صفحه 24 از 169 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 1684

موضوع: آرشیو شده : تحصيل در اسپانیا (تا ابتدای سال 2013)

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdiak نمایش پست ها
    من از UPC رشته geothechnikal and seimic engineering پذیرش گرفتم . admisssion رو accept کردم . کسی نمی دونه مراحل بعدیش چیه؟؟؟
    دوست عزیز با عرض تبریک چند تا سوال دارم ازتون اگه جواب بدین ممنون میشم
    1.تقریبا کی apply کردین؟
    2.فقط cv رو اپلود کردین یا کار دیگری هم باید کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط RUZY نمایش پست ها
    دوست عزیز با عرض تبریک چند تا سوال دارم ازتون اگه جواب بدین ممنون میشم
    1.تقریبا کی apply کردین؟
    2.فقط cv رو اپلود کردین یا کار دیگری هم باید کرد؟
    من 18 فوریه اپلای کردم و 19 مارچ جوابم اومد. فقط فرم آنلاین رو پر کردم و هرچی تو اون خواسته بود رو آپلود کردم. البته کسی که ازش پرسیدین من نیستم. ولی منم از UPC پذیرش گرفتم.

سلام
    من می خوام برای دکترا واسه ترم آینده برای چند تا دانشگاه اسپانیا اپلای کنم اما نمی دونم باید ار کجا شروع کنم. از سایتهای دانشگاهاشون هم خیلی نمی شه سر در آورد بیشتر مطالبشون اسپانیاییه.
    باید اول با استادا صحبت کنم یا مستقیم واسه دانشگاه اپلای کنم؟
    واسه گرفتن فاند چکار باید بکنم؟
    مرسی

بعضی از دانشگاه ها باید اول یه استاد پیدا کنید و موفقت اون رو بگیرید، بعضی ها هم باید اول فرم پر کنید از دانشگاه مستقیم پذیرش بگیرید. اینو تو بخش اپلای خود دانشگاه یا دانشکده نوشته! فاند هم همون جا توضیح داده. در مورد اسپانیایی بودن هم google translator هست.

مرسی واسه راهنماییتون
    آخه مشکل اینجاست که سایت اکثر استاداشون رو google translator ترجمه نمی کنه
    می شه لطفاً بیشتر توضیح بدین که به ترتیب چه اقداماتی برای دانشگاههای اسپانیا باید بکنم. من واسه دانشگاههای امریکا و کانادا و انگلیس این مشکلا رو نداشتم اما واسه دنشگاههای اسپانیا حتی واسه اینکه ببینم داشگاه رشته من (برق-قدرت) رو داره هم مشکل دارم.

ببینید لینک صفحه اصلی دانشگاه رو توی گوگل سرچ کنید. بقلش translate داره. از همون صفحه ای که براتون میاره اگه به صفحات بعدی برید همش ترجمه می شه. در مواردی وقتی ترجمه می کنه برخی از لینک های داخل صفحه از کار میفته. اگه اینجوری شد مجبور می شید به طور موقت صفحه اصلی رو باز کنید و از اون به لینک مورد نظرتون برید و بعد اون لینک جدید رو دوباره بدین به گوگل. دردسر داره و من خودم خیلی وقت گذاشتم. اما چاره ای نیست.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

کسی از بچه ها امسال (2010) برای دانشگاه های اسپانیا اپلای کرده ؟ جوابی ، چیزی نگرفته ؟ ... اینا پس کی می خوان آدم رو از این بلاتکلیفی نجات بدن ؟! من 5 تا دانشگاه فرستادم اما از هیچ کدوم خبری نیست ...

Junior Member Hwoarang آواتار ها

دوستان کسی اطلاعاتی راجع به دانشگاه پلی تکنیک مادرید داره؟ منظورم رنک دانشگاه و سطحتش توی اروپا و دنیاست؟ کسی هست از دوستان که از این دانشگاه پذیرش گرفته باشه برای دکتری مهندسی؟
    از کرده های خویش هیچ هراسان مباش و بی سرپرست شان مگذار! پشیمانی کار پسندیده ای نیست.
    فریدریش نیچه, غروب بتان.

Junior Member

سلام، در مورد دانشگاه والنسیا کسی اطلاعاتی داره ؟ من به احتمال زیاد برای official master پذیرش می گیرم ، البته میتونم این course یا توی دانشگاه والنسیا یا بارسلونا و یا UPF بخونم. نمی دونم کدومش رو انتخاب کنم.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط shivaj نمایش پست ها
    سلام، در مورد دانشگاه والنسیا کسی اطلاعاتی داره ؟ من به احتمال زیاد برای official master پذیرش می گیرم ، البته میتونم این course یا توی دانشگاه والنسیا یا بارسلونا و یا UPF بخونم. نمی دونم کدومش رو انتخاب کنم.
    درود...
    شما از چه رشته ای پذیرش گرفتید؟به زبان انگلیسی بوده دوره ی فوقی که پذیرش گرفتید؟
    من شک دارم به انگلیسی این دانشگاه دوره ای داشته باشه...مگر برای دکترا...

شب خوش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)