صفحه 23 از 169 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323373123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 1684

موضوع: آرشیو شده : تحصيل در اسپانیا (تا ابتدای سال 2013)

Member Mehdiak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Tehran jonoob

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    نکنه میخوای از این شرایط خاص دانشگاه آزاد استفاده کنی، که یک ترم برای کمک به معدل برداری؟ اگه اینطوریه موردی نداره، بله میتونی دوباره بفرستی منتها برای ترم های بعدی.
    سلام دوست عزیز منم دانشگاه ازادیم و از این قانون استفاده کردم . معدلم 13.4 بود الان 14 شده البته خنده دارش اینه که دقیقا شدم 13.99 و نتونستم 14 بکنمش . BTW . شما می تونید پیش بینی کنید که معدلتون چند می شه و بعد اعلام کنید اما باید سعی کنین مدرک نهاییتونو ولو با اندکی تاخیر هم که شده بفرستین . البته من یه گواهی با کلی دوندگی از دانشگاه گرفتم که به نوعی تفاوت معدلی که من مثلا در application form می گفتم و معدل ریز نمراتم توجیه می کرد . its up too u. do ur best

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

دوستان لطفاً از بحث های مرتبط با تاپیک دور نشین و ادامه بحث دراین مورد رو در تاپیک های مرتبط دنبال کنید، پیشاپیش از همکاریتون ممنون و سپاسگذارم.

تذکر:
    XXL2005 عزیز، متاسفانه سوال بعدیتون اصلاً مرتبط با موضوع نیست و باید در بخش پذیرش مطرح کنید، طبق قوانین فاروم مجبور به حذف پستتون شدم!

ویرایش توسط halandoon : March 10th, 2010 در ساعت 01:58 PM
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Member Aranjuez آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهید بهشتی

سلام! من می خوام برای کارشناسی ارشد معماری اقدام کنم. سوالی که دارم اینه:
    1. برای ورود به دانشگاههای دولتی باید شهریه ای بپردازیم؟ یا اینکه برای ما هم مجانیه؟
    2. جایی خوندم که دانشگاههای دولتی امتحان ورودی داره. ما هم باید این امتحان رو بدیم یا اینکه فقط کافیه اپلای کنیم و مدارک بفرستیم؟
    3. اگه ممکنه در مورد Erasmus برای من توضیح بدین
    4. ساکن شدن توی خوابگاه کار سختیه؟ من ترجیح میدم اوایلش رو توی خوابگاه بگذرونم اما نمیدونم راحت خوابگاه میشه گرفت یا نه ( یا اینکه همه دنیا هم مثل من ترجیح میده!!!)
    پیشاپیش ممنون

Member Mehdiak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Tehran jonoob

من از UPC رشته geothechnikal and seimic engineering پذیرش گرفتم . admisssion رو accept کردم . کسی نمی دونه مراحل بعدیش چیه؟؟؟

سلام. یه سوالی. من می خواستم برای دانشگاه مادرید اپلای کنم. برای کامپیوتر دکترا.
    Universidad Complutense de Madrid**
    اما هر چی می گردم فرم اپلیکیشن رو پیدا نمی کنم. ممنون می شم اگه کسی می دونه بگه آدرسش رو.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    َکامپیوتر ( نرم افزار)-la sapienza-rome

Mehdiak عزیز
    پذیرشت رو بهت تبریک میگم
    اگه واسه فوق لیسانس پذیرش گرفتی، باید با کسی که به عنوان tutor معرفی کردن مکاتبه کنین و در رابطه با واحد های ترم اول به توافق برسین. نامه پذیرش هم براتون پست میشه. دیگه کم کم دنبال ویزا هم باید باشین. واسه من اینطور بود که calendar و یه سری نکات واسه دانشجویان international به ایمیلم فرستادن.
    موفق باشی

Junior Member

در جواب اون دوستمون که از خوابگاه سوال کرده بودن , طبق تحقیقاتی که من کردم ظاهرا از خوابگاه خبری نیست , منظورم اینکه که دانشگاه هاش به دانشجوهاش خوابگاه رایگان و از این طور چیزا نمیدن و باید برید همین پولی هایی که دوستان میگن و هزینه اون رو تو همین مبحث گفتن بگیرید .

Member Aranjuez آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط xxl2005 نمایش پست ها
    در جواب اون دوستمون که از خوابگاه سوال کرده بودن , طبق تحقیقاتی که من کردم ظاهرا از خوابگاه خبری نیست , منظورم اینکه که دانشگاه هاش به دانشجوهاش خوابگاه رایگان و از این طور چیزا نمیدن و باید برید همین پولی هایی که دوستان میگن و هزینه اون رو تو همین مبحث گفتن بگیرید .
    البته منم منظورم خوابگاه مجانی نیست. می خوام ببینم ساکن شدن توی همین پولی ها راحته یا اینکه همه شون زود پر می شن

Junior Member

از کجا میتونم بفهمم که توی کدوم یکی از دانشگاه های دولتی شهرهای اسپانیا بجز بارسلونا و مادرید رشته ی معماری تدریس میشه ؟؟؟
    اسم دانشگاه ها و اسم شهرهاشون رو میخوام .

ممنون میشم اگر کسی کمک کنه !!!

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط xxl2005 نمایش پست ها
    از کجا میتونم بفهمم که توی کدوم یکی از دانشگاه های دولتی شهرهای اسپانیا بجز بارسلونا و مادرید رشته ی معماری تدریس میشه ؟؟؟
    اسم دانشگاه ها و اسم شهرهاشون رو میخوام .

ممنون میشم اگر کسی کمک کنه !!!
    من جای شما باشم اول میرم توی سایت Topuniverisitiesبعد همه دانشگاه های داخل رنکینگ اسپانیارو به راحتی پیدا میکنم و بعد تک تک وب سایتشون رو چک میکنم که آیا رشته معماری رو دارند یا خیر.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)