پرسیده نمیشه ولی در اکثر موارد نکاتی از CV که فرستادید پرسیده میشه. کلا سوالات علمی که پرسیده میشه در حدی نیست که نتونین جواب بدین.. اصلا نگران نباشید... فکر کنم خوندن این هم خالی از لطف نباشه!
    موفق باشید
    من هم چند نکته رو اضافه کنم:

دوستان درست فرمودند، همانطور که گفتند درباره رزومتون چندتا سوال خواهند کرد زیاد سخت نخواهد بود، می تونید حین مصاحبه در مورد موارد جدید رزومه اتون اشاره ای داشته باشید، یکی دو تا توصیه براتون دارم شاید بدرد بخوره:

1. اجازه بدید خود استاد بحث رو به هر سمتی می بره ببره!!! خیلی مهمه فقط دقیقا همون جواب سوال رو بدید،
    2. بحث و فلسفی نکنید( این رو ما همهمون به خاطر فرهنگمون تو حرف زدن داریم.)
    3. جوابتون رو شمرده شمرده و با کلمات ساده بیان کنید، البته منظورم موارد تخصصی نیست.( یک ایراد تو اسپینک ایرانی ها استفاده از کلمات خیلی پیچیده که معمولا در متن های ادبی استفاده میشه. و چون طرف مقابل نی تیو نیست ممکنه براش نامفهوم باشه.)
    4. بعدهم سعی نکنید همه موارد را پاسخ دهید، اگر واقعا موضوعی رو اطلاع ندارید، جدید هست، جواب ندهید. بگویید آشنایی ندارم.
    5. همه سوالات هم درباره موارد علمی نخواهد بود، برخی مواقع از اوضاع ایران و سرگر می ها و ... برای قسمت گرم کردن قضیه استفاده خواهند کرد.

در آخر هم لهجشون خوب نیست، البته برای ما ایرانی فهمش ساده است، چون تقریبا مثل ماها انگلیسی صحبت می کنند. ( البته u رو خیلی وقت ها او تلفظ می کنند..)

استرس نداشته باشید، و حتما به رزومتون اشراف داشته باشید،( البته نه در حد خفن ) و یک کپی از اون رو جولتون باشه.
    موفق باشید
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

سلام
    مصاحبه به خوبی انجام شد و استاده گفت که من رو انتخاب کرده و باید 2 تا توصیه نامه با مدارکم رو براش ایمیل کنم تا نامه پذیرش رو تنظیم کنه. فوق العاده مهربان بود.
    این Recommendation ها چقدر مهمه. چون خیلی در موردشون توصیه کرد! ( خوب جوابش اینه که مهمه) بذارید به عنوان استرس من!!!!!!

حالا همه کمک کنید واسه ویزا برا خودم و همسرم چه کنم....

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidl79 نمایش پست ها
    سلام
    مصاحبه به خوبی انجام شد و استاده گفت که من رو انتخاب کرده و باید 2 تا توصیه نامه با مدارکم رو براش ایمیل کنم تا نامه پذیرش رو تنظیم کنه. فوق العاده مهربان بود.
    این Recommendation ها چقدر مهمه. چون خیلی در موردشون توصیه کرد! ( خوب جوابش اینه که مهمه) بذارید به عنوان استرس من!!!!!!

حالا همه کمک کنید واسه ویزا برا خودم و همسرم چه کنم....
    درود..
    تبریک میگم...
    اگه اشتباه نکنم شما برای دکتری دارید اقدام می کنید دیگه...
    اگر توصیه نامه های خوبی می تونید بگیرید به این ترتیب عمل کنید که دو تاشو از اساتیدتون و یکیشو اگه می تونید از محل کارتون بگیرید...البته اگه محل کار شد مهم نیست...برای توضیحات بیشتر می تونید به تاپیک مربوطه مراجعه کنید...

در مورد ویزا هم فعلا باید مدارکتون رو بفرستید و بعد به فکرش باشید...معمولا ویزا از الان مشخص نمیشه...
    به نظرم اگر شما نامه ی پذیرشتون بیاد و دانشگاه-موسسه مورد نظرتون با سفارت هماهنگ کنه مشکلی پیش نمیاد...

فعلا سعی کنید به فکر فرستادن مدارک و کم و کسری نداشتنشون متمرکز شید

روز خوش

سلام بچه ها
    من برای مقطع پی اچ دی در رشته کامپیوتر گرایش آی تی میخوام اقدام کنم. کسی هست کمکم کنه؟ واقعا ازتون ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirazhdari نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من برای مقطع پی اچ دی در رشته کامپیوتر گرایش آی تی میخوام اقدام کنم. کسی هست کمکم کنه؟ واقعا ازتون ممنون میشم راهنماییم کنید.
    سلام دوست عزیز.
    شما چه کمکی میخواین؟ درخواستتون رو روی فروم بذارید تا دوستان نظر بدهند.
    با تشکر

Junior Member

سلام
    این استاد جواب پذیرش من رو داد. با بورس ماهانه 1500 Euro . قراداد کاری 3 ساله. امیدوارم همه موفق باشید. فقط به من گفته جواب بدم که شرایط رو قبول دارم یا نه تا مسایل ویزا شروع بشه. من چه جوابی باید بدم به این جملات؟
    Please, let me know if you accept these conditions ASAP. If so, Dr. XXXX, manager of XXXXXX, will get in touch with you to start the application of your visa to work in Spain
    در ضمن معنی The contract includes full social security coverage چیه؟ اصلا سوشیال سکیوریتی در اسپانیا شبیه امریکاست یا شامل چیزای دیگه است؟
    ویرایش توسط saeidl79 : February 20th, 2010 در ساعت 06:07 PM

Junior Member

سلام دوستان من ویزام اومد
    برای 28feb بلیط گرفتم
    کسی اگه ویزاش اومد یه خبر بده لطفا!!!
    ممنون

ممنونم از اینکه کمتر از 24 ساعت به من جواب دادید. دوست خوبم من میخوام برای رشته آی تی در اونجا پذیرش بگیرم. نمی خوام پول زیادی به این شرکتها بدم. من کارشناسی و کارشناسی ارشدم را در کشور هند خواندم و الانم میخوام برای اسپانیا اقدام کنم. در اولین اقدام من می بایست استادد راهنما و دانشگاه مورد نظرم را پیدا کنم. چکار کنم؟ از کجا شروع کنم. واقعا اگه کسی در اسپانیاست یا در ایرانه و میدونه من باید چه کنم اول برای همیشه دعاش میکنم.
    خیلی ممنون

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط amirazhdari نمایش پست ها
    ممنونم از اینکه کمتر از 24 ساعت به من جواب دادید. دوست خوبم من میخوام برای رشته آی تی در اونجا پذیرش بگیرم. نمی خوام پول زیادی به این شرکتها بدم. من کارشناسی و کارشناسی ارشدم را در کشور هند خواندم و الانم میخوام برای اسپانیا اقدام کنم. در اولین اقدام من می بایست استادد راهنما و دانشگاه مورد نظرم را پیدا کنم. چکار کنم؟ از کجا شروع کنم. واقعا اگه کسی در اسپانیاست یا در ایرانه و میدونه من باید چه کنم اول برای همیشه دعاش میکنم.
    خیلی ممنون
    سلام

اول از همه باید ببینی که کدوم دانشگاه ها دوره مورد نظرت که احتمالا دکتری در IT هستش رو ارائه میدن.که کار سختی نیستش.باید فقط دونه به دونه دانشگاها رو چک کنی.بعدشم بگردی دنبال استادی که رزومت رو خوشش بیاد و قبول کنه تو رو. در اینجا رزومه خیلی مهمه.اگه رزومه نسبتا خوبی داری امیدوار باش.اصلا کار پیچیده ای نیستش.
    I am not in this site anymore.Alireza

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)